دختراچرا می رن دانشگاه ...........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقت تلخ است سهیل جان. . .:w18:
دارم واست ......اندکی.صبر شرمندگی نزدیک است

بهونه

عضو جدید
:Dاینها همش جوکه یجور برخورد فیمینیسیه;)[/quote]

منم که چیزی نگفتم:w20::w04:

مگه نمیشه جواب جوکو با جوک داد؟؟؟؟
شما که بیشتر جدی گرفتید!!!!!!!!!!!!!;)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز

ک

ر

آمار مربوطه به سخنان یه کارشناس بود ...........البته اگه مایلی در سایت مرکزآمار نبالش برو........
در ضمن تاپیک هیچ بی محتوانیست همه دارن نظراتشونو می گن;)
من امارشو کامل دارم میخواستم ببینم این امارغلط ازکجا اومده!مرکزامارایران چه جالب!!!
نمیدونم شماها به چه منظوری این اماررا وارونه توحامعه بخش میکنید !میدوارم مغرضانه نباشه
این امارواقعی،امیدوارم جایی یادداشت کنید تا دیگه واقعیت لوث نشه!این امارمال سال 87 هست وازمرکزامارایران گرفتم
اینم لینکش
http://www.sci.org.ir/content/userfiles/_sci/sci/SEL/baravord/75-89n.xls
مردان 36896344
زنان 35687243

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا درست میگی! (شکلک دست زدن):gol:
اولا طنزیه مطلبی میگن که خنده دارباشه
تمسخرکردن کجاش خنده داره
2-خیلی ازعرف های جامعه وحرفهایی بی ربط وظالمانه که دررابطه باخانومهاجاافتاده اول باشوخی شروع شده وبه مرورتواذهان جاافتاده وبصورت عرف های غلط درامده
کلا تمسخرکردن درتمام ادیان وجوامع نهی شده !فکرمیکنم فقط کشورما باشه که هرچیزی بدی ونادرستی دران تایید میشه

طبق امارمزکزامارایران تعداد اقایان ازخانمها زیادتره یعنی ازنظرعلم پزشکی هم ثابت شده هست که همیشه پسربیشترازدختربدنیا میاد
اگردرسالهای اخیرتعدادزیادی خانم توجامعه می بینید بدلیل بیشترشدن فعالیتهای اجتماعی وتحصیلی اونهاست

اینجا داداشمون واقعا صدافرین داره(شکلک دست زدن):gol:
خیلی ممنون :gol:اما من پسر نیستم

urmiaaa

عضو جدید
دخترا اصولا در مقوله دانشگاه چند مقصود دارن ..........
1. در راستای اهداف اولی آنها برای پیدا کردن شوهر به این محفل راه پیدا می کنند .......
چون ظاهرا دخترا خیلی بیشتر ما هستند طبق آمار 125 به 100 هستیم........
2. دوست دارن که دیر تر ترشیده بشن
3. دوست دارن پوزه مدرک رو جلوی شوهره بیارن و در این راستا مدرکشونو قاب می کنند........نمونش یه بنده خدایی آمار دانشگاه آزاد پشت کوه قبول شده بود این کارو کرد
4. دوست دارن جلوی دخترای دیگه کم نیارن............
5. دوستان عزیز اگه موردی هست بگین اضافه کنم.....................
اول جواب میدم بعد اضافه میکنم
1. آره آره کدوم دختری رو دیدی که بشه باهاش درباره علم حرف زد - دانشگاه درس علم نه فقط شوهر اگه دقت کرده باشین تو این مقطع پول هم براشون مهم نیست زودم جو گیر میشن
2. ماهم از هر فرصتی برای نشون دادن خودمون استفاده میکنیم:w14:
3. این که تو ذاتشون .... محمود خاک تو سرت ببین مدرکمو واقعیه واقعیه خودم گرفتم .....
4. مسلما کم نمیارن تاریخ هنوز کم اووردن اینارو ندیده
5 .5.5. وقتی میخوان برن با دوست پسرشون بیرون ققط نپرسین کجا میرن معلومه دانشگاه چه بهونه ای بیشتر از این جواب میده جمعیت دانشجوهای پسر و دختر رو مقایسه کنین ما که نیازی به این بهونه ها نداریم
یکیرو الان گفتم بعدیشم بعدا :confused:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امارشو کامل دارم میخواستم ببینم این امارغلط ازکجا اومده!مرکزامارایران چه جالب!!!
نمیدونم شماها به چه منظوری این اماررا وارونه توحامعه بخش میکنید !میدوارم مغرضانه نباشه
این امارواقعی،امیدوارم جایی یادداشت کنید تا دیگه واقعیت لوث نشه!این امارمال سال 87 هست وازمرکزامارایران گرفتم
اینم لینکش
http://www.sci.org.ir/content/userfiles/_sci/sci/SEL/baravord/75-89n.xls
مردان 36896344
زنان 35687243
اولا گفته های من مربوط به بازه ی 20 تا 25 ساله نه کل ایران ..................;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. در راستای اهداف اولی آنها برای پیدا کردن شوهر به این محفل راه پیدا می کنند .......
3. دوست دارن پوزه مدرک رو جلوی شوهره بیارن و در این راستا مدرکشونو قاب می کنند........نمونش یه بنده خدایی آمار دانشگاه آزاد پشت کوه قبول شده بود این کارو کرد

