دانلود یکی از کارآمدترین نرم افزارهای مهندسی Key to Steel v2005.11

rahatarin

عضو جدید
مهندسین گرامی باز هم سلام
بعد از یک غیبت تقریبا طولانی مدت این بار با دست پر برگشتم...برنامه ای که در این تاپیک معرفی می کنم یکی از ارزشمندترین و در عین حال گرانقیمت ترین نرم افزارهای مهندسی البته ورژن 2005 هستش. برنامه key to steel یا همان کلید فولاد در اختیار شما قرار می گیرد. این نرم افزار فول ورژن بوده و هیچ گونه کرکی نمی خواد. برنامه کلید فولاد یک دیتابیس بسیار قدرتمند و بزرگ از فولادها و چدنهای مهندسی است. تمامی استاندارد های معروف و معتبر فولادها در این نرم افزار موجود هست و بوسیله ی استاندارد ، ترکیب شیمیایی و یا حتی خواص مکانیکی مورد نظرتون می تونید طیف وسیعی از اطلاعات در مورد فولاد یا خانواده ی فولادهای موردنظرتون رو پیدا کنید. :). اطلاعاتی از قبیل ترکیب، خواص مکانیکی ، فولادهای مشابه، روشهای عملیات حرارتی و...
درباره ی نصب برنامه هم توجه به این نکات ضروری است:
ابتدا فایل های rar دانلود شده رو اکسترکت کنید و بعد setup اصلی رو اجرا کنید. پس از کامل شدن نصب ورژن2005.5 بر روی سیستم شما نصب است. حالا به فولدر محل اکسترکت رفته فایل های exe برای آپدیت برنامه رو اجرا کنید. ابتدا از ورژن آپدیت 2005.8 شروع کنید و مسیر فایل اجرایی k2s رو برای آپدیت به نرم افزار بدید و سپس همین روند رو برای ورژن آپدیت 2005.11 اجرا کنید. حالا دیتابیس برنامه بسیار وسیعتر شده و برنامه به ورژن 2005.11 ارتقا پیدا کرده است.

هرکس دانلود کرد غیر از تشکر، صلوات برای ظهور امام زمان یادش نره. وگرنه راضی نیستم و یه التماس دعای مخصوص هم دارم که کارم بدجوری گیره...حتما دعامون کنین...:(

لینک های دانلود از رپید شیر:

باز هم منتظر رهاترین با نرم افزارهای دیگری برای مهندسین مواد با شید...:)
البته من نمی دونم که آیا قرار دادن این نرم افزار برای دانلود در محدوده ی قوانین سایت هست یا خیر. از جناب سرلکی هم میخوام اگر نیست خودشون زحمت حذف تاپیک رو بکشن...

آخرین ویرایش:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز... نخیر مشکلی نداره.. از شما هم متشکرم.. امیدوارم به فعالیتهاتون به همین نحو ادامه بدید....ممنون

hamid_asiabi

عضو جدید
تشكر

تشكر

سلام

ممنون و دست مريزاد...

بسياري از ساير مهندسان ما رو (موادي ها) رو مهندس نمي شناسند و بيشتر سانتيست مي دونند و ميگن شما بيشتر علم مواد بلديد تا مهندسي مواد . پر بيراه هم نمي گن ما معمولاً كمتر از روشهاي مهندسي و نرم افزارهاي كامپيوتري استفاده مي كنيم. كار شما در راستاي تبديل علم مواد به مهندسي مواد بسيار ارزشمند و قابل تقديره.

باز هم ممنون و خسته نباشيد.
(البته هنوز مطمئن نيستم بتونم دانلود كنم ولي خيلي جالبه اين پستتون...)

M.nejati

عضو جدید
با سلام.
من از این که شما این نرم افزار ها را در خدمت جوونای ایرانی قرار میدین خیلی ممنونم.من نرم افزار کلید فولاد 2005 را با کلی امید دانلود کردم اما موقع ُEcxtract از فایل rar به مشکل برخورد کرد و یکیشونم پسورد خواست.چیکار کنم:redface:
متشکرم.:gol:

M.nejati

عضو جدید
سلام دوست عزیز... نخیر مشکلی نداره.. از شما هم متشکرم.. امیدوارم به فعالیتهاتون به همین نحو ادامه بدید....ممنون

دوست عزیز من با دانلود این نرم افزارها از سایت به علت سرعت و کمبود وقت واقعا مشکل دارم.من میخواستم بدونم راه دیگه ای واسه درسترسی به نرم افزارها مثلا ارسال اونا وجود نداره(نرم افزار کلید فولاد 2005و ریخته گری که شدیدا بهشون نیاز دارم) .اگه هست لطفا راهنمایی کنند.ممنون:gol:

casting

عضو جدید
دوست عزیز من با دانلود این نرم افزارها از سایت به علت سرعت و کمبود وقت واقعا مشکل دارم.من میخواستم بدونم راه دیگه ای واسه درسترسی به نرم افزارها مثلا ارسال اونا وجود نداره(نرم افزار کلید فولاد 2005و ریخته گری که شدیدا بهشون نیاز دارم) .اگه هست لطفا راهنمایی کنند.ممنون:gol:

در قسمت فروشگاه در یکی از مجموعه کتاب های مکانیک این نرم افزار قرار دارد که در دانشگاه فردوسی مشهد درست شده است ولی من در ویندوز وستا و اکس پی نتونستم نصب کنم .!!!

rahatarin

عضو جدید
دوستان توجه کنن که فایلهای rar قرار داده شده هیچ پسوردی نداره و فقط باید هر دو فایل رو قبل از اکسترکت در یک مسیر قرار بدید تا دنبال هم باز بشن...ممنون از بذل توجه شما.
فایل ها کاملا سالم هستن و ممکنه دوستان به صورت ناقص دانلود کرده باشن...

s64hatami

عضو جدید
اقا حجم فایل بالاست
از حد مجاز برای استفاده رایگان رپید شر بیشتره!

april

عضو جدید
لطفا نحوه نصب فایل دانلود شده را (کلید فولاد)ورژن 2005 توضیح دهید

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه: این قرارمون نبود

نه نه: این قرارمون نبود

سلام

ممنون و دست مريزاد...

بسياري از ساير مهندسان ما رو (موادي ها) رو مهندس نمي شناسند و بيشتر سانتيست مي دونند و ميگن شما بيشتر علم مواد بلديد تا مهندسي مواد . پر بيراه هم نمي گن ما معمولاً كمتر از روشهاي مهندسي و نرم افزارهاي كامپيوتري استفاده مي كنيم. كار شما در راستاي تبديل علم مواد به مهندسي مواد بسيار ارزشمند و قابل تقديره.

باز هم ممنون و خسته نباشيد.
(البته هنوز مطمئن نيستم بتونم دانلود كنم ولي خيلي جالبه اين پستتون...)

سلام
به نظرم هم اون مهندسان بی سواد و هم ظاهرا خود شما، تعریف درستی از مهندسی و علم رو نمی دونید و فرق های اساسی بین این دو موجود است که با چند تا نرم افزار نه علم مواد می شه مهندسی مواد و نه در فقدان اونها مهندسی می شه علم مواد

iman 82

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.
دوست عزیز خسته نباشید. ولی اگر امکان داره لیکنهای دانلود رو روی سایتهای به غیر از رپیدشیر قرار بدین .تشکر

ramin2

عضو جدید
لينك مستقيم

لينك مستقيم

سلام.
دوست عزیز خسته نباشید. ولی اگر امکان داره لیکنهای دانلود رو روی سایتهای به غیر از رپیدشیر قرار بدین .تشکر

اين هم لينك مستقيم تا 2 الي 3 هفته . اميدوارم استفاده كنيد
http://s67.eu.rapidbaz.com/get/_1I.h/K2Sv2005.11.part1.rar
http://s67.eu.rapidbaz.com/get/_1I.N/K2Sv2005.11.part2.rar

khordegi

عضو جدید
سلام وقتی اون لینک باز میکنم یه پیغام خطا میده چه جوری باید دانلود کنم؟

vern

عضو جدید
هر کاری کردم نتونستم از رپید دریافت کنم .کمک..........:crying2:

ali akbar asadi

عضو جدید
سلام
دستون درد نکنه فقط اگه میشه یکی توضیح بده چه جوری باید دانلود کرد این مطالب رو؟:gol:

ahmadrezayaftian

عضو جدید
سلام
کسی در مورد دیاگرامهای CCT و TTT چیزی داره
در واقع دنبال دیاگرام CCT و TTT فولاد 1740 میگردم

alizali

عضو جدید
سلام
لينك دوم فايلش پاك شده
كسي هست دوباره آپلود كنه
ممنون

ramin2

عضو جدید
لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود مستقیم

با سلام خدمت تمامی دوستان
لینکهای اصلی را بصورت لینک مستقیم در سرور رپیدباز درآوردم که حداقل یک ماه بصورت فعال بر روی سرور باقی می ماند . استفاده کنید
http://ramin2..rapidbaz.com/premium...5973b/4cc32bb0//1771546?K2Sv2005.11.part2.rar
http://ramin2..rapidbaz.com/premium...6314d/4cc32c72//1771527?K2Sv2005.11.part1.rar

آخرین ویرایش:

alizali

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
لینکهای اصلی را بصورت لینک مستقیم در سرور رپیدباز درآوردم که حداقل یک ماه بصورت فعال بر روی سرور باقی می ماند . استفاده کنید
http://ramin2..rapidbaz.com/premium...5973b/4cc32bb0//1771546?K2Sv2005.11.part2.rar
http://ramin2..rapidbaz.com/premium...6314d/4cc32c72//1771527?K2Sv2005.11.part1.rar
servernot found
به هر دلیلی که ممکنه این فیال یا وجود نداره یا فقط دسترسی برای پرمیوم یوزر براش هست
لطفا پارت دوم رو یه جوری یه جا آپلود بفرمایید
در ضمن کسی اصلا ورژن جدیدتری نداره

mmostafaei

عضو جدید
با سلام
ممنونم از لطفتون.
لینک اول رو راحت دانلود کردم ولی لینک دوم رو نمیتونه پیدا کنه. اگه ممکنه لینک دوم رو دوباره برام قرار بدید.
بازم ممنون...

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانلود نرم افزار کلید فولاد-نرم افزار کلید فولاد-دانلود رایگان نرم افزار کلید فولاد-کلید فولاد

دانلود نرم افزار کلید فولاد-نرم افزار کلید فولاد-دانلود رایگان نرم افزار کلید فولاد-کلید فولاد

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...فزار-کلید-فولاد-نرمافزار-کلیدفولاد?highlight=

e2012

عضو جدید
salam.man natoonestam in barnamaro downlod konam.eror mide:(
age emkanesh hast komakam konid
ba tashakor

baran0

عضو جدید
دوستان کار جالبی بود ممنونم ولی متاسفانه نمیتونم یا بعبارتی نمیتونم دانلود کنم یا یادم بدید یا از این چیزآ نذارید تا ما دلمون آب نکنه

بالا