درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

hadis66

عضو جدید
یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههههه
چه گرایشی برم؟؟؟؟(خاکشناسی):cry::cry::cry::cry::cry::cry:
هیچکی من و دوست نداره:(:crying:

:w27::w27::w27::w27::w27:

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام
لطفا کمی صبر کنید تا شرایط دسترسی ام به اینترنت درست بشه اونوقت پاسخ همه شما رو خواهم داد فقط 3 یا 4 روز صبر کنید
فعلا

sooore

عضو جدید
سلام
خسته نباشید .ممکنه منو راهنمایی کنید؟ این منابعی راکه برای ارشد حشره شناسی کشاورزی معرفی کردید چطوری می شه تهیه کرد؟من با یکی از این کسایی که تو اینترنت آگهی دادند تماس گرفتم گفتند که این جزوات حداقل تا یک ماه دیگه موجود نیست اگه هم بیاد خیلی بد خطه. شما راه دیگه ای سراغ ندارید؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههههه
چه گرایشی برم؟؟؟؟(خاکشناسی):cry::cry::cry::cry::cry::cry:
هیچکی من و دوست نداره:(:crying:

:w27::w27::w27::w27::w27:

دوست عزیز من خاک شناسی نیستم اما تا جایی که می دونم گرایش فیزیک خاک و بعد از اون شیمی خاک از بقیه گرایش ها بهترن .

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
خسته نباشید .ممکنه منو راهنمایی کنید؟ این منابعی راکه برای ارشد حشره شناسی کشاورزی معرفی کردید چطوری می شه تهیه کرد؟من با یکی از این کسایی که تو اینترنت آگهی دادند تماس گرفتم گفتند که این جزوات حداقل تا یک ماه دیگه موجود نیست اگه هم بیاد خیلی بد خطه. شما راه دیگه ای سراغ ندارید؟
سلام:gol:
چرا از جزوه هایی مثل پارسه یا سنجش یا امثال اینها استفاده نمیکنین؟این جوری هم جزوه کامل دستتون هست هم سریعتو میتونین گیر بیارین.تو همه شهرا هم هست حتی اگه نباشه و بخواین سفارش بدین بازم مطمئن تر از آگهی تو اینترنت هست.

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمتsooore گل
ببینید منابع ارشد حشره شناسی متنوع هستن اما شما باید بهترین منابع رو در اختیار داشته باشید و سعی کنید جزوات اساتید دانشگاههایی رو تهیه کنید که اونجا کارشناسی ارشد و حتی دکترا تدریس میشه اینطوری میتونید موفق بشید. ضمنا نیازی به تهیه تک تک منابع نیستش بلکه اگه شما بیس رو تهیه کنید موفقیتتون حتمی خواهد بود

water.87

کاربر بیش فعال
نیازبه کمک دارم

نیازبه کمک دارم

سلام.
بچه ها اگر کسی هست که منابع کنکور ارشد ابیاری چیزی میدونه واقعا ممنون میشم برام بذاره . اخه من منابع کنکور ارشد ابیاری رو نمی دونم .:que:

s_abi87

عضو جدید
مواد امتحاني و ضرايب آنها:
مكانيك سيالات و هيدروليك و هيدروليك انهار (2)، طراحي سيستم هاي تحت فشار و سطحي (3)، رابطه آب، خاك و گياه (2)، رياضيات مهندسي (2)، زبان (2)، زهكشي(3)
دروس اختياري پيشنهادي:
كيفيت آب، طراحي سيستم هاي آبياري و زهكشي، فيزيك خاك، رابطه آب، خاك و گياه، پمپاژ، زبان تخصصي، هيدروليك انهار، طراحي سيستم هاي آبياري سطحي
به عنوان منابع درس طراحي سيستم هاي تحت فشار و سطحي كتاب دكتر عليزاده- براي درس هيدروليك انهار كتاب هيدروليك مجاري روباز دكتر ابريشمي و حسيني- براي مكانيك سيالات و هيدروليك كتاب هاي استريتر- براي زهكشي كتاب زهكشي اراضي دكتر عليزاده و اصول زهكشي باي لوردي- براي رابطه آب ، خاك و گياه كتاب دكتر عليزاده پيشنهاد مي شود.

با آرزوی موفقیت....:smile:

water.87

کاربر بیش فعال
:que: خیلی ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیارم گذاشتین فقط چندتا سوال دارم؟ ما که اصلا ریاضیات مهندسی نداریم؟
در مورد دروس پایه مثل ریاضی فیزیک چه طور؟

saeed hz

عضو جدید
3ta soal

3ta soal

salam mohsen jan.kodoom daneshgahha doktoraye abyari darand
kodoom daneshgahhaye azad behtaran
baraye ghabooli too azad darsada chejoorie dar reshteye abyari;):)mamnoon

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

قابل توجه کنکوریهای ارشد 89!

زمان ثبت نام کنکور ارشد : 5/8/88 لغايت 12/8/88

زمان برگزاری امتحان : 28، 29، 30/11/88

ازامروز تا زمان برگزاری ازمون 181 روز وقت باقی مونده !!!

موفق باشید.....

:cry::w04:

گل سرخ_64

عضو جدید
سلام عزیزان من تازه عضو شدم و دارم برای ارشد صنایع غذایی میخونم یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین کدوم یک از دوستان میدونه که برای کنکور ارشد اگه تست های زبان رو جواب ندم چقدر ممکنه به رتبه ام لطمه بخوره

سبزینه

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام .اهای اوناییکه ارشد قبول شدین.میخوام بخونم:)باید ازکجا شروع کنم.چه جوری بخونم؟:Dاصلا یک برنامه ریزی درستو حسابی می خوام.بگید.منتظرم.:smile:

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزان من تازه عضو شدم و دارم برای ارشد صنایع غذایی میخونم یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین کدوم یک از دوستان میدونه که برای کنکور ارشد اگه تست های زبان رو جواب ندم چقدر ممکنه به رتبه ام لطمه بخوره
لطمه نمیخوره دوست گلم اگه درصد های دیگت خیلی خوب باشند
ولی اگه درصد خوبی از زبان بزنید شما رو خیلی جلو میندازه.
پیشنهاد میکنم به زبان هم فکر کنی وروزی 1ساعت وقت بذاری
کتاب 504 هم بهت پیشنهاد میکنم.

siyasiya

عضو جدید
دوستان گل
چرا جواب من رو نمیدین؟
برای ارشد هواشناسی کشاورزی فردوسی مشهد باید چه رتبه ای بیارم؟
و برای رسیدن به این رتبه باید درسها رو با چه درصدی بزنم؟

مرسی

آخرین ویرایش:

siyasiya

عضو جدید
دوست عزیز
ببین، این مطالب عین مطالبی است که توی 1000 تا سایت در اینترنت گفته شده
به عبارتی کپی هست.
برای موفقیت در ارشد آبیاری فقط کتابهای دیباگران رو بخون اگه جایی مشکلی پیدا کردی
بعد به کتابهای پروفسور علیزاده (استاد عزیز خودم) و.... مراجعه کن.
این کتابها که دوستمون گفته، عالی هستن ولی کتاب کنکور نیستن، کتاب درسی دانشگاهی و مرجع هستند.

موفق باشی

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سام خدمت فرناز خان
باید بگم اگه شما فقط 10 درصد از سوالات زبان رو جواب بدین معادل 2 رتبه,رتبه تون بهتر میشه و زبان چون اکثر داوطلبا نمیخونن برای شما یه امتیاز مثبت برای بهتر شدن رتبه خواهد بود

e.mostafavi

عضو جدید
سلام.به نظرتون درس ریاضی رو واسه کنکور چیکار کنم؟دارم از ناراحتیش دق میکنم؟:cry:
یکی از بچه های صنایع غذایی از شیراز:)

afsoon6282

مدیر تالار
ظرفیت قبولی در رشته بیماری شناسی گیاهی و دانشگاه های مربوطه در کنکور۸۸

afsoon6282

مدیر تالار
ظرفیت قبولی در رشته حشره شناسی و دانشگاه های مربوطه در کنکور ۸۸

ظرفیت قبولی در رشته حشره شناسی و دانشگاه های مربوطه در کنکور ۸۸

ظرفیت قبولی در رشته حشره شناسی و دانشگاه های مربوطه در کنکور 88

sooore

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید:
برای زبان عمومی ارشد از چه منابعی باید استفاده کرد ؟برای گرامر کتاب عباس فرزام را میدونم اما برای لغت نمی دونم چی باید بخونم.اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

بالا