دانلود مستقیم دوئل ماشین ها

rattling_boy

عضو جدید
تقریباً تمام انسانها در مراحل مختلف زندگی خود عاشق یک مدل اتومبیل هستند و آنرا در ذهن خود بهترین می دانند. طبق همین ذهنیت چالشها و سوالات بی شماری مطرح می شود که براستی کدام اتومبیل بهترین محسوب می شود و اگر قرار بود مسابقه ای میان اتومبیلهای مدرن امروزی برگزار شود کدامیک بالاترین امتیاز را کسب می کرد. مستند دوئل دقیقاً روی همین ذهنیت انگشت گذاشته است و آزمونهایی را در زمینه های مختلف مانند دریفت، قدرت هندلینگ، سرعت و تمامی قابلیتهایی که از یک اتومبیل مدرن متصور است توسط جرمی کلارکسون برگزار کرده است، خودروهایی مانند JaguarXKR ، LotusEvora ،Audi’sR8V10 ،BMWM3 ، LamborghiniMurcielago ، VauxhallVXR8 و … این مستند دوئلی است سرسخت بین خودروهای فوق که شما در پایان توانایی هرکدام از آنها را در زمینه های مختلف خواهید شناخت.لذا تماشای این مستند جذاب را به علاقمندان صنعت اتومبیل توصیه می کنیم.

پیشنهاد میکنم دوستانی که امکان دانلود دارن حتما دانلود کنن و از دیدن این مستند و تست های وحشتناکی که روی ماشین ها انجام می دن لذت ببرن;)

دانلود پارت اول

دانلود پارت دوم

دانلود پارت سوم

دانلود پارت چهارم

منبع

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
باتشکر از دوست عزیز که زحمت زحمت کشید و امکان دانلود رو دیگر عزیزان میده که این مستند رو تماشا کنن

توصیه میکنم که حتما ببینید
من این مستند رو دیدم جالب و جذاب بود