دخترها مقابل پسرها و پسرها مقابل دخترها.

*mahdi_joker*

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
والا تو تاپیکهاکه دقت میکنی یه چیز جدید به چشم میاد. قبلش مذکر گریزی بود که خانمها داشتن و بعضی هنوز تو همون موضع قبلی موندن.حالا تو تاپیک جدید که زدم میخوام بدونم:
چرا اقایون اینقدر به این یک میلیون و هفتصد هزار دختر زیادتر از پسرها و یا ترشیدن دخترها(که حرف خنده دار و بی معنی هست)اشاره دارن و زوم کردن.دنبال چی میگردین دوستان؟اون از خانمها این از اقایون.البته اکثرا از این اتهامات مبرا هستن.حرفم سر اون تعدادیه که تو تاپیکها حرفهاشون به چشمم اومده.طبق امار قبلی که گرفتم حدود 50و60 درصد به این چیز ها اهمیت نمیدن اما 40 درصد امار کمی نیست.حدود 40 درصد از این زمینه های ذهنی دارن.حالا چه شوخی و چه جدی.من میگم ضعف شخصیته.چه دخترها و چه پسرها.نمیشه با پائین اوردن کسی بالا رفت .نظر شما چیه ؟

ممنون از نظراتتون:gol:

*mahdi_joker*

عضو جدید
یه بحث هایی را میندازی که من بیام نظر بدم آخرش هم به من بگی خشن. برادر من نکن این کار هارو
من ارادت دارم.شما ناراحت نشین.قول میدم تکرار نشه خواهر من.;)
خوب چیزیه که میبینم.نپرسم؟شما که نظر بدی روحیه من 2برابر میشه.اصلا من تاپیک میزنم که شما خشن بشی:biggrin:.
شوخی میکنم.اما جدا هر حرفی بزنی به جد روش فکر میکنم

sma519

عضو جدید
با توجه به اسم تاپیک اومدیم چی بنویسیم ،چی شد !!!!!!
آخه عزیز من ، مگه دست منو شماست که این حرفو میزنی ؟؟؟؟:surprised:
خلاصه کلام : دختر و پسر اگه سر به سر هم نذارن ، دنیا به آخر میرسه . هیچکس روزش شب نمیشه و و و و .... .
بازم حالا هی بگو . :)

*mahdi_joker*

عضو جدید
با توجه به اسم تاپیک اومدیم چی بنویسیم ،چی شد !!!!!!
آخه عزیز من ، مگه دست منو شماست که این حرفو میزنی ؟؟؟؟:surprised:
خلاصه کلام : دختر و پسر اگه سر به سر هم نذارن ، دنیا به آخر میرسه . هیچکس روزش شب نمیشه و و و و .... .
بازم حالا هی بگو . :)
سعید جان کی میگه سر به سر نذارن؟از خودم لوده تر ندیدم. اما خیلی از این شوخیها واسه بعضی ها جدی به نظر میاد و مایه دلخوری.
اقا سعید بعضی از دوستان به دل میگیرن.ادم باید ببینه طرفش کیه بعد سر به سر بگذاره.شوخی موردی باید یاشه نه واسه یه گروه.ظرافت در خندوندن هنره.من کوچیکتم و ماله این حرفها نیسم که نصیحت کنم.فقط نظر شخصی دادم داداش

کجاست pishoo ببینه راست میگفتم پسرها فقط به نیت شوخی میگن.

sma519

عضو جدید
سعید جان کی میگه سر به سر نذارن؟از خودم لوده تر ندیدم. اما خیلی از این شوخیها واسه بعضی ها جدی به نظر میاد و مایه دلخوری.
اقا سعید بعضی از دوستان به دل میگیرن.ادم باید ببینه طرفش کیه بعد سر به سر بگذاره.شوخی موردی باید یاشه نه واسه یه گروه.ظرافت در خندوندن هنره.من کوچیکتم و ماله این حرفها نیسم که نصیحت کنم.فقط نظر شخصی دادم داداش

