دخترها در مدارس! (حتماً حتماً ببينش خيلي باحاله)

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفریح سالم در کوچکترین فرصت حاصله
ـ تفریح با ناظمین زحمتکش مدرسه
ـ اظهار محبت و دوستی به بعضی از عابرین محترمی که شانس عبور از زیر پنجره کلاس ما رو داشتند!
خوب بعد از این همه ماجرا آدم باید یک فکری هم واسه شب امتحانش بکنه دیگه... نه؟
اما بعضی وقتها هر چقدر هم که زرنگ باشی تمهیداتت با شکست روبرو میشند و باید به فکر چاره افتاد... ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است...

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من...اگه بگم 90 درصدشو از نزدیک دیدم کم گفتم...چه روزایی بود:D
اون کارنامه که دیگه کار همیشگی بود...عادیه عادیه...

Engineer Sahar

عضو جدید
من هیچکدوم از این کارا رو نکردم فقط یه بار یه چیزی تو مدرسه جا گذاشته بودم در سرویس رو که باز میکردم برگردم مدرسه یه پسر هم با عجله داشت میومد خورد به در سرویس افتاد تو جوب! آی خندیدیم :biggrin:

z@p

عضو جدید
با مزه بود اما پسرا جوگیر نشن شیطونیای اونا خطری تر بود سرو کله همو میشکوندن تقلب کردنشونم که بماند...........

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ...یادش بخیر چه دورانی بود....
یادمه یه روز یکی از دوستام واسه خنده کپسول آتشنشانی مدرسه رو دراورد ماهم دنبالش دس و جیغ کل راهرو های مدرسه رو پر کرد...میرفت در کلاسا رو باز میکرد میپاشید بقیه...واییی که چه حااالی داد...تهشم خواستن اخراجش کنن ولی با یه تعهد سرو تهشو هم اوردن...:D
زنگا تفریحم بزنو برقصمون براه بود یکی از بچه ها میزد رو میز اونیکی میخوند...بقیه هم:biggrin:....
البته امسالم که دانشجو شدم شیطونی میکنم ولی خفیف تر مثلا قبل اومدن استاد با همکلاسیا رو میز استاد سکه بازی میکنیم...
یادش بخیر...;)

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنگ تفریحا مثل ساعت ازادی از زندان بود
کاریکاتور معلم و ناظم کار همیشگی بود،من انقدر شیطون بودم که طفلی مامانم همیشه مدرسه بود
آخرشم نمرم از همه بالاتر می شد

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نصف کلاس هامون خارج از مدرسه برگذار می شد....ناظممون همیشه می گفت روزهایی که کلاس شما تو مدرسه نیست مدرسه آروم آرومه شماها که میایید انگار زلزله اومده....ما همه کلاس گروهی همه کار میکردیم حتی تقلب ها هم واسه همین هیچ وقت گیر نمی افتادیم.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از دسته دخترا یادمه بقله مدرسمون ی مدرسه دخترونه بود دخترا که تعطیل میشدن میومدن دم مدرسمون پسربازیییی
یادش بخیر

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از دسته دخترا یادمه بقله مدرسمون ی مدرسه دخترونه بود دخترا که تعطیل میشدن میومدن دم مدرسمون پسربازیییی
یادش بخیر
چقدرم که تو ناراحت میشدی........:biggrin:
اصلا بهشون نگاه نمیکردی........جیز بودن

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوچکترین فرصت حاصله

چه خوب بودااااااااا
ولی دوبار هم سر کلاس خود معلممون کلاسو تعطیل کرد بچه ها بزن و برقص کردن.