دانلود جزوه های آزمایشگاه ، کارگاه ،نقشه کشی

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز میتونید جزوات مربوط به آزمایشگاه و کارگاه و نقشه کشی رو تو این تاپیک بذارید .

امیدوارم تاپیک خوبی بشه :redface:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
همبستگي بين خطاي اندازه گيري و آزمون قابليت​

پیوست ها

• Az (www.www.www.iran-eng.ir) by ALI0069.zip
    366.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه کارگاه عمومی 1 (فرز کاری و تراش کاری)

توضیح : دوستان من این جزوه رو به 4 پارت تقسیم کردم . دو پارت رو در این پست آپلود کردم . دو پارت هم در پست بعدی . برای اجرا باید هر 4 پارت رو دانلود کنید و سپس با هم اکسترکت کنید .​

پیوست ها

• kargahe omoomi1 -ferez kari va tarash kari (www.www.www.iran-eng.ir).part1.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 0
  • kargahe omoomi1 -ferez kari va tarash kari (www.www.www.iran-eng.ir).part2.rar

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو پارت آخر جزوه ی پست قبلی

پیوست ها

• kargahe omoomi1 -ferez kari va tarash kari (www.www.www.iran-eng.ir).part3.rar
  • kargahe omoomi1 -ferez kari va tarash kari (www.www.www.iran-eng.ir).part4.rar
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

مهرآذین

عضو جدید
باعرض سلام خدمت همگی دوستان
بچه ها من احتیاج مبرمی به یه مقاله درباره میکرومتر ها و عکس هایشان دارم اگه کسی مطلبی داره دریغ نکنه hamid_mehrazin@yahoo.com:smile:

مهرآذین

عضو جدید
سلام آقا من یه سری مقاله و عکس در مورد آزمایشگاه اندازه گیری دقیق دارم . خیلی نیست ولی شاید به درد بخوره اگر کسی میخواد تو همین تاپیک درخواست کنه
ممنون

مهرآذین

عضو جدید
سلام مهندس درباره زاویه سنج ها و راپورترها اگر کسی مطلبی داره رو همین ایمیل که نوشتم بفرستد

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا من یه سری مقاله و عکس در مورد آزمایشگاه اندازه گیری دقیق دارم . خیلی نیست ولی شاید به درد بخوره اگر کسی میخواد تو همین تاپیک درخواست کنه
ممنون

حمید جان تو همین تاپیک آپلود کن تا بچه ها استفاده کنن

مهرآذین