دخترا عبرت بگيريد...پسرا دست از ؟؟؟ برداريد

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسری برای بدست آوردن دوستی یه دختری که به قول خودمون آنتن نمیده آخ به درو دیوار میزنه خودشو مثل چیزایی که بچه ها اینجا تعریف کردند تا بدستش میاره میبینه طرف هم دوسش داره بهش علاقه مندشده گودبای پارتی راه میندازه میاد میگه خواستم اذیت نشی داری دل میبندی گفتم برم چون میدنم مابه هم نمیرسیم حالا مطمئن طف میخواد بهم برسند یا نرسندبعدش پسر تازه میگه من به همه میگفتم دوستتون دارم عاشقتونم واحتمالا رو همه غیرت نشون میداده روهمه ......همه کارش باهمه انجام میده میاد میگه من باهمه شوخی دارم باتوهم دارم خوب داشته باش حسود کیه خوب همون اول بگو منم بدونم که شمارم چنده دیگه دیگه نیا نگو اونا شوخی تو جدی نکن اذیت میشی که بعدا بخوای ماست مالی کنی
اولش مشکل اینجاست که مادخترا به هیچ عنوان نباید کوتاه بیایم لازم نکرده ازاین تجربه ها کنیم لازم نکرده اعتماد کنیم لازم نکرده کسیو جز همخونامون به برادری بپذیریم اگه نداریم هم به درک
نباید شماره بدید باید شماره بگیرید این نکته مهمیه چون بعدا سرکوفت میخورید یادتون باشه نباید به هیچ عنوان خودتون برید سراغ طرف چون هوا بر میداره
که چه خبره اگه واقعا بدون شوخی دوسش داشتی البته نه اونطوری که اینا فکرشو میکنند(ازدواج وازاینجور حرفا)غرورتون زیر پا نذارید به هوای این که دوسش دارید
اگه براتون خواستگاری اومد تو رد کردنش دچار مشکل شدید وبالاخره شرشو کم کردید خواهشن آروم باشد سر کسی خالی نکنید

درمورد پسراهم نظر نمیدم چون پسر نیستم
دخترا این تجربه رو فیض ببرید گرون بدست میاد

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر بي دلا يعني پسرا زندگي رو براي خودمون زهر ميكنيم!

پ.ن: پسرا چرا اين كارا رو ميكنيد؟....دخترا چرا زود فريب ميخوريد...البته 70 درصد تقصير پسراست ... اگه يه نفر صبح تا شب بشينه زير گوشتون و

الان در تاپیک حجاب بودم
در آن تاپیک دخترها میگن : اگر آقایان با دیدن یک خانم بیحجاب به گناه میفتند نگاه کنند

حالا من اگر یک پسر بودم در جواب شما میگفتم : خانمها میتونند گوشهایشان رو بگیرند تا حرفهای پسرها رو نشنوند

جواب متقابل و منصفانه ای است
مگه نه ؟

اینکه خانمها از راه گوش و آقایان از راه چشم با عرض معذرت عقلشان رو از دست میدهند یک چیز بدیهی است
ولی اینکه بیاییم و بگیم آقاین میتوانند چشمهاشون رو ببندند و خانمها هم میتونند گوشهایشان رو بگیرند ، اشتباه است

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شما که گفتید فقط تلفنی بوده من فکر نمیکنم با یه ارتباط تلفنی حیا و نجابت یه دختر به حراج گذاشته شده بشه !!!!!!!!
.
.
به خاطر بی دلا پسرا!!!!!البته از یه زخم خورده این حرفو میشه نشنیده گرفت و بهش حق داد ولی این حرفو نباید هر کی بگه......
.
.
بعدشم همون قدر که واسه یه دختر حجب و حیا و....خوبه کنارش باید اگاهی هم داشته باشه وقتی طرف اومده پیشنهاد دوستی داده هر چقدرم توی گوشش پسره بخونه اصلا چرا اجازه داد به یه پسر که این قدر بهش نزدیک شه که بخواد توی گوشش بخونه دوست دارم و.....
بعدشم من فکر میکنم اون دختر هر پسر دیگه ای هم همین کارو میکرد گول میخورد .....میتونست بهش بگه مثل ادم بیاد خواستگاریش و.....
.
.
البته خب بگزریم.....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتون نباید راه رو باز کنید این صد بار
باید ببینی قصد طرف چیه!!!
مگه بچه این ؟
چطور خیلی جاها ادعامون میشه!!!
تو موقعیت هم نشون بده ادعا کردی که به هرکس خط نمیدی .
هرکس لایق نیست
نحوه ارتباط مهمه خودتم گول نزن

K.Engineer

عضو جدید
پس من واسه چی الان که28 سالمه هنوز عشق به سراغم نیومده .........................و حتی یه بار عاشق نشدم.
به خاطر چی
به خاطر اینکه خودم نخاستم و اخر و عاقبت این عشق و عاشقی هم که اون موقع تو فیلم های هندی میدیدم ویکی از دوستان بنده که دوسال از من بزرگتر بود خل شده بود...واینا در من اثر کرد(اخرین فیلمی که دیدم به نام Dear jhon بوده که با نگاه کردنش تا 3 روز افسرده بودم)
حقیقتش من تحمل شکست عشقی رو ندارم و این به منزله خودکشی برای من محسوب میشه ...چون واقعا دردناکه...........چی میشد دختر و پسرا مثل 30 سال پیش با هم ازدواج میکردن مثلا اصلا پسره نمیدونست کی میخاد زنش بشه...یه بار هم با هم گپ نزده بودن تا شب اول که یه راست میرن سر اصل مطلب و باقی ماجرا بعدش اینجوری خیلی عالیه.ولی الان معلوم نیست دختره با چند نفر قبلا بوده یا پسره با چندتا دختر رابطه داشته میگن که ازدواج کنن این رفتارها درست میشه ولی گمون نکنم درست بشه............

mosafere danesh

عضو جدید
پس من واسه چی الان که28 سالمه هنوز عشق به سراغم نیومده .........................و حتی یه بار عاشق نشدم.
به خاطر چی
به خاطر اینکه خودم نخاستم و اخر و عاقبت این عشق و عاشقی هم که اون موقع تو فیلم های هندی میدیدم ویکی از دوستان بنده که دوسال از من بزرگتر بود خل شده بود...واینا در من اثر کرد(اخرین فیلمی که دیدم به نام Dear jhon بوده که با نگاه کردنش تا 3 روز افسرده بودم)
حقیقتش من تحمل شکست عشقی رو ندارم و این به منزله خودکشی برای من محسوب میشه ...چون واقعا دردناکه...........چی میشد دختر و پسرا مثل 30 سال پیش با هم ازدواج میکردن مثلا اصلا پسره نمیدونست کی میخاد زنش بشه...یه بار هم با هم گپ نزده بودن تا شب اول که یه راست میرن سر اصل مطلب و باقی ماجرا بعدش اینجوری خیلی عالیه.ولی الان معلوم نیست دختره با چند نفر قبلا بوده یا پسره با چندتا دختر رابطه داشته میگن که ازدواج کنن این رفتارها درست میشه ولی گمون نکنم درست بشه............

:eek:

*heaven*

عضو جدید
به خاطر چی

:eek:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان چرا تعجب کردند.......................متوجه منظورشون نشدم.

اخه حرفتون همچين يه ذره غير منطقيه...من اصلا ازدواجاي قديمي رو دوست نداشتم و ندارم...
يعني چي تا شب ازدواج همديگرو نبينن...خودت دوست داري اينجوري...بعدشم قديما تو خونه ها مرد سالاري بوده و خانوما زياد حق دخالت تو امور زندگي و نداشتن ...ولي الان تو اكثر خانواده ها نظر مرد و زن در مورد امور توافقيه...

حالا فهميدي چرا تعجب كردن؟

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفای همه قبوله ولی همه باید قبول کنیم اون ضربه ایی که دختر میخوره اصلا قابل مقایسه با پسرا نیست دختر هر چی باشه منبع احساساته

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته دخترا زود فریب میخورند ولی در باتن فریب دهنده اصلی هستن
اولا شما باطن و درست بنويس..دوما باشه ما دختر عشوه گري ميكنيم...ناز ميكنيم واسه شما...ولي خب پسر تا خودش نخواد كه نمياد طرف دختر؟؟؟
درسته؟

K.Engineer

عضو جدید
اخه حرفتون همچين يه ذره غير منطقيه...من اصلا ازدواجاي قديمي رو دوست نداشتم و ندارم...
يعني چي تا شب ازدواج همديگرو نبينن...خودت دوست داري اينجوري...بعدشم قديما تو خونه ها مرد سالاري بوده و خانوما زياد حق دخالت تو امور زندگي و نداشتن ...ولي الان تو اكثر خانواده ها نظر مرد و زن در مورد امور توافقيه...

حالا فهميدي چرا تعجب كردن؟

سلام عزیز کجاش الان توافقیه؟ یکی از دوستان که وکیل هستن میگفت نمیبینی که تو دادسراها و دادگاهها چقدر میان برای طلاق؟وضعیت افتضاحه شما فرشته خانم دلیل رو در چی میبینید؟ دیگه منظور من از قدیمی بودن انقدرها هم قدیمی رو نمیگم کی میگفت تو خونه مرد سالاری بود نه عزیز زن یا دختر حجب حیا داشت (البته دوستان مستثنی هستن)

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چرا همیشه پسرا رو بد میدونید و دخترا رو خوب؟....هزار تاپیک زده میشه از نامردی پسرا میگن... از اون طرف هزاران تاپیک از خوبیهای دخترا میگه؟؟؟؟
یه خورده انصاف داشته باشید!!!!
اصن کی گفته 99درصد خیانتا تقصیر پسراس...
اینو همه بدونید که اگه دخترا خودشونو نگه دارن و به پسرا چراغ سبز رو نشون ندن هیچ پسری سمت هیچ دختری نمیره!!!
ماییم که باید شکایت کنیم که دخترا ما رو با اون نگاهشون, رفتارشون, حرکاتشون و صحبتاشون اغفال میکنن!!!!

من کلا با این تاپیک مخالفم دلیلمو بالا گفتم....

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیز کجاش الان توافقیه؟ یکی از دوستان که وکیل هستن میگفت نمیبینی که تو دادسراها و دادگاهها چقدر میان برای طلاق؟وضعیت افتضاحه شما فرشته خانم دلیل رو در چی میبینید؟ دیگه منظور من از قدیمی بودن انقدرها هم قدیمی رو نمیگم کی میگفت تو خونه مرد سالاری بود نه عزیز زن یا دختر حجب حیا داشت (البته دوستان مستثنی هستن)

چون ميدونستم مياي اين حرفو ميزني گفتم در اكثر خانواده ها توافقيه...
اونا كه بي دليل سر يه اختلاف كوچيك طلاق ميگيرن ادماي احمقي بيش نيستن...البته به نظر خودم!!!

من كه از خودم حرف در نميارم كه...بلاخره مامان بزرگي...بابا بزرگي بودن و هستن و از اون قديما واسم گفتن...گفتن كه حرف حرف مردا بود...
البته قضيه حجب و حيارو انكار نميكنم...ولي حرفي كه من زدم ربطي به حجب و حيا نداشت...

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از داستان جالبتون خیلی تاثیر گذار بود همیشه این دختران که بیشتر آسیب میبینند چون کمتر ریا میکنند تمام عشقشون رو نثار یکی میکنند که بویی از معرفت وانسانیت نبرده اونوقت هم جای تعجب نداره که بگیم دخترا آسیب پذیرترند