دانلود مقاله معرفی نرم افزار آنالیز تصویر ‏ImageJ‏ و کاربردهای آن در متالورژی (متالوگرافی)‏ به زبان فارسی

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان: معرفی نرم افزار آنالیز تصویر ‏ImageJ‏ و کاربردهای آن در متالورژی (متالوگرافی)‏

مقاله را از اینجا بگیرید!!

نویسنده خودم!

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از این کار خوبتون
من با اجازه به این پست و فایل شما در مطلبی که قبلا در وبلاگم نوشته بودم لینک دادم.
http://metallurgist.wordpress.com/2008/04/22/%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1/
سلام دوست عزیز
من هم از طریق وبلاگ شما با این نرم افزار آشنا شدم و بعدش تصمیم گرفتم یک راهنمای آموزشی فارسی بنوسیم.

اصول آنالیز تصویر چه بصورت دستی چه با نرم افزار که مشخصه،من به خود نرم افزار نیاز دارم،چطور می تونم اون رو داشته باشم؟

aisal_mp

عضو جدید
سلام.من متاسفانه نتونستم این فایلتان را دانلود کنم.اگر میتوانید انرا برایم میل نمایید.MEYSAM.BABAZAD@GMAIL.COM

سلام.من متاسفانه نتونستم این فایلتان را دانلود کنم.اگر میتوانید انرا برایم میل نمایید.MEYSAM.BABAZAD@GMAIL.COM

عنوان: معرفی نرم افزار آنالیز تصویر ‏ImageJ‏ و کاربردهای آن در متالورژی (متالوگرافی)‏

مقاله را از اینجا بگیرید!!

نویسنده خودم!​

سلام.
سلام.من متاسفانه نتونستم این فایلتان را دانلود کنم.اگر میتوانید انرا برایم میل نمایید.
MEYSAM.BABAZAD@GMAIL.COM

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
سلام.من متاسفانه نتونستم این فایلتان را دانلود کنم.اگر میتوانید انرا برایم میل نمایید.
MEYSAM.BABAZAD@GMAIL.COM
[/RIGHT]

لطفا در پست ها ایمیل قرار ندید

استارتر تاپیک مدتی هست که دیگه فعالیتی ندارن

اگر کسی مقاله رو داشت براتون تو همین تاپیک میذاره