6. آره آره کدوم دختری رو دیدی که بشه باهاش درباره علم حرف زد - دانشگاه درس علم نه فقط شوهر اگه دقت کرده باشین تو این مقطع پول هم براشون مهم نیست زودم جو گیر میشن
7. ماهم از هر فرصتی برای نشون دادن خودمون استفاده میکنیم:w14:
8. این که تو ذاتشون .... محمود خاک تو سرت ببین مدرکمو واقعیه واقعیه خودم گرفتم .....
9. مسلما کم نمیارن تاریخ هنوز کم اووردن اینارو ندیده
10.10.10 وقتی میخوان برن با دوست پسرشون بیرون ققط نپرسین کجا میرن معلومه دانشگاه چه بهونه ای بیشتر از این جواب میده جمعیت دانشجوهای پسر و دختر رو مقایسه کنین ما که نیازی به این بهونه ها نداریم
.

ladan*

عضو جدید
خودت که می دونی چرا غلط املا ییام زیاده..........
بعدشم تو بازار کار معلومه کی سوادش زیاد تره:biggrin:;):w15:

اره دوست عزیز کاملا" معلومه که ما بهتریم و دقیق تریم . حسودیتون میشه نه ؟ یا مثلا " از رو غیرتو این چرت و پرتا که خیلیا میگن ؟ ببین یکم بشین به تاپیکت فکر کن ؟ فکر کنم شما مال زمان اصحاب کهف باشین . راستی چه خبر ازشون ؟ ولی نه فکر نمیکنم والا خیلی به خانوما احترام میذاشتن و مورد تمسخر قرار نمیدادن اون وقتام . جهته اطلاع میگما ساله 1388 هستیم 2009 .
این حرفای خاله زنک واسه چیه آخه یکی بی طرف شه قضاوت کنه خداییش مگه دختر جماعت آدم نیست ها ؟ همینه میگن ملت عقب موندن خوب فکر کنین یکم . ما نباشیم شماها نمیتونین زندگی کنین و بالعکس . این یه واقعیته خوشبختانه .
یکم بگذره یکی یه تاپیک میزنه دخترا آدم نیستن هه هه بخندیم بچه ها .

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا چرا مي رن دانشگاه.........
1- جلوي دخترا كم نيارن(بحث اينكه ما هم وجود داريم)
2- بتونن با دخترا صحبت كنن در واقع حرفي براي گفتن داشته باشن(بحث سواد)
3-با دختراي تحصيل كرده آشنا بشن
4- بجاي خيابون ، فضاي سبز دانشگاه رو متر كنن!
5- نرن معتاد نشن و با عواقب اين موضوع آشنا بشن
6- بتونن از اسم دانشگاه استفاده كنن و بجاش برن گيم نت ( واژه ي دانشجو ، به گيمجو تغيير مي يابد)
7- بتونن بجاي متلك گفتن وسط كلاس مزه بپرونن!
8-وارد مسائل ديگه نميشيم (سانسور شد):thumbsup2:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا گفته های من مربوط به بازه ی 20 تا 25 ساله نه کل ایران ..................;)
اونم غلطه طبق اماری که من ازتلویزیون شنیدم نه یکباربلکه چندین بار
تعدا دختران وپسران اماده ازدواج به یک اندازه هستش

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوال ****ی......................این سوالا یعنی چی؟خب معلومه زن ها هم بشر هستند یک انسانند......انها هم به اندازه مردا حق زندگی کردن دارن ......حق فهمیدن دارن.........جاممعه به طور مساوی از زن و مرد تشکیل شده اگه قرار باشه تموم مسئولیت های یک جامعه بر دوش مردان باشه1-نیمی از ملت یک کشور سربار تلقی میشن2-جامعه از داشتن خانمهایی که لیاقت هستند محروم میشه ..........در خیلی از مسائل اگر ما به زن ها به چشم یک انسان نگاه کنیم خیلی از مشکلاتمون حل میشه......(.نقل قول از دکتر الهی قمشه ای)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوال ****ی......................این سوالا یعنی چی؟خب معلومه زن ها هم بشر هستند یک انسانند......انها هم به اندازه مردا حق زندگی کردن دارن ......حق فهمیدن دارن.........جاممعه به طور مساوی از زن و مرد تشکیل شده اگه قرار باشه تموم مسئولیت های یک جامعه بر دوش مردان باشه1-نیمی از ملت یک کشور سربار تلقی میشن2-جامعه از داشتن خانمهایی که لیاقت هستند محروم میشه ..........در خیلی از مسائل اگر ما به زن ها به چشم یک انسان نگاه کنیم خیلی از مشکلاتمون حل میشه......(.نقل قول از دکتر الهی قمشه ای)
اقا سهیل خیلی جوش نخورید فکرمیکنم استارترفقط قصد شوخی ومزاح وسربسرخانمها گذاشتن داشته وگرنه همه میدونن زن ومرد دونیمه تشکیل دهنده پیکره هرجامعه ای هستند و جنسی ازجنس دیگه برترنیست

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا سهیل خیلی جوش نخورید فکرمیکنم استارترفقط قصد شوخی ومزاح وسربسرخانمها گذاشتن داشته وگرنه همه میدونن زن ومرد دونیمه تشکیل دهنده پیکره هرجامعه ای هستند و جنسی ازجنس دیگه برترنیست
ممنون ونوس خانم اولا که کی جوش خورد ثانیا این نقله قولی از استادم بود ثالثا میدونم شوخیه رابعا پستای قبلیم شوخی بود خامسا این پستم شوخی بود......:surprised:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ونوس خانم اولا که کی جوش خورد ثانیا این نقله قولی از استادم بود ثالثا میدونم شوخیه رابعا پستای قبلیم شوخی بود خامسا این پستم شوخی بود......:surprised:

تازه خوشحال شده بودم.گفتم بلاخره یکی پیدا شد که درست فکر کنه.!!!:wallbash:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه توروخدا نگید شوخی کردید :surprised:تازه داشت از طرز فکرتون خوشم میومد و گفتم از پسرهای روشنفکر جامعه هستید
حرفهای استادتون خیلی زیبا بود
معلومه چنین استادی تمام حرفهاش قشنگشه حیفه به به شوخی گرفته بشه
امیدوارم بازم از سخنان زیبای ایشون برای ما نقل قول کنید:gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه توروخدا نگید شوخی کردید :surprised:تازه داشت از طرز فکرتون خوشم میومد و گفتم از پسرهای روشنفکر جامعه هستید
حرفهای استادتون خیلی زیبا بود
معلومه چنین استادی تمام حرفهاش قشنگشه حیفه به به شوخی گرفته بشه
امیدوارم بازم از سخنان زیبای ایشون برای ما نقل قول کنید:gol:
پست قبلیم دیگه خیلی شوخی بود.....ممنون ............حرفهای استادم را هم میتونید پنج شنبه ها شبکه 4 (علمی /فرهنگی/ادبی) بعد از اخبار انگلیسی ساعت 23 ببینید.....

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست قبلیم دیگه خیلی شوخی بود.....ممنون ............حرفهای استادم را هم میتونید پنج شنبه ها شبکه 4 (علمی /فرهنگی/ادبی) بعد از اخبار انگلیسی ساعت 23 ببینید.....
منظورتون دکتر قمشه ای هست
منم از طرفدارهای پرو پا قرص استاد هستم اگرچه گاهی فراموش میکنم چه ساعتی برنامه دارند
در 50 سال اخیر شایدم بیشتر انسان فرهیخته دانا و نابی مثل ایشون در ایران نداشتیم
شما از نزدیک با ایشون در تماسید؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
صفحه قبل گفتم که دکتر قمشهای منظورمه.....نخیر تماس ندارم البته دوسه بار به سایتش پیام فرستادم ولی جوابی نیومده

apasai

عضو جدید
کی گفته دختر باید سواد داشته باشه !!! چه معنی داره!!! باید برن خونشون عروسک بازی کنند نه اینکه بیان تو خیابون شعار مرگ بر دیک...... بدن.

NEGARi2

عضو جدید
vaghean baraye in tarze fekret moteasefam kheyli rahat tohin mikoni aslan karetun dorost nist:mad:o

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
همشون که اینطوری نیستند.هستند.بهتره یه کم دیدگاهمونو بهتر کنیم:w36::w45::heart:[/
Qممنون
اونایی که اون 5/6 تا بند رو قبول دارن تو عصر حجر زندگی میکنن و کوتاه بین هستن .اگه ما دخترا بخواییم پسرا رو انالیز کنیم یقینا قابل انالیز کردن و وقت گذاشتن نیستن1001 تا ایراد دارن.
ببخشید قصدم بد ادبی به اقایون نیست اما باید جواب این 5/6 بند مورد رو میدادم.;)

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخوان از خونه فرار كنن

وبه قول خودشون ازاد و رها هستيم

و پول در بيارن و ........................

ديونه ها