[دانلود] Autodesk AutoCAD Architecture 2014 x86/x64 - نرم افزار نقشه کشی ساختمانی و معماری اتوکد آرشیتکت

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نرم افزار AutoCAD Architecture دارای همان ظاهر نرم افزار اتوکد است اما با امکانات بسیاری برای راحتی بیشتر طراحان نقشه های ساختمانی و معماران ویژه طراحی سریعتر، نقشه های معماری تهیه شده است، هر چند این نرم افزار ابزارها و امکانات جدیدی برای ترسیم نقشه های ساختمانی دارد، اما افرادی که حتی کمی با نرم افزار اتوکد کار کرده باشند می توانند به راحتی با این نرم افزار به طراحی و نقشه کشی بپردازند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Autodesk AutoCAD Architecture:
- ا
مکان استفاده از جزئیات بیشتر در نقشه ها
- وجود برخی از نمادهای رایج برای ترسیم سریعتر همچون در، دیوار، پنجره و غیره
- طراحی سریعتر طبقه ها و بخش ها
- امکان طراحی یک برنامه زمان بندی برای ساخت، ساختمان
- امکان دادن بعد به نقشه ها
- قابلیت ترسیم پلان کف شما همراه با دادن متریال ها و مشخص کردن دیتل کف
- وجود انواع دیوارهای اماده با متریال ها از پیش تعریف شده که شما با ترسیم دوبعدی و مشخص کردن ارتفاع دیوار پرسپکتیو های سه بعدی را خواهید داشت
- انواع style های در و پنجره و مبلمان های برای معماری
- قابلیت ترسیم انواع سقف ها شیروانی و مسطح همراه با دیتایل ها و متریال ها
- بانک کامل متریال که در ورژن ۲۰۱۱ محصولات Autodesk گنجانده شده است
- قابلیت export کردن به مکس همراه با پشتیبانی کامل از متریال ها
- امکان تعریف فضاهای مختلف(آشپزخانه،نشمین،....)با رنگ مشخص در پلان و راهنمای آنها در کنار پلان تنها با چند کلیک
- امکان شیت بندی سریع و حرفه ای برای پرزانته کردن کارها
- و ...

دانلود

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سیستم مورد نیاز

For 32-bit version of AutoCAD Architecture
Operating system Microsoft ® Windows Vista ® Enterprise, Business, Ultimate or Home Premium (SP1 or higher) (see the comparison versions Windows Vista), Microsoft ® Windows ® XP Professional or Home edition (SP2 or higher) or Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional or Home Premium
Processor Intel ® Pentium ® 4 with 3 GHz or higher, or AMD Athlon ® with 3 GHz or higher (both - technology SSE2)
2 GB RAM (3 GB)
2.4 GB of free disk space for typical installation, 2.6 GB - for full installation
Monitor with 1024 x 768 resolution and support for the regime true color (recommended resolution of 1280 x 1024 mode and true color)
Video card with 128 MB of memory
3D graphics workstation class with 256 MB of RAM or greater, Microsoft ® Direct3D ®
Microsoft ® Internet Explorer ® 7.0 or later

For 64-bit version of AutoCAD Architecture
Operating system Microsoft Windows Vista Enterprise, Business or Ultimate (see comparison of versions of Windows Vista), or Microsoft Windows XP Professional x64 Edition (SP2 or higher) or Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional or Home Premium
AMD Athlon 64 processor, AMD Opteron ™, or Intel Xeon ® with support for Intel EM64T, or Intel Pentium 4 processor supporting Intel EM64T (all - technology SSE2)
2 GB RAM (4 GB recommended)
2.6 GB of free disk space for typical installation, 2.9 GB - for full installation
Monitor with 1024 x 768 resolution and support for the regime true color (recommended resolution of 1280 x 1024 mode and true color)
Video card with 128 MB of memory
Recommended class 3D graphics card workstation with 256 MB of RAM or greater, Direct3D ®
Browser Internet Explorer 7.0 or later

pyaazd

عضو جدید
با سلام
ببخشید من در نصب اتوکد دچار مشکل شدم لطف میکنین راهنمایی کنین.
من قبلا اتوکد 2012 روی سیستم نصب داشتم که بعد از مدتی به هم ریخت. من مجبور شدم ویندوز را دوباره نصب کردم و درایو c را کامل فرمت کردم حالا در ویندوز جدید با نصب هیچ برنامه ای مشکل نداشتم به جز اتوکد 2014 که سی دی مثلا اورجینال اون رو خریدم اما به محض اینکه ستاپ را کلیک می کنم اروری با این مضمون میده :
entry point not found
در ضمن قبل از نصب ویندوز جدید در اتوکد 2012 که به مشکل برخورده بود دقیقا همین ارور رو میداد. لطف می کنین اگه راهنمایی کنین.