دخترا از چه پسرایی خوششون میاد که باهاشون ازدواج کنن

web1001

عضو جدید
من خودم به شخصه با كسي ازدواج مي كنم كه واقعا دوستم داشته باشه....از اين پسرا نباشه كه مادرش براش دختر انتخاب ميكنن....كسي كه رو پاي خودش باشه نه پشتوانش باباش باشه كه در نهايت خودش هيچي نشه...كسي كه منطقي باشه....خود راي و مستبد نباشه........;)
دوست داشتنشو بهت براز کنه یا نه ؟ روز اول ملاقات چطوری بهت بگه که دوست داره؟

archi&tini

عضو جدید
دوست داشتنشو بهت براز کنه یا نه ؟ روز اول ملاقات چطوری بهت بگه که دوست داره؟

دوست داشتنش رو با رفتارش و كاراش و حمايت نشون بده ....به زبون آوردن اونم قبل از ازدواج به نظرم باعث كم اهميت شدن عشق و علاقه ميشه و اون ارزشش رو از دست ميده....:smile:ولي بعد از ازدواج باعث دوام و دلبستگي عميق ميشه...

Lillian

عضو جدید
مرد یعنی کسی که به زنش احترام بزاره
مرد یعنی که به زن به نگاه خدمتکار نگاه نکنه
مرد کسیه که نشکنه و اگر میشکنه پیش خدا بشکنه نه پیش زنش
مرد کسیه که اگر زن کم آورد احساس کنه مردش مثل کوه پشتشه.....
مرد کسیه که تو دو رنگی و ریا نباشه....
مرد یعنی کسی که متواضع باشه و خودشو بالاتر از دیگران ندونه(حتی اگه واقعا بالاتر باشه)
مرد یعنی کسی که صبور باشه....
مرد کسی که چشمش پاک باشه...

در یک کلام مرد یعنی آواتار من(حاج محمد ابراهیم همت)

واقعا یه همچین مردی الان پیدا میشه؟؟؟؟:eek: یا نیست یا خیلیییییییی کمهههه!!!!:(
باور کنید اکثر دخترا عاقل تر از اونی اند که به فکر ماشین مدل بالا و ویلای توشمال باشن!:cry:
حداقل دخترایی که من دیدم اکثرا یه همچین طرز فکری نداشتن و بعد ازدواج تاحدودی خوشبخت شدن گرچه مرد واقعی گیر بعضیاشون نیومد!!!:(

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اخلاق / مهربون / خوش تیپ / مایه دار / خانواده دوست / تحصیلکرده(این خیلی مهمه) / دست و دل باز / با ایمان(افراطی نباشه ها) / کچل هم نباشه / اهل موسیقی(نوازنده یا آهنگساز) / اهل هنر...
فعلا همینا تا یادم بیاد بقیه شو....ولی بازم هستا ! الان حضور ذهن ندارم ....

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم پاک باشه و احترام و علاقه سرش بشه.منم دوست داشته باشه و زورکی نیاد خواستگاری.خیلی خوش تیپ نبود اشکال نداره ولی دیگه بهش تحملش کرد و مثل ... لباس نپوشه :w05:دیگه اینکه مرد زندگی باشه.همین:w16:
در ضمن جون مادرتون یه موضوع دیگه واسه تاپیکا پیدا کنید احساس میکنم به جای تالار گفتگو آزاد اومدم تالار همسریابی.همسر حال و آینده و فردا و پس فردا و شکم گنده و ریشو و....:w47:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد یعنی کسی که متواضع باشه و خودشو بالاتر از دیگران ندونه(حتی اگه واقعا بالاتر باشه)

خیلی عالی بود
فقط چندنکته فراموشتون شد
مردیعنی وفا،مهر وگذشت

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

این حرفارو باید با طلا نوشت....:w16:
داداش یه کلاس آموزشی واسه آقایون بزار حتماً !!!:lol:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اخلاق / مهربون / خوش تیپ / مایه دار / خانواده دوست / تحصیلکرده(این خیلی مهمه) / دست و دل باز / با ایمان(افراطی نباشه ها) / کچل هم نباشه / اهل موسیقی(نوازنده یا آهنگساز) / اهل هنر...
فعلا همینا تا یادم بیاد بقیه شو....ولی بازم هستا ! الان حضور ذهن ندارم ....

