دانلود مستند ساخت ماهواره

marsel2010

عضو جدید
سلام
بچه ها چند تا مستند داشتم گفتم یکیشو واسه شما هم بذارم. بقیشو نمی ذارم!:D
این مستند ساخت ماهواره هستش که مال شرکت انگلیسی Astrium از زیر مجموعه کمپانی های شرکت EADS( European Aeronautic Defence and Space Company) هستش. تو این مستند از ساخت بدنه و سازه بگیر تا ریز تراشه ها رو نشون میده. حتی نشون میده که یه قطعه مهم الکترونیکی رو با کریستال کوارتز می سازن. نشون میدن که کریستال کوارتز رو خودشون به روش هسته زایی می سازن(برام خیلی جالبه). از اینا بگیر تا موقعی که توی امریکای جنوبی با موشک آریان 5 پرتاب می کنن به فضا.

کسایی که لینک دانلود می خوان با پیغام خصوصی بهم اعلام بکنن.

هزینش هم یه صلوات واسه سلامتی و موفقیت خودمه و شادی امام زمان.

اینم یه پیش نمایش یا اسکرین شات از مستند:

http://up.download.ir/di-N9SF.png

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
کار خیرخواهانه اینه که لینک دانلودش رو برای همه بذاری نه این که دل ملت رو بسوزونی. لینکش رو بذار به شرط این که هر کی دانلود کرد، صلواتش رو بفرسته.

marsel2010

عضو جدید
کار خیرخواهانه اینه که لینک دانلودش رو برای همه بذاری نه این که دل ملت رو بسوزونی. لینکش رو بذار به شرط این که هر کی دانلود کرد، صلواتش رو بفرسته.

خوب آدم مثل تو باشه. این که آدم نیتش اینجوری باشه خیلی خوبه.:)(البته منم همین جورم که فایل با حجم بالا رو واسه بچه ها آپلود میکنم)
ولی من دارم از سیاست یهودی ها استفاده می کنم. الان اگه با من برخورد بشه و بهم بر بخوره می تونم راحت برم. چون اصل لینکا پیش منه و دیگه لازم نیست به مدیر پیغام بدم که پست ها رو پاک بکنه. خودم اینکارو میکنم.:cool:
تو نگران نباش! من هنوز به اندازه این مستند بهت مدیون هستم:smile:. لینکاش رو در صورت اینکه بخوای خیلی راحت بهت میدم.
هنوز بین من و مدیریت کدورت وجود داره و تا زمانی که از رفتارش عذر خواهی نکنه اوضاع همین جوره. مدیر باید بدون بین خریدار و فروشنده یه حکم همیشه وجود داره و اونم اینه:
تا خریدار نباشه فروشندگی معنایی نداره!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فرمت فایل به webm تبدیل شده تا سبک باشه و کیفیتش هم خوب باشه. لینک اصلی هم روی سرور هات فایل(hotfile) خودم قرار داره. البته واستون رو سرور آزاد گذاشتم که راحت و بدون دغدغه دانلود کنید. من هر دو لینک رو بهتون میدم.
اون چند نفری که تا حالا بهشون لینک ها رو دادم لطفا شرط اخلاق رو رعایت کنن و نه جایی منتشر کنن و نه در اختیار کس دیگه قرار بدن.
هزینه هم یادتون نره.
:gol:

113

عضو جدید
اقا دست بردارید از این کارها اینجا جای مجادلات علمی هست نه دعوای شخصی شما بیا برای بچه های دگه بگذار فقط برای 1 نفر که نیست مررسی

marsel2010

عضو جدید
اقا دست بردارید از این کارها اینجا جای مجادلات علمی هست نه دعوای شخصی شما بیا برای بچه های دگه بگذار فقط برای 1 نفر که نیست مررسی
نگران نباش، هر کی پیغام داده تا حالا بهش دادم. جز یه نفر که از همشهریهای شما هم متاسفانه بود بعد سلام گفته بده بیاد! آدم خیلی موءدبانه درخواستشو میده نه اینکه بعد سلام میگه بده بیاد(آخه باهات کشک خوردم، دوغ خوردم، چی خوردم ها ها!).
به آدم اینجوری مثلا چیزی نمیدم. اینکه آدم بدون توقع یه چیزی رو در اختیار دیگران میذاره خوبه ولی وقتی میگه بدون توقع نه یعنی واقعا هیچی(آخه واسه ادب هم باید التماس کرد!؟). تو محل سکونتش نوشته سرزمین پارسی؛ خو تو که با این کارت آبروی هر چی پارسی و پارسی زبونه بردی.

113

عضو جدید
راست میگید کاملا حق باشماست بعضیها چایی نخورده پسر خاله میشن

marsel2010

عضو جدید
دوستان اسکرین شات از روی اون سرور حذف شد. یکی دیگه ساختم.

http://uploadtak.com/images/s8212_11.jpg

متاسفانه سایت هم اجازه ویرایش پست اول رو نمی ده.

------------------------------------------------------------------------

ظاهرا بعضی از دوستان توی اجرای فایل و تماشای اون مشکل دارن. دقت کنید فرمت فایل Webm هستش. واسه اجرای این فرمت باید کدکش رو داشته باشین.
یکی از برنامه هایی که این فرمت رو پشتیبانی میکنه اینه:

http://www.videolan.org/vlc/

این برنامه مجانیه. می تونید راحت دانلودش کنید و استفاده کنید.
اگه مشکلی بود مطرح کنید.

آخرین ویرایش:

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام
بنده لینک رو از دوستمون گرفتم و دانلود کردم. مستند قشنگیه به دانلود کردنش میرزه.

بنده ار نرم افزار Daum PotPlayer برای پخشش استفاده کردم.

آخرین ویرایش:

113

عضو جدید
والا نرم افزار رو دانلود کردم ولی باز هم اجراش نکرد

marsel2010

عضو جدید
والا نرم افزار رو دانلود کردم ولی باز هم اجراش نکرد

از این استفاده کن:

http://download.flvplayer4free.com/flvplayer4free_setup.exe

فوق العاده سبکه! راحت دانلود کن و استفاده کن.
اگه کار نکرد ممکنه فایل رو درست دانلود نکرده باشی. اگه از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده نکنید این مسائل پیش میاد. مخصوصا اگه با اینترنت اکسپلورر دانلود کنید.
بهترین نرم افزار مدیریت دانلود هم دانلود منیجر هستش.
اگه باز هم جواب نداد مشکل از سیستمتون هستش.

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها چند تا مستند داشتم گفتم یکیشو واسه شما هم بذارم. بقیشو نمی ذارم!:D
این مستند ساخت ماهواره هستش که مال شرکت انگلیسی Astrium از زیر مجموعه کمپانی های شرکت EADS( European Aeronautic Defence and Space Company) هستش. تو این مستند از ساخت بدنه و سازه بگیر تا ریز تراشه ها رو نشون میده. حتی نشون میده که یه قطعه مهم الکترونیکی رو با کریستال کوارتز می سازن. نشون میدن که کریستال کوارتز رو خودشون به روش هسته زایی می سازن(برام خیلی جالبه). از اینا بگیر تا موقعی که توی امریکای جنوبی با موشک آریان 5 پرتاب می کنن به فضا.

کسایی که لینک دانلود می خوان با پیغام خصوصی بهم اعلام بکنن.

هزینش هم یه صلوات واسه سلامتی و موفقیت خودمه و شادی امام زمان.

اینم یه پیش نمایش یا اسکرین شات از مستند:

http://up.download.ir/di-N9SF.png

ازت خوشم نیامد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boyboy

عضو جدید
سلام لطفا لینک دانلود را برای من هم ارسال کنید
با تشکر از شما دوست گرامی
ضمنا صلوات را ما پیشاپیش فرستادیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

TITQN

اخراجی موقت
خدا شفا بده:)