دختری که صابون میخورد !!!

yalda222

عضو جدید
دختری که ساکن فلوریدای امریکا می‌باشد، ۵ صابون در روز می‌خورد.

دکترها به او هشدار دادند که این اعتیاد می‌تواند او را بکشد. اما این دختر ۱۹ ساله ادعا می‌کند که او به شدت به خوردن صابون و پودر لباسشویی اعتیاد دارد.

وی می‌گوید: من اولین باری که دستم را به درون پودر لباسشویی کردم، مقداری از ان را بر روی زبانم گذاشتم و خیلی مزه ی شیرین و در عین حال نمکی داشت. من از همان موقع به پودر لباسشویی معتاد شدم.

این دختر ۱۹ ساله که دانشجوی پرستاری می‌باشد می‌گوید: من می‌دانستم که خوردن صابون خطرناک است اما این هشدار را مثل هشداری که بر روی بسته ی پودر لباسشویی می‌زنند نادیده گرفتم و از دقیقه ای که از خواب بیدار می‌شوم شروع به خوردن انها می‌کنم.

taraneh_de

عضو جدید
عجب دیوانه ای!!!!!!!:eek::surprised:
مگه چیز به درد بخور دیگه پیدا نکرده واسه خوردن؟؟؟؟؟!!!!!!:eek:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه کارایی‌ که این آمریکاییا‌ نمیکنن والا!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد تعجبی نداشت، من پسر خالم خدا بیامرزتش سیب زمینی خام میخورد
یکی از دوستام مداد میخورد
و یکی از دوستان دیگرم مهر
نمیدونم واقعا خوشمزه هست، من امتحان کردم مزخرفه، اینا واقعا چه جوری میخوردن.....وای بر من

yalda222

عضو جدید
زیاد تعجبی نداشت، من پسر خالم خدا بیامرزتش سیب زمینی خام میخورد
یکی از دوستام مداد میخورد
و یکی از دوستان دیگرم مهر
نمیدونم واقعا خوشمزه هست، من امتحان کردم مزخرفه، اینا واقعا چه جوری میخوردن.....وای بر من

اینازیادتعجب آورنیست....ولی صابون وپودرلباسشویی خیلی وحشتناکه

edison bell

عضو جدید
دلشم بخواد......
خیلی هم خوشمزست...
تازه آبگوشتشم خورده چوبه....

:weirdsmiley:

اب چوب؟

این همه روانشناس ها میگن مهم ترین دوره،دوره ی نامزدیه،واسه همین چیزا میگن دیگه.من حالا از کجا بفهمم همسر آیندم چی ها میخوره؟:eek:

yalda222

عضو جدید
:weirdsmiley:

اب چوب؟

این همه روانشناس ها میگن مهم ترین دوره،دوره ی نامزدیه،واسه همین چیزا میگن دیگه.من حالا از کجا بفهمم همسر آیندم چی ها میخوره؟:eek:

بهله....

این روزادختراخودشونولونمیدن....خدابدادتون برسه