کجاست pishoo ببینه راست میگفتم پسرها فقط به نیت شوخی میگن.
اولا" شما سروری عزیز .
در ثانی ، راس میگی برای منم پیش اومده که طرف از شوخی من برداشت درستی نکرده . ولی در کل فکر میکنم ایراد هم از خودم بوده ، چون من معمولا" خیلی زود پسر خاله میشم . :biggrin: ( البته گاها" طرف هم بی ظرفیت نشون میده )
ولی اینطوری بودن رو هم خیلی دوست دارم . چون تعداد کسانی که از شوخی خوششون میاد ، به درصد باقیمانده میچربه و آدم الکی الکی دلخوشی میکنه . ( به امید روزی که همه همدیگر رو دوست داشته باشن ;)):gol:

*mahdi_joker*

عضو جدید
اولا" شما سروری عزیز .
در ثانی ، راس میگی برای منم پیش اومده که طرف از شوخی من برداشت درستی نکرده . ولی در کل فکر میکنم ایراد هم از خودم بوده ، چون من معمولا" خیلی زود پسر خاله میشم . :biggrin: ( البته گاها" طرف هم بی ظرفیت نشون میده )
ولی اینطوری بودن رو هم خیلی دوست دارم . چون تعداد کسانی که از شوخی خوششون میاد ، به درصد باقیمانده میچربه و آدم الکی الکی دلخوشی میکنه . ( به امید روزی که همه همدیگر رو دوست داشته باشن ;)):gol:
انشا الله

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم باهاتون موافقم. نبايد بي خودي كل كل كل كل كرد. فايدش چيه به منم بگين شماها كه دوستش دارين. غير از اين كه بعضي ها واقعا با ديدن و خوندن اين حرف ها اصطلاحا رو چوب ميشن واسه انجام كارهاي اشتباه؟ نگين از اين آدما نيست كه ديدم خودم. خدا همه ما رو به راه راست هدايت كنه.

HALMAS

عضو جدید
اولا" شما سروری عزیز .

راستش منم باهتون موافقم ...
اي كاش همه قبل از اينكه چيزي بگن ؛ كمي فكر كنن ...
شايد براي اينكه بايد چي بگن يا چي بنويسن به چيزاي بهتري برسن ..
تا نه باعث رنجش ديگران شوند نه دلخوري خودشان ......................

:gol:/ halmas /:gol:

pishoo

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
والا تو تاپیکهاکه دقت میکنی یه چیز جدید به چشم میاد. قبلش مذکر گریزی بود که خانمها داشتن و بعضی هنوز تو همون موضع قبلی موندن.حالا تو تاپیک جدید که زدم میخوام بدونم:
چرا اقایون اینقدر به این یک میلیون و هفتصد هزار دختر زیادتر از پسرها و یا ترشیدن دخترها(که حرف خنده دار و بی معنی هست)اشاره دارن و زوم کردن.دنبال چی میگردین دوستان؟اون از خانمها این از اقایون.البته اکثرا از این اتهامات مبرا هستن.حرفم سر اون تعدادیه که تو تاپیکها حرفهاشون به چشمم اومده.طبق امار قبلی که گرفتم حدود 50و60 درصد به این چیز ها اهمیت نمیدن اما 40 درصد امار کمی نیست.حدود 40 درصد از این زمینه های ذهنی دارن.حالا چه شوخی و چه جدی.من میگم ضعف شخصیته.چه دخترها و چه پسرها.نمیشه با پائین اوردن کسی بالا رفت .نظر شما چیه ؟

البته مهدی عزیز اگه یه سر به سایت سازمان آمار بزنی و آمار و بررسی کنی میبینی که آقا پسرا چند هزار تای هم بیشترن.اینقدربه اطلاعات بی اساس ریشه ندید. ولی مرسی از تایپیک خوب و به جات. با تایپیکت موافقم