شما به خدا بگو واست بسازه آبجی:D

sara-afshar777

عضو جدید
من ؟

من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
.
.
.
.
..
.
.
...
.
..
.
.
.
.
.
..
خب ............................. نظری ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ؟

من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
من؟
.
.
.
.
..
.
.
...
.
..
.
.
.
.
.
..
خب ............................. نظری ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما چقدر شوخ طبعید:D

sara-afshar777

عضو جدید
بابا یه بارکی بگین سریال های آبکی رسانه میلی اسباب کشی کرده اینجا :surprised:
ما در تلویزیون بستیم که اینا رو نبینیم حالا شما شدید بازیگران سریالهای عشقولانه
بله بله می دونم باید برم
باشه حالا چرا می زنی ...........................رفتم :redface:

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام به همه
نميدونم چطور شد سر از اين تالار در آوردم
هميشه دوست دارم مطالب علميو بيشتر مطالعه كنم
بازم نميدونم چطور اومدم تواين تاپيك
ولي اينجور كه معلومه اين قسمت باشگاه اعتياد آوره
پس نظر مونو بديمو در ريم ....
مرد کسیه که نشکنه و اگر میشکنه پیش خدا بشکنه نه پیش زنش پيش هيچ كسي
ايناييكه قرمزش كردم به نظرمن براي يه مرد صادقه و لي بقيش عموميه (چه زن چه مرد )
يه مرد بايد بايد شجاع باشه ، حتي به زور هم شده تظاهر به شجاعت كنه...
يه مرد يعني كسي كه هر چقدر هم زنشو دوست داشته باشه ، غرورشو حفظ كنه و براي جلب نظر ، زن زليل نشه ....
يه مرد بايد مدير باشه ، مدير قاطع ، تو مشكلات حتي شده به ظاهر ، كم نياره ، گريه نكنه...
يه مرد واقعي بايد مظهر قدرت ، غيرت و... باشه . وقتي راه ميره ، عالمو آدم داد بزنن كه طرف مرده ، اعتماد بنفسش از قدم برداشتنش معلوم باشه ، قرصو محكم ....
حاجي جان من جملاتتو دوست دارم ، ولي كاش هيچ الگويي در نظر نگيريم و به مردونگي برسيم
، با مرام خودمون يه مرد بشيم ، تقليد نكنيم ، افكارمونو خودمون بسازيم ... بخوايم كه مرد باشيم و بعد...
واي بد بخت شدم حاجيو بردم زير سوال :eek:
حاجي كه احساس ميكنم همه دوسش دارن:eek:
در ضمن به نظرم دخترا دنبال چیزی و کسی هستن که کم باشه و از همه فراوانتر مایه دار و خوش قیافه ولی مرد و ویزگی هایی که حاج مرتضی فرمودن کم هست.
كم نيست !!!
منو امثال من نميخوايم ببينيم ، هميشه آدمهاي از اين دنيا رفته رو بت مي كنيم ، يادمون ميره اونا هم يكي يودن مثل بغل دستيمون كه ما نميخوايم بزرگيشونو ببينيم ، مبادا احساس حقارت كنيم و يا ...
متین و باوقار باشه؛
در عین آراستگی ساده باشه؛
با اراده و متواضع باشه؛
اهل کار و تلاش باشه و مستقل باشه؛
صادق باشه؛
با خدا باشه...
قرمزا بشتر براي يه مرد تاييد ميشه بازم بقيش عموميه ....
البته حواسم هست كه ايشون پسري كه خوششون ميادو دارن ميگن و لي من بيشتر رو يتعريف مرد زوم كردم
شما اصل کاریهاش رو نگفتین
پولدار باشه خوش قیافه باشه
نازمو بخره.
فقط شعار میدین و بس .
تا پسر یه ماشین مدل بالا زیر پاش نباشه و یه خونه ویلایی نداشته باشه شما عمرا بله نمیگید
به خاطر فعاليت كوچيكي كه دارم ،با خيلي از آدمهاي اطرافم آشنايي دارم . دختر تحصيلكرده اي كه اين افكارو داشته باشه كم ديدم ، يه دختر تحصيلكرده و بخصوص مهندس خيلي سطح بالا و منطقي تر فكر ميكنه مثل
نازي معمار
اما واسه شخص بنده و دخترای دورو برم...ب هیچ وجه. اما قطعا برای ازدواج سرمایه لازمه، پول لازمه...مسلما کسی که اهل کار و تلاش باشه این چیزا رو هم داره...حالا خونه ی ویلایی و ماشین مدل بالا نداشت...اصلا مهم نیست
و
ladan
یه پسر خوب که بشه بهش تکیه کرد . هر چی داره و نداره از راهه درست به دست آورده باشه و مال خودش باشه همه . حتی اگه خودشه و یه دست لباس تنش و یه دسته گل که اومده خواستگاری .
چون دوس دارم هر چی در آینده به دست میارم مال خودم و و خودش باشه نه از پول بابا
و خيلياي ديگه كه مشابهشونو تو قشر تحصيلكرده زياد ميشه ديد ، اينجا هم چند تاشون نظر دادن
حالا شايد اين افكاره ماشينو نازو اينا...تحميل خونوادشون باشه نه افكار خودشون ، ويا (شرمنده) از قشر تحصيلكرده ( دانشگاهي )نباشن

web1001

عضو جدید
سلام به همه
نميدونم چطور شد سر از اين تالار در آوردم
هميشه دوست دارم مطالب علميو بيشتر مطالعه كنم
بازم نميدونم چطور اومدم تواين تاپيك
ولي اينجور كه معلومه اين قسمت باشگاه اعتياد آوره
پس نظر مونو بديمو در ريم ....

