درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

• عالی

رای: 64 47.4%
  • خوب

رای: 53 39.3%
  • متوسط

رای: 10 7.4%
  • ضعیف

رای: 8 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    135

misagh8900

عضو جدید
بهترین کتاب تحلیل 1. فوری

بهترین کتاب تحلیل 1. فوری

با سلام. من میخوام یک کتاب تحلیل 1 بخرم. خواهشا بهترین کتاب برای یادگیری و درک بهتر رو معرفی کنید.
یه سوال دیگه: آیا کتاب تحلیل 1 {هیبلر} زبان فارسی موجود هست؟ اگه کسی استفاده کرده یگه که آیا کتاب خوبی هست؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام. من میخوام یک کتاب تحلیل 1 بخرم. خواهشا بهترین کتاب برای یادگیری و درک بهتر رو معرفی کنید.
یه سوال دیگه: آیا کتاب تحلیل 1 {هیبلر} زبان فارسی موجود هست؟ اگه کسی استفاده کرده یگه که آیا کتاب خوبی هست؟

سلام.
برای تحلیل کتاب های مختلفی هست اما مشهور ترین کتاب ، کتاب تحلیل طاحونی هست که خوب مطالب رو گفته

gharoel1

عضو جدید
سلام
دوستان اطلاعات کامل در مورد تولید موزائیک واش"موزائیک شسته" از مراحل تولید گرفته تا استاندارد های تولید این نوع موزائیک ..
در صورت امکان pdf باشه
کتابی هم بهم معرفی کنید که رو این مبحث خوب و کامل توضیح داده باشه ممنون میشم...
با سپاس

saeedmans

عضو جدید
[ نرم افزارهای متره برآورد ]

[ نرم افزارهای متره برآورد ]

واقعا آموزنده و عالی بود متشکرم

آریاتس

عضو جدید
خرپاهای سه بعدی

خرپاهای سه بعدی

سلام کسی درباره ی خرپاهای سه بعدی مطلب داره؟؟؟؟

Cna_0nLine

عضو جدید
درخواست کتاب تحلیل سازه هیبلر

درخواست کتاب تحلیل سازه هیبلر

سلام
حل المسائل زبان انگلیسی تحلیل سازه هیبلر (Structural Analysis) رو میخواستم ، ویرایشش زیاد فرقی نمیکنه . مرسی

خانم گل جیگر

عضو جدید
کتب عمران

کتب عمران

سلام
متأسفانه در مورد این کتاب اطلاعاتی ندارم اما اگر کتب دیگه رشته عمران رو بخواید میتونم کمکتون کنم. برای راهنمایی بیشتر لطفا به این آدرس یه ایمیل بزنید.
ketabpakhsh@yahoo.com

خانم گل جیگر

عضو جدید
تهیه کتاب

تهیه کتاب

سلام
دوست عزیز برای تهیه کتبی که لازم دارید میتونید به این آدرس ایمیل بزنید و راهنمایی کامل بشید و فوری کتاب براتون ارسال بشه.
ketabpakhsh@yahoo.com

740200

عضو جدید
سلام در مورد سازه های بتنی کتاب آقای اکبر بهتره خلاصه و مفید برای بتن 1و2

f.omrani1991

عضو جدید
نشریه تخصصی عمران

نشریه تخصصی عمران

سلام
کسی میدونه مجله تخصصی عمران چیه ؟؟؟
مثلا نشریه 110 ماله رشته برقه

arghavanii

عضو جدید
:)
فکر می کنم عمران شاخه های مختلف دراه مثلا نشریه 161 آیین نامه طرح هندسی راه های برون شهری هست و یا نشریه 234 آیین نامه روسازی آسفالتی راه های ایران است. نشریه 101 آیین نامه مشخصات فنی عمومی راه است. نشریه 308 راهنمای طراحی دیوار های حائل است. نشریه 376 دستورالعمل بهسازی لرزه ای ساختمان های بنایی غیر مسلح موجود، نشریه 256 استاندارهای نقشه کشی ساختمانی ، نشریه55 مشخصات فنی عمومی کارهای ساختمان، دستوراغمل حفاظت و ایمنی در کارگاه های سدسازی و.....
باید اول ببینی درباره چه موضوعی به نشریه احتیاج دارین؟

pazhouh

عضو جدید
جزوه آموزشautocad2008

جزوه آموزشautocad2008

میشه لطفاجزوه آموزشautocad2008 رو بذارید رو سایت
در حد مقدماتی هم باشه کفایت میکنه

amir_ghz

عضو جدید
نیازمند پروزه بتن

نیازمند پروزه بتن

سلام من یه پروزه بتن میخوام استاد گفته 5 طبقه باشه هر طبقه هم 250 متر مربع زیربنا داشته باشه پلان معماری و همه محاسبات مثل safe ,etabs رو هم میخواد منم گرفتارم نمیرسم آماده کنم.کسی نداره؟

elahe18

عضو جدید
کتاب آب های زیر زمینی

کتاب آب های زیر زمینی

سلام دوستان . من این ترم درس آب های زیر زمینی دارم میشه شما یه کتاب خوب بهم پیشنهاد بدید ممنون
:gol::smile:

ali2002574881

عضو جدید
کتاب یا pdf

کتاب یا pdf

سلام دوستان
کسی این کتاب داره
surface water-quality modeling
steven c.chapra

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استهلاک ماشین آلات

استهلاک ماشین آلات

سلام دوستان مطالبی راجع به استهلاک ماشین آلات نیاز دارم برای پروژه مدیریت و تشکیلات...ممنون میشم کمکم کنین:gol:

abahram

عضو جدید
سلام به نظر من کتاب توماس برای ریاضی 1 کتاب خوبیه.در مورد اتو کد هم میتونی فعلا با دستورات و محیطش آشنا بشی تا یاد بگیری رسم فنی هم تموم میشه!!