رایانه_بوکز

عضو جدید
سلام
دوستان بیایید به جای اینکه دختر ها وپسر ها رو به جون همدیگه بندازیم کمی ریشه ای به این مسایل فکر کنیم تا حداقل فرزندان ما دچار این مشکلات نشوند.اگر در جامعه ای زنان و مردان با هم مشکل داشته باشند اون جامعه سالم نیست .
خوب اگر حوصله دارید و نظر بنده رو میخواهید بدونید پس یاعلی
در کشور ما مدارس از ابتدای تا دبیرستان تک جنسیتی است. بنابراین اگر یک ایرانی در طول عمر خود 12 سال طول بکشه که دیپلم بگیره و هر سال 8 ماه و هر ماه 25 روز و هر روز 5 ساعت در مدرسه باشه کلا میشه 12000 ساعت که از عمرش رو که میتونسته در کنار جنس مخالف باشه و از اون آشنایی کسب کنه از دست میده. توجه به نکته ضروری است که به اعتقاد روانشناسان اکثر شخصیت یک انسان در دوران کودکی و نوجوانی شکل میگرد یعنی درست زمانی که ما مدرسه میرویم. خوب تا اینجا 2 نکته مهم از این بحث پیدا میشه
1_ چون پسر ها و دختر ها هر دو در محیط بسته ای ( از لحاظ جنسیتی) در قرار میگیرند بنابراین در بحثهای که در مورد جنس مخالف در محیط مدرسه میکنن به صورت یکطرفه است بدون اینکه حتی یک نفر از جنس مخالف اونجا باشه و توضیح بده پس بحثها با نتایج ناقص و گاه غلط به پایان میرسه. میدونید مثل چی میمونه مثل اینه که یک نفر رو بخواهید در موردش تصمیم بگیرید بدون اینکه اون حضور داشته باشه یا اینکه یک نفر رو بخواید توی دادگه محکوم کنید اما خودش حضور نداشته باشه !
2_ ببینید بدون تعارف هر دوجنس نیاز به هم دارند و چون در طول مدت کودکی و نوجوانی از هم دور نگه داشته میشوند و نمیتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند . پس یک حالت عقده ای نسبت به هم پیدا میکنند ودچار اختلالات رفتاری در مقابل ارتباط با جنس مخالف میشوند. در یک نامه ای از یک دختر جوان روسی که خودکشی کرده بود آمده است که تا به حال هیچ مردی مرا نبوسیده است. این یعنی اینکه دختر ها نیاز به این دارند که مورد محبت پسر ها واقع شوند اما ما از خود بپرسیم واقعا اصلا ما پسر ها توی این جامعه میتونیم به یه دختر بگیم که تو چقدر قشنگی یا من تو رو چقدر دوست دارم یا اصلا این اجازه به ما داه میشه که بتونیم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنیم که اصولا بخوایم این حرفها رو بزنیم اصلا اگر من پسر به یه دختر بگم تو چقدر قشنگی( بوسیدن پیش کش) با چه عواقبی روبه رو میشم. اصلا به من پسر اجازه داده میشه با یه دختر تنهایی صحبت کنم؟ (منظورم از پسر در همه این پارگرافت یک پسری است که در مدارس ایران درس میخواند)
این باعث میشه که جنس مونث پیش خودش بگه که پس کو محبت جنس مخالف من هر چی از جنس مخالف میبینم بدی و نا محربونیه بنابراین دختر ها یک حالت عقدهای نسبت به پسر ها (پس گریزی ،پسر ستیزی) پیدا میکنن که متاسفانه در جامعه دختر های ما امروزه بسیار بسیار وسیع و گسترده شده.
البته خیلی از دختر ها هم متاسفانه دچار اشتباه میشن و مثلا فکر میکنن که نکنه من زیبا نیستم که پسر ها به من محبت نمیکنن و این تصور غلط باعث میشه آرایشهای بی حد و اندازه کنن چیزی که در جامعه امروز ما رواج داره .
3_ در قدیم اگر من پسر یا دختر 20 تا خاله و عمه و دایی و عمو داشتم و حداقل از طریق فامیلی میتونستم با دختر ها یا پسرهای فامیل ارتباط برقرار کنم حالا که همش 4 تا از این فامیلها دارم که سالی یک بار میبینمشون پس این فرصت از من گرفته شده و عملا فرصتهای جدیدی که عصر جدید میتونه فراهم کنه(مثل مدرسه) اون هم از من گرفته شده یعنی وضع ما از قدیمیها هم که به عقب ماندگی متهمشون میکنیم بدتر شده !!!

با این شرایط چه توقعی میتوان داشت!

