دختر ماشین شناس !! + عکس / خانم ها کمی جنبه داشته باشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- دخترا کمی جنبه داشته باشید و زود جوش نیارید. دیدم نزدیک امتحاناست فقط خواستم کمی سربسر هم بذاریم و خوش باشیم

2- به جون خودم قول میدم تا چند روز هیچ تاپیکی نزنم

چند روز پيش براي عوض کردن روغن ماشينم به مکانيکي رفته بودم ..که دختر خانومي 27-26 ساله وارد شد و به مکانیک گفت :
ببخشيد آقا .... يه 710 ميخواستم ميشه لطف کنين بدين؟؟

مکانيک گفت :710 تا چي؟؟

دختر خانوم گفت : 710 ماشين من گم شده ..اگه ميشه يه دونه بدين !!

مکانيک گفت : 710 ؟؟ حالا اين 710 چي هست ؟؟

دختر خانوم که عصباني شده بود گفت : آقا مگه من باهات شوخي دارم ميگم يه 710 بده ...چون خانومم فکر ميکني حاليم نيست? نه خوبم حاليمه.

مکانيک بیچاره گفت :خدا شاهده خانوم جسارت نکردم .. ولي من نميدونم شما چيو ميگين؟؟

دختر خانوم که فکر می کرد یارو داره جلو من دستش می ندازه گفت : بابا جون عجب مکانيک هستي تو ..هموني که وسط موتور ماشينه

..کارش نميدونم چيه ولي همه ماشين خارجی ها دارن اين قطعه رو .. مال منم هميشه بوده ...حالا من گمش کردم و يکي لازم دارم!!

مکانيکه که کلافه شده بود يه کاغذ داد به خانومه و گفت ميشه شکل اين قطعه رو بکشي اين جا؟؟

دختر خانوم هم با کلي ژست يه دايره کشيد و وسط اون نوشت 710 مکانيک يه نيگاهي به شاهکار نقاشي انداخت و يه نگاهی هم به موتور ماشين من که درش باز بود کرد و گفت :

خانوم اين قطعه رو که ميگين تو اين ماشين هم هست؟؟ دختر خانوم باخوشحالي جيغي کشيد وگفت آره اوناش...!!!! ميدونين چي رو نشون داد؟؟.........

اين رو..............

عکسش رو گذاشتم ببينين !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

از اونجايي كه احتمال مي دم خانم هاي محترمي كه اين رو مطالعه مي كنن هنوزم متوجه نشده باشند
.... اين عكس رو 180 درجه بچرخونيد تا متوجه بشيد

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم از خنده
خداییش خیلی باحال بودیچیز جالب دیگه در مورد رانندگی خانم ها اینه که از هرطرف که براشون بوق بزنی محال ممکنه که به عقب نیگاه نکنن
اگر دیدنتون که پاشونو میزارن رو گاز
اگه ندیدن هم فوری ازشون فاصله بگیرین چون قضیه ممکنه به جاهای خطرناک ختم بشه

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااای
نمیری پری
پکیدم از خنده
حالا خداییش خودت شاهد قضیه بودی یا خودت اون دختره بودی؟(شوخی بوداااااا.یهو تصمیم نگیری پدر منم در بیاری(چشمک))

sarah89

عضو جدید
با کمال احترام متشکرم...
خداییش اینو بگو خودت خانومی یا آقا؟!!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم از خنده
خداییش خیلی باحال بودیچیز جالب دیگه در مورد رانندگی خانم ها اینه که از هرطرف که براشون بوق بزنی محال ممکنه که به عقب نیگاه نکنن
اگر دیدنتون که پاشونو میزارن رو گاز
اگه ندیدن هم فوری ازشون فاصله بگیرین چون قضیه ممکنه به جاهای خطرناک ختم بشه

بههههههههههله ما اینیم دیگه

ولی من بد رانندگی میکنم. یعنی گمونم مردا وحشت کنن وقتی من دارم رانندگی میکنم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااای
نمیری پری
پکیدم از خنده
حالا خداییش خودت شاهد قضیه بودی یا خودت اون دختره بودی؟(شوخی بوداااااا.یهو تصمیم نگیری پدر منم در بیاری(چشمک))

یک جورایی دیدم .

نه بابا یک چیزایی از ماشین حالیمه. تازشم انوا ع اچارها و پیچ گوشتی ها رو می شناسم. شیر اب خونه که چکه کنه خودم واشر هاشو عوض میکنم. کمی هم سر از کارهای ساختمونی در میارم.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک جورایی دیدم .

نه بابا یک چیزایی از ماشین حالیمه. تازشم انوا ع اچارها و پیچ گوشتی ها رو می شناسم. شیر اب خونه که چکه کنه خودم واشر هاشو عوض میکنم. کمی هم سر از کارهای ساختمونی در میارم.

ایول پری خودکفای همه فن حریف!
یه سوال:به نظرت چرا به دختر بودنت شک میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول پری خودکفای همه فن حریف!
یه سوال:به نظرت چرا به دختر بودنت شک میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون رفتارم بیشتر مردونه است تا زنونه . اونم بخاطر اینه که تخت تاثیر پدرم بزرگ شدم.

حالا یکی چی بگم سرت سوت بکشه. لباس خاکی ارتشی با کلاه نظامی بیشتر از هر لباس دیگهی بهم میاد. وقتی لباس بابا رومی پوشم و کلاه ارتشی سرم میذارم باید قیافمو ببینی

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون رفتارم بیشتر مردونه است تا زنونه . اونم بخاطر اینه که تخت تاثیر پدرم بزرگ شدم.

حالا یکی چی بگم سرت سوت بکشه. لباس خاکی ارتشی با کلاه نظامی بیشتر از هر لباس دیگهی بهم میاد. وقتی لباس بابا رومی پوشم و کلاه ارتشی سرم میذارم باید قیافمو ببینی

به قول آتیلا من آخرش باید بیام تو رو ببینم(چشمک)
البته من به خاطر خودت میاماا!

ecmn_ec

عضو جدید
طرف میخواسته با اعتماد به نفش صحبت کنه که کار دستش داده

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا همه خانومها اینجوری نیستند
من ازشون طرفداری میکنم
تک و توک توشون هم پیدا میشه که بلد باشند چه جوری میشه یه ماشین سالم از مبدا به مقصد رسوند
خداییش باید انصاف داشت

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب معلومه . لابد این شکلی :

:D :)

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا همه خانومها اینجوری نیستند
من ازشون طرفداری میکنم
تک و توک توشون هم پیدا میشه که بلد باشند چه جوری میشه یه ماشین سالم از مبدا به مقصد رسوند
خداییش باید انصاف داشت

الآن ازشون طرفداری کردی؟:razz::razz:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همرزم آدم اینجوری باشه من هر روز میرم سربازی
تلاش کن شاید بتونی خودتو به ارتش آمریکا معرفی کنی.
از اینا فکر کنم زیاد داشته باشن!!!!!
اره دیگه معلوم نبود
یعنی ضایع کردم؟؟؟؟
نه اصلا!
فقط موندم خانوما با این همه حمایت و طرفداری چطوری ذوقمرگ نشن؟!!!!!!!!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهي چند روز چراغ خاموش بيا همجنسات نزننت البته كسي با وجود من جراتشو نداره ها

valery

عضو جدید
1- دخترا کمی جنبه داشته باشید و زود جوش نیارید. دیدم نزدیک امتحاناست فقط خواستم کمی سربسر هم بذاریم و خوش باشیم

2- به جون خودم قول میدم تا چند روز هیچ تاپیکی نزنم

چند روز پيش براي عوض کردن روغن ماشينم به مکانيکي رفته بودم ..که دختر خانومي 27-26 ساله وارد شد و به مکانیک گفت :
ببخشيد آقا .... يه 710 ميخواستم ميشه لطف کنين بدين؟؟

مکانيک گفت :710 تا چي؟؟

دختر خانوم گفت : 710 ماشين من گم شده ..اگه ميشه يه دونه بدين !!

مکانيک گفت : 710 ؟؟ حالا اين 710 چي هست ؟؟

دختر خانوم که عصباني شده بود گفت : آقا مگه من باهات شوخي دارم ميگم يه 710 بده ...چون خانومم فکر ميکني حاليم نيست? نه خوبم حاليمه.

مکانيک بیچاره گفت :خدا شاهده خانوم جسارت نکردم .. ولي من نميدونم شما چيو ميگين؟؟

دختر خانوم که فکر می کرد یارو داره جلو من دستش می ندازه گفت : بابا جون عجب مکانيک هستي تو ..هموني که وسط موتور ماشينه

..کارش نميدونم چيه ولي همه ماشين خارجی ها دارن اين قطعه رو .. مال منم هميشه بوده ...حالا من گمش کردم و يکي لازم دارم!!

مکانيکه که کلافه شده بود يه کاغذ داد به خانومه و گفت ميشه شکل اين قطعه رو بکشي اين جا؟؟

دختر خانوم هم با کلي ژست يه دايره کشيد و وسط اون نوشت 710 مکانيک يه نيگاهي به شاهکار نقاشي انداخت و يه نگاهی هم به موتور ماشين من که درش باز بود کرد و گفت :

خانوم اين قطعه رو که ميگين تو اين ماشين هم هست؟؟ دختر خانوم باخوشحالي جيغي کشيد وگفت آره اوناش...!!!! ميدونين چي رو نشون داد؟؟.........

اين رو..............

عکسش رو گذاشتم ببينين !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

از اونجايي كه احتمال مي دم خانم هاي محترمي كه اين رو مطالعه مي كنن هنوزم متوجه نشده باشند
.... اين عكس رو 180 درجه بچرخونيد تا متوجه بشيد
خیلی با حال بود.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نمیشه برم ارتش اوکراین؟

شما اون رئیس جمهور سابقوشو نو دیدی گول خوردی
همشون به اون خوشگلی نیستن
ارتش آمریکا در همه از همه جایی توش پیدا میشه
البته من برات این عکسی که زیگفرید گذاشته رو بیشتر توصیه میکنم!!!!!!!

بالا