rostamy_mohammad

عضو جدید
درخواست کتاب استاتیک مریام

درخواست کتاب استاتیک مریام

با سلام خدمت مهندسین عزیز
نیاز فوری به کتاب استاتیک مریام دارم:(، تو اینترنت یه سرچ زدم چیز خاصی پیدا نکردم. اگر از دوستان کسی پی دی افش رو داره لطف کنه و در اختیارم قرار بده و اگر کسی این کتاب رو داره و میتونه برای یه ترم بهم امانت بده که بیشتر ممنون میشم(من ساکن قم هستم)

انشاالله که جبران کنم...:smile:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواستهای جزوه و کتاب خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای جزوه و کتاب خود را فقط اینجا مطرح کنید

با سلام خدمت مهندسین عزیز
نیاز فوری به کتاب استاتیک مریام دارم:(، تو اینترنت یه سرچ زدم چیز خاصی پیدا نکردم. اگر از دوستان کسی پی دی افش رو داره لطف کنه و در اختیارم قرار بده و اگر کسی این کتاب رو داره و میتونه برای یه ترم بهم امانت بده که بیشتر ممنون میشم(من ساکن قم هستم)

انشاالله که جبران کنم...:smile:

http://asec.ir/post-155.aspx

جزوه متره

جزوه متره

سلام من جزوه متره میخوام
مهندسان جوان لطف کید بفرستید:gol::gol::gol::gol::gol:
www.omran_morteza70@yahoo.com

faezoon

عضو جدید
میخوام ببینم برای ریاضی عمومی 1 چی بخونم . جزوه معلم فکر نکنم برام کافی باشه .
الان اتوکد 2012 رو دارم و به نظر شما همراه با درس رسم فنی یاد بگیرم یا نه بعدش ؟
یه منبع واسه سوالهای آخر ترم ریاضی و فیزیک و زبان میخوام آیا موجود هست ؟
سلام.شماهم که مثله من تازه مهندسی...من لیتهولد روواسه ریاضی1 گرفتم(البته دوستان باتجربه ترند)اتوکد روهم میخوام خودم یادبگیرم همه میگن ترم 2 یا 3 احتیاجه ولی آشنا بشیم بدنیست.

shokoufeh94

عضو جدید
سلام.شماهم که مثله من تازه مهندسی...من لیتهولد روواسه ریاضی1 گرفتم(البته دوستان باتجربه ترند)اتوکد روهم میخوام خودم یادبگیرم همه میگن ترم 2 یا 3 احتیاجه ولی آشنا بشیم بدنیست.

با توجه به تاریخی که رو پستش هست فکر نکنم تازه مهندس باشه

shojaei2256

عضو جدید
کمک فوری..هیدرولیک وسیالات

کمک فوری..هیدرولیک وسیالات

دوستان شدیدابه یه جزوه هیدرولیک وسیالات نیازمندم لطفا ...کتب سیالات مدنی رو خریدم ولی حجمش خیلی زیاده ومن فرصت کافی ندارم اگه کسی این کتاب خونده بگه کدوم فصلش برای طراحی شبکه اب مفید تره ...منتظر:redface::redface: کمک شما هستم

hojat.ostadi

عضو جدید
درخواست راهنما(جواب تمرینات کتاب مقاومت مصالح)

درخواست راهنما(جواب تمرینات کتاب مقاومت مصالح)

دوستان من تا فردا صبح وقت دارم.در صورت داشتن جواب تمرینات کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 4مشکل را حل کنید.ممنونم

ci.eg

عضو جدید
درخواست کتاب حل تمرین مقاومت مصالح

درخواست کتاب حل تمرین مقاومت مصالح

سلام:gol::gol:محمدی هستم.تازه عضو گروه شدم,میخواستم بدونم از بین دوستان کسی هست کتاب حل تمرین مقاومت مصالح بیر-جانسون (ویرایش5یا4)داشته باشه؟

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام:gol::gol:محمدی هستم.تازه عضو گروه شدم,میخواستم بدونم از بین دوستان کسی هست کتاب حل تمرین مقاومت مصالح بیر-جانسون (ویرایش5یا4)داشته باشه؟

سلام
اسم کتاب
نویسنده
و لینک کتاب رو بذارید تا دوستان براتون پیدا کنند.

Hojjat.66

عضو جدید
سلام دوستان مطالبی راجع به استهلاک ماشین آلات نیاز دارم برای پروژه مدیریت و تشکیلات...ممنون میشم کمکم کنین:gol:

پهوووووووووووووووووووووووو

سلام ...

مفت اینجا نکرد برو یه کتابی هست به نام اصول سرپرستی برا دانشجویان کارشناسی .....

;)