آخرین ویرایش:

رایانه_بوکز

عضو جدید
البته مهدی عزیز اگه یه سر به سایت سازمان آمار بزنی و آمار و بررسی کنی میبینی که آقا پسرا چند هزار تای هم بیشترن.اینقدربه اطلاعات بی اساس ریشه ندید. ولی مرسی از تایپیک خوب و به جات. با تایپیکت موافقم
درست است پسر ها بیشتر از دختر ها هستن اما آمار مرگ ومیر پسر ها تا قبل از ازدواج و همچنین مهاجرت آنها به خارج از کشور بیشتر از دختران است بنابراین تعداد پسرهای در سن ازدواج از تعداد دختر های در سن ازدواج کمتر میشه البته این هم خیلی کم هست. البته این نسبتها در همه جای کشور ثابت نیست و در جای مثل تهران و کلا شهر های صنعتی و بزرگ که آقایون زیادی از شهرستانها و روستا ها برای کار میان باعث میشه که نسبت آقایون در هر دو صورت بالاتر باشه

آخرین ویرایش:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.

خوب میتوانم بگم که متاسفانه این بحثها توی جامه ما خیلی زیاده و به جای اینکه از زندگی و زیباییهاش لذت ببرن دنبال اینن که یه جوری جنسیت مخالفشون رو بکوبن من روانشناس نیستم تا بخوام از دلایلش صحبت بکنم اما اگه از بچه های باشگاه کسی روانشناسی خونده باشه مطمئنا حرفهای جالب زیادی برای گفتن خواهد داشت.
البته همه هم اینجوری نیستن ولی درصد اینجوریهاش هم بالاست.
در کل مهم نیست طرف یا شخصیت و اصالت داره یا نداره تازه به دوران رسیده های عزیز هم بدبختانه نمیتونن با جیب باباشون برن بخرنش.
شاد باشی عزیز جون.:gol:

Ebram

عضو جدید
آخه مگه دخترا مي تونن جلوي پسرا وايسن . اونا هميشه از پشت خنجر مي نوازن

saghar20

عضو جدید
بله پسرا ی توی سن ازدواج از 22 تا29 1ملیونو ششصد هزار نفر از دخترای تو سن ازدواج بیشترن پس پسرا میترشن نه دخترا :w18::w18:(شوخی بود) ولی 40% که شما میگین چون همه چیزو توی این روابط خلاصه میکنن ایجورین و باعث میشن محیط برای خودشون دیگران عذاب آور شه:):););)

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بزارین من این مشکل لاینحل و واستون توضیح بدم بد هر دعوایی داشتین بکنین
آقا جون
آخه من با چه زبونی بگم والا بلا درصد تولد پسرا از دخترا بیشتره اینو یه ریاضیدان ثابت کرده
تو آمار های جدیدم همینه
51% به 49%
حالا هی باز بگین ما جمعیتمون بیشتر از شماست
دیوونمون کردین به خدا

psychologist

عضو جدید
.حالا چه شوخی و چه جدی.من میگم ضعف شخصیته.چه دخترها و چه پسرها.نمیشه با پائین اوردن کسی بالا رفت .نظر شما چیه ؟

کاملا باهاتون موافقم:victory:اونایی این تاپیکا رو میزارن صد در صد یه مشکلی دارن چون با این حرفا همینطور که شما گفتین میخوان شخصیتشونو بالا ببرن

pishoo

عضو جدید
درست است پسر ها بیشتر از دختر ها هستن اما آمار مرگ ومیر پسر ها تا قبل از ازدواج و همچنین مهاجرت آنها به خارج از کشور بیشتر از دختران است بنابراین تعداد پسرهای در سن ازدواج از تعداد دختر های در سن ازدواج کمتر میشه البته این هم خیلی کم هست. البته این نسبتها در همه جای کشور ثابت نیست و در جای مثل تهران و کلا شهر های صنعتی و بزرگ که آقایون زیادی از شهرستانها و روستا ها برای کار میان باعث میشه که نسبت آقایون در هر دو صورت بالاتر باشه

نه دیگه. آماری که سازمان آمار میده بر حسب مرگ ومیر و مهاجرته. یه سر برید سایتش می بینید. تازه مگه تنظیم پاس نکردید؟ خوب تو اون طرز آمار گرفتن و گفته. تا 3 سال دیگه......... نمی گم تا شکه شین.

رایانه_بوکز

عضو جدید
نه دیگه. آماری که سازمان آمار میده بر حسب مرگ ومیر و مهاجرته. یه سر برید سایتش می بینید. تازه مگه تنظیم پاس نکردید؟ خوب تو اون طرز آمار گرفتن و گفته. تا 3 سال دیگه......... نمی گم تا شکه شین.

بله پسرا ی توی سن ازدواج از 22 تا29 1ملیونو ششصد هزار نفر از دخترای تو سن ازدواج بیشترن پس پسرا میترشن نه دخترا :w18::w18:(شوخی بود) ولی 40% که شما میگین چون همه چیزو توی این روابط خلاصه میکنن ایجورین و باعث میشن محیط برای خودشون دیگران عذاب آور شه:):););)

اول بزارین من این مشکل لاینحل و واستون توضیح بدم بد هر دعوایی داشتین بکنین
آقا جون
آخه من با چه زبونی بگم والا بلا درصد تولد پسرا از دخترا بیشتره اینو یه ریاضیدان ثابت کرده
تو آمار های جدیدم همینه
51% به 49%
حالا هی باز بگین ما جمعیتمون بیشتر از شماست
دیوونمون کردین به خدا

کاملا درست میفرمایید
اما ماموران محترم شرکت آمار که میرن دم خونه های مردم ازشون نمیپرسن که شمایی که 4 تا پسر توی خونه داری چند تاشون معتاد هستن ! چند تاشون واقعا اهل خلاف های ناجور نیستن
من خودم توی اهواز زندگی میکنم جای که زاد و ولد زیاده
ما یه همسایه داریم که خیلی علاقه به بچه زیاد دارن
این همسایه عزیز ما 9 تا پسر داره ( آره تعجب نکنید 9 تا!) اما فکر میکنید چند تا از این پسرها سالم هستن؟
آیا واقعا چند درصد از اون جمعیت 51% ما که مرد هستند دارای حداقل شرایط ( معتاد نباشه،خلاف کار نباشه،اهل خدای نکرده شراب نباشه) برای یک زن هستن
فقط اگر جمعیت مردهای معتاد رو در نظر بگیریم عمق فاجعه معلوم میشه!
مثلا اگر ما توی کشورمون 2000000 مرد معتاد ازدواج نکرده داشته( که من فکر میکنم بیش تر از اینها هم داریم ) باشیم آیا 2000000 دختر ازدواج نکرده هم داریم که حاظر باشن با این آقایون ازدواج کنن؟
بنابراین جمعیت قابل توجهی از مردان عملا برای دختران مناسب برای ازدواج نیستند.
من احساس میکنم که دختر خانومهای گل یک مقدار موقع این جور بحثها جبهه میگیرن
ولی اگر بخواهیم به یک نتیجه جامع در مورد یک موضوع دست پیدا کنم بایستی از تمامی جوانب به آن مسأله نگاه کنیم به لایه های درونی یک جامعه برویم و ببینم که در این جامعه چه میگذره و فقط صرفا به اعداد و ارقام نگاه نکنیم تا به یک نتیجه درست برسیم
از شما نیز سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا درست میفرمایید
اما ماموران محترم شرکت آمار که میرن دم خونه های مردم ازشون نمیپرسن که شمایی که 4 تا پسر توی خونه داری چند تاشون معتاد هستن ! چند تاشون واقعا اهل خلاف های ناجور نیستن
من خودم توی اهواز زندگی میکنم جای که زاد و ولد زیاده
ما یه همسایه داریم که خیلی علاقه به بچه زیاد دارن
این همسایه عزیز ما 9 تا پسر داره ( آره تعجب نکنید 9 تا!) اما فکر میکنید چند تا از این پسرها سالم هستن؟
آیا واقعا چند درصد از اون جمعیت 51% ما که مرد هستند دارای حداقل شرایط ( معتاد نباشه،خلاف کار نباشه،اهل خدای نکرده شراب نباشه) برای یک زن هستن
فقط اگر جمعیت مردهای معتاد رو در نظر بگیریم عمق فاجعه معلوم میشه!
مثلا اگر ما توی کشورمون 2000000 مرد معتاد ازدواج نکرده داشته( که من فکر میکنم بیش تر از اینها هم داریم ) باشیم آیا 2000000 دختر ازدواج نکرده هم داریم که حاظر باشن با این آقایون ازدواج کنن؟
بنابراین جمعیت قابل توجهی از مردان عملا برای دختران مناسب برای ازدواج نیستند.
من احساس میکنم که دختر خانومهای گل یک مقدار موقع این جور بحثها جبهه میگیرن
ولی اگر بخواهیم به یک نتیجه جامع در مورد یک موضوع دست پیدا کنم بایستی از تمامی جوانب به آن مسأله نگاه کنیم به لایه های درونی یک جامعه برویم و ببینم که در این جامعه چه میگذره و فقط صرفا به اعداد و ارقام نگاه نکنیم تا به یک نتیجه درست برسیم
از شما نیز سپاسگذارم
آها این شد
پس هی نگید پسر نیست پسر نیست
بگید پسر خوب نیست
(خیلی بده که آدمای مدعی اینجور بد ضایع شن
قابل توجه آقا پسرایی که کلی ادعا دارن)

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهاتون موافقم
بعضیا فقط به این حرفای خاله زنکی دلخوشن
که شخصیت طرف مقابلشونو خرد کنن بلکم خودشون دستشون به جایی بند شه

رایانه_بوکز

عضو جدید
آها این شد
پس هی نگید پسر نیست پسر نیست
بگید پسر خوب نیست
(خیلی بده که آدمای مدعی اینجور بد ضایع شن
قابل توجه آقا پسرایی که کلی ادعا دارن)
من کی گفتم پسر نیست پسر نیست. تازه من توی پستهای قبلیم اشاره با این داشتم که زاد وولد پسر ها بیشتر است
اما در جامعه میدیدم که به نظر میاد که انگار دختر های مایل به ازدواج بیشتر از پسر ها هستن و روی این حساب گفتم که احتمالا دختر های ازدواج نکرده بیشتر هستند
اما وقتی دیدم که همانند زاد و ولد که پسر ها بیشتر هستن این نسبت تقریبا در سن ازدواج هم ادامه داره
پیش خودم فکر کردم و اندیشه کردم که پس چرا غیر از این به نظر میرسه. و همونطوری که توی پست قبلی هم اشاره کردم تقریبا به جواب رسیدم
اما من هرگز نیومدم مثل پستهای که شما میزنید حرفهای از روی تعصب جنسیتی بزنم
تمام منظور من اینه که بابا گول آمار وارقام رو نخورید آنچیزی که توی جامعه هست رو در نظر بگیرید و با واقعیات زندگی کنید
غریب به اتفاق دختر ها دوست دارن که ازدواج کنن ولی یکسری از مردها به هردلیلی یا نمیخوان یا نمیتونن اصولا ازدواج کنن
ببینید
خانم محترم من وقتی 6 سالم بود میدونستم که زاد وولد پسر ها بیشتر از پسرها است
اون موقع ایران آمار 103 به 100 میداد یعنی به ازای هر 100 دختر 103 پسر
ضمنا برای ایتنکه اطلاعات عمومیت بالا بره جهت اطلاع توی تمام دنیا زاد و ولد پسر ها بیشتر از دختر ها است به جز روسیه که با 7 به 6 است یعنی به ازای هر 6 پسر 7 تا دختر وجود داره
میدونید اینها رو من کی میدونستم ؟
من تا قبل از این که این آمار جدید سال 85 بیرون بیاد ما هم کلاسیهام بحث میکردیم در این مورد اونا همه میگفتن که آمار دختره بیشتره اما من میگفتم آمار پسرها بیشتر
من اومدم اینهمه واسه شما وقت گذاشتم و به جای اینکه با شما یکی به دو کنم دو کلمه حرف حساب باهتون زدم
حرفهای شما رو هم تایید کردم از شما هم سپاسگزاری کردم بعد شما اینجوری جواب من رو میدید!!!
آدم خوبه یکمی جنبه داشته باشه وقتی یکی ازش تشکر میکنه اون هم تشکر کنه
یا علی مرا دیگر با شما کاری نیست
اینقدر حرفهای پوچ و بیخود بزنید ببینم کجا رو میگیرد.

باهاتون موافقم
بعضیا فقط به این حرفای خاله زنکی دلخوشن
که شخصیت طرف مقابلشونو خرد کنن بلکم خودشون دستشون به جایی بند شه

شما که دیگه معلوم نیست این حرفها رو از کی شنیدی اینجا میای این حرفها رو میزنی
آخه دختر خوب هر حرفی جا و مکانی داری
اگه میبینی جای این حرفی رو که شما میبینی میزنند به این خاطر که واقعا موضوعیت داره نه اینجا !
بله آگه جایی من خودم هم ببینم کسی یک چنین قصدی داره بهش میگم
من اگه بخواستم شخصیت طرف مقابل رو پایین بیارم که پست قبلی رو نمیزدم که تماما انتقاد از وضع موجود اعتیاد مردان در کشور هست
آیا شما توی پستهای قبلی من نشانه ای از خرد کردن طرف مقابل دیدی که این حرف رو میزنی!! من همش تشکر گفتم شما درست میگید و سپاسگزاری کردم شما چی ؟ گفتیید که تنظیم پاس نکردی ، شخصیت خورد میکنی ، مدعی هستی و...
شاید منظورت این باشه که شما دارین شخصیت منو خورد میکنید نه من!

آخرین ویرایش:

رایانه_بوکز

عضو جدید
تنجمن یعنی دموکراسی

تنجمن یعنی دموکراسی

انجمن یعنی دموکراسی یعنی گفت و شنود یعنی استفاده از نظرات همه کاربران در جهت پیشرفت فکری و علمی همه کاربران
در انجمن اگر مطلبی بحث میشود در خلال آن کاربران به نتایجی میرسند. اگر کسی در انجمنی مطلبی را بیان میکند که قسمتی از آن غلط است. بقیه کاربران میتوانند با آوردن مدرک ومنبع به رشد فکر او کمک کنند و بر عکس اگر او هم مطلبی را متوجه میشود میتواند در انجمن مطرح کند تا دوستان او هم از لحاظ فکری رشد کنند.
اما چیزی که مهم است این است که در طول بحث کاربران به فکر رشد افکار یکدیگر باشند و نه اینکه یکدیگر را تخریب کنند
من بسیار متاسفم که با یک نکته ای که من فقط در قسمتی از آن دچار اشتباه شده بودم اینچنین از مورد تخریب قرار میگیرم
در حالیکه بنده به آنها هیچ گونه اهانتی نکردم آنها به خود حق میدهند با من اینگونه بر خورد کردنند.
من فکر میکردم که اینجا دموکراسی بر قرار است و من میتونم نظرم رو صادقانه بگم اما متاسفانه با گفتن نظرم در حالیکه فکر میکردم ممکنه این نظر مفید باشه مورد تخریب قرار گرفتم
کسانی که جز شنیدن صدای خود تحمل شنیدن هیچ صدای را ندارن بدون شک دم,کراسی رو هم قبول ندارن واصول اولیه انجمن رو رعایت نمیکنن
کسانی که به خودشون حق میدن در حالیکه دوست آنها در انجمن صادقانه نظرش رو بیان میکنه اما چون به مضاق آنها خوش نمیاد او رو مورد توهین قرار میدهند مسلما اصول اولیه انجمن رو درک نکردن
این حرکت زشت که متاسفانه در این تاپیک اعمال شد هشداری است برای آنانی که نگران از دست رفتن روح انجمن هستند. ودایره نظرات موجود در انجمن روز به روز به روز تنگ تر و تگ تر میکنه
ضمنا من احساس میکنم کسانی که من را مورد تخریب قرار دادند با کسان دیگری مشکل دارند و احتمالا از جاهای دیگری دلخور هستند ولی سر من پیاده میکنند.لطفا با هرکی مشکل دارین با خودش تصفیه حساب کنین نه با دیگران!

آخرین ویرایش:

fatem

عضو جدید
کی گفته امار دقیقه؟

کی گفته امار دقیقه؟

خوب این بحث را می توان هم جالب دانست هم به قول برخی از اعضا خاله زنک
البته اگه نظر منو بخواهین بهتون میگم اگه تعداد اقا پسر ها کم هست(که من این طور فکر نمی کنم) خودش حکمتی داره
یکی از دوستان گفتند که پسر کم نیست بلکه پسر خوب کم هست من میخوام به جمله این دوستمون اینو اضافه کنم همونطور که پسر خوب کمه دختر خوب و با حیا هم کم شده
وقتی دخترای امروزی خودشون را حفظ نمیکنند نباید توقع داشته باشیم که پسرها خوب باشند
من نمیخوام مذهب بازی در بیاورم ولی وقتی میبینم یک دختر از اقلیت های مذهبی طوری خودش را حفظ میکند که هیچ پسری جرأت نمیکنه به او بگه بالای چشمش ابروست ولی یک دختر مسلمون برای لجبازی با خودش و جامعه اش خود را دراختیار قرار میده نمیتوان بیش از این انتظار داشت
پسرهای امروزی هم وقتی میبینن حیا از بین رفته و به راحتی میتونند به جنس مخالفشون دست پیدا کنند نیازی به ازدواج کردن و زیر بار رفتن مسئولیت نیست
و اما حکمت زیاد بودن دختر
اولش این که اقایون بتونند چند بار تجدید فراش کنند که البته این یه شوخی بود ولی حکمت اصلی اون اینه که مرد با تمام مردانگی اش تنها از پس کارهایش برنمی اید ولی یک زن میتونه از عهده کارهایش بر بیاید
برای نمونه بگویم که وقتی مردی همسرش را از دست می دهد بعد از مدتی دوباره تجدید فراش میکنه ولی یک زن نه خیلی نادر هست که زنی دوبار ازدواج کنه
از طرف دیگر تبلیغات در این زمینه خیلی تأثیر داره همانطور که گفتم نمیتوان به طور دقیق گفت که کدوم جنسیت تعدادشون بیشتره اما تبلیغات منفی میگه دخترها بیشترند که واقعا اینطور نیست.
سرتون رو به درد اوردم

رایانه_بوکز

عضو جدید
خوب این بحث را می توان هم جالب دانست هم به قول برخی از اعضا خاله زنک
البته اگه نظر منو بخواهین بهتون میگم اگه تعداد اقا پسر ها کم هست(که من این طور فکر نمی کنم) خودش حکمتی داره
یکی از دوستان گفتند که پسر کم نیست بلکه پسر خوب کم هست من میخوام به جمله این دوستمون اینو اضافه کنم همونطور که پسر خوب کمه دختر خوب و با حیا هم کم شده
وقتی دخترای امروزی خودشون را حفظ نمیکنند نباید توقع داشته باشیم که پسرها خوب باشند
من نمیخوام مذهب بازی در بیاورم ولی وقتی میبینم یک دختر از اقلیت های مذهبی طوری خودش را حفظ میکند که هیچ پسری جرأت نمیکنه به او بگه بالای چشمش ابروست ولی یک دختر مسلمون برای لجبازی با خودش و جامعه اش خود را دراختیار قرار میده نمیتوان بیش از این انتظار داشت
پسرهای امروزی هم وقتی میبینن حیا از بین رفته و به راحتی میتونند به جنس مخالفشون دست پیدا کنند نیازی به ازدواج کردن و زیر بار رفتن مسئولیت نیست
و اما حکمت زیاد بودن دختر
اولش این که اقایون بتونند چند بار تجدید فراش کنند که البته این یه شوخی بود ولی حکمت اصلی اون اینه که مرد با تمام مردانگی اش تنها از پس کارهایش برنمی اید ولی یک زن میتونه از عهده کارهایش بر بیاید
برای نمونه بگویم که وقتی مردی همسرش را از دست می دهد بعد از مدتی دوباره تجدید فراش میکنه ولی یک زن نه خیلی نادر هست که زنی دوبار ازدواج کنه
از طرف دیگر تبلیغات در این زمینه خیلی تأثیر داره همانطور که گفتم نمیتوان به طور دقیق گفت که کدوم جنسیت تعدادشون بیشتره اما تبلیغات منفی میگه دخترها بیشترند که واقعا اینطور نیست.
سرتون رو به درد اوردم
احسنت
به این میگن یه جواب منطقی و پر از صداقت که به فکر ارتقا سطح فکری مخاطبش هست بدون اینکه بخواهد به او توهین کند.آدم وقتی این مطلب رو میخونه لذت میبره.
کاش همه مثل شما بودنند و میشد همینجور صادقانه بحث رو جلو برد ولی حقیقتا من دیگه با این چیزهای که به من گفته شد (بر خلاف میل باطنیم) مایل نیستم که در این بحث و مشابه اینها شرکت کنم چون احساس میکنم هر اظهار نظر شخصی من میتونه مساوی با بی احترامی های متعدد (هر چند در فضای مجازی) باشه.

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
persian- boy جان
دوست عزیز منظور من حرفهای شما نبود که شما به خودتون نسبت می دین اتفاقا برعکس من با ماهیت کلی حرف شما موافقم
به هر حال معذرت می خام
ایام به کام

آخرین ویرایش:
بالا