[دانلود] نرم افزار Schlumberger ECLIPSE Simulation

Schneider

مدیر بازنشسته
Schlumberger ECLIPSE Simulation v2010.1
32 بیت و 64 بیت
بهمراه کرک

The ECLIPSE industry-reference simulator offers the most complete and robust set of numerical solutions for fast and accurate prediction of dynamic behavior—for all types of reservoirs and degrees of complexity, structure, geology, fluids, and development schemes

>> More details <<

لینک مستقیم دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:
سایز: 596.4 مگابایت

پسورد در صورت نیاز:
www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• links486.txt
    120 بایت · بازدیدها: 2
آخرین ویرایش:

armin.khepel

عضو جدید
سلام خسته نباشین
ببخشید منSchlumberger ECLIPSE Simulation v2010.1دانلود کردم ولی وقتی از حالت فشرده خارجش میکنم تو 96% پیغام خطا میده،میشه کمکم کنید؟

Schneider

مدیر بازنشسته
شیوه نصب و رجیستر کردن این برنامه رو در پروفایل آقای armin توضیح دادم

alibabay1390

عضو جدید
agha man aslan nemiotnam in file ro abrdaram mishe 1 dasti beresonid?!!!! harvaght mikhamd download konam error mide!!!!! :-(

Schneider

مدیر بازنشسته
agha man aslan nemiotnam in file ro abrdaram mishe 1 dasti beresonid?!!!! harvaght mikhamd download konam error mide!!!!! :-(
مجددا در 2 آپلودسنتر متفاوت آپلود شد

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

لینکهای دانلود را از ضمیمه دریافت کنید

پیوست ها

• links 942.txt
    244 بایت · بازدیدها: 1

alibabay

عضو جدید
مجددا در 2 آپلودسنتر متفاوت آپلود شد

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

لینکهای دانلود را از ضمیمه دریافت کنید

agha man say kardam in ha chon balaye 500MB hast bar nemidare msihe in haro be 2 ghesmat taghsim konid ta beshe az halate free stefade kard ya bezarid haei msle 4 shear shayd behtar bashe.
mamanonet

Elham Mortazavi

عضو جدید
سلام
من این نرم افزار رو نصب کردم ولی توی مرحله آخر که باید لایسنس بهش معرفی کنم مشکل دارم که میگه host id پیدا نشد در حالیکه من طبق چیزی که گفتید عمل کردم.در ضمن من لایسنس رو توی فایل macros کپی کردم که نمیدونم کار درستی بوده یا نه.
اگه میشه کمکم کنید.

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام
من این نرم افزار رو نصب کردم ولی توی مرحله آخر که باید لایسنس بهش معرفی کنم مشکل دارم که میگه host id پیدا نشد در حالیکه من طبق چیزی که گفتید عمل کردم.در ضمن من لایسنس رو توی فایل macros کپی کردم که نمیدونم کار درستی بوده یا نه.
اگه میشه کمکم کنید.

سلام

راستش من کمک بیشتری از اون چیزی که گفتم از دستم برنمیاد پشت اینترنت!
چون من دستورالعملی که گفتم تقریبا نقل قولی کامل بود از فرد کرک کننده و خودم این برنامه_و سایر برنامه هایی که قرار میدم_ رو نصب نمیکنم (چون نیازی ندارم بهشون)
ولی دوباره اون Host ID رو چک کنید که درست replace کرده باشید
و لایسنس رو در چندتا فولدر دیگه هم کپی کنید

shantia762

عضو جدید
سلام خوبید
میشه دوباره لینکارو آپدیت کنید
لینکا خرابه
ممنون می شم
ورژن 2012 شو کسی نداره؟

بالا