ايناييكه قرمزش كردم به نظرمن براي يه مرد صادقه و لي بقيش عموميه (چه زن چه مرد )
يه مرد بايد بايد شجاع باشه ، حتي به زور هم شده تظاهر به شجاعت كنه...
يه مرد يعني كسي كه هر چقدر هم زنشو دوست داشته باشه ، غرورشو حفظ كنه و براي جلب نظر ، زن زليل نشه ....
يه مرد بايد مدير باشه ، مدير قاطع ، تو مشكلات حتي شده به ظاهر ، كم نياره ، گريه نكنه...
يه مرد واقعي بايد مظهر قدرت ، غيرت و... باشه . وقتي راه ميره ، عالمو آدم داد بزنن كه طرف مرده ، اعتماد بنفسش از قدم برداشتنش معلوم باشه ، قرصو محكم ....
حاجي جان من جملاتتو دوست دارم ، ولي كاش هيچ الگويي در نظر نگيريم و به مردونگي برسيم
، با مرام خودمون يه مرد بشيم ، تقليد نكنيم ، افكارمونو خودمون بسازيم ... بخوايم كه مرد باشيم و بعد...
واي بد بخت شدم حاجيو بردم زير سوال :eek:
حاجي كه احساس ميكنم همه دوسش دارن:eek:

كم نيست !!!
منو امثال من نميخوايم ببينيم ، هميشه آدمهاي از اين دنيا رفته رو بت مي كنيم ، يادمون ميره اونا هم يكي يودن مثل بغل دستيمون كه ما نميخوايم بزرگيشونو ببينيم ، مبادا احساس حقارت كنيم و يا ...

قرمزا بشتر براي يه مرد تاييد ميشه بازم بقيش عموميه ....
البته حواسم هست كه ايشون پسري كه خوششون ميادو دارن ميگن و لي من بيشتر رو يتعريف مرد زوم كردم

به خاطر فعاليت كوچيكي كه دارم ،با خيلي از آدمهاي اطرافم آشنايي دارم . دختر تحصيلكرده اي كه اين افكارو داشته باشه كم ديدم ، يه دختر تحصيلكرده و بخصوص مهندس خيلي سطح بالا و منطقي تر فكر ميكنه مثل
نازي معمار

و
ladan

و خيلياي ديگه كه مشابهشونو تو قشر تحصيلكرده زياد ميشه ديد ، اينجا هم چند تاشون نظر دادن
حالا شايد اين افكاره ماشينو نازو اينا...تحميل خونوادشون باشه نه افكار خودشون ، ويا (شرمنده) از قشر تحصيلكرده ( دانشگاهي )نباشن
مرسی از نظرت.
اما اگه دختری مرد باش و فقط اینا مد نظرت باشه و اگه پسری برو خواستگاری ببینم چه بهت میگن؟

محمد فرزانه

عضو جدید
راستي يه مرد بايد ظرفيت داشته باشه
من ظرفيت ادب و منطق و كلام شمارو ندارم
ما حقمونه دكترمون روزي 2 ميليون در آمد داشته باشه ، مهندسمون تو تالار از اين تاپيك بپره اونيكي ادبو رعايت نكنه و يا به جاي بحث و گفتگو ، فكر كنه همه ميبيننش عاشقشن ، چرت گويي كنه تا روزش شب بشه ، و بعد اسم دكتر مهندس كنار هم بيان و آتيش بگيريم
اگه مهندسي عابرو داري كن و وجهه اين كلمه و باشگاه مهندسانو حفظ كن ، مثل اون دكترش...
اولا ميگن كلمه معجزه ميكنه ، از آسمونه ، مواظب تك تك كلمات و جملاتي كه به كار ميبري باش
يه دختر اگه يكبار بهت نه گفت ، التماس وار نرو خواستگاري
فرتي عاشق نشو ، و يا عاشق هر كسي نشو كه تو كوچه و بازار ميبيني و ذهنيتشون همونطوريه كه ميگي
عزت نفستو به خاطر هر كسي لگد مال نكن ، اگه بعضي ديدگاهها برات ضد ارزشه ، خوب ازشون دور شو ، مجبوري زندگيو به شوخي بگيري
اونقدر مرد و جنتلمن باش كه كسي كه ميخواي جذبت بشه و نياز نباشه ايهنمه بال بال بزني
افكارتو به بي ادبي عادت نده ، قدرت فكر و زبان به اين طور حاضر جوابي بي ادبانه نيست
فردا ميري تو جامعه يه كاره اي ميشي ، متوجه نميشي حرف زدن سادت بي ادبي حساب ميشه بعد ميشيني پيش خودت فكر ميكني باهوشي و همه جلوت كم ميارن!!!
من ديدم تو چتروما اينطوريه ديگه فكر نميكردم باشگاه مهندسان جايي داشته باشه كه اين شكلي باشه
پستاتونو خوندم اينارو گفتم ...
آره برم دنبال ظرفيت ...
يا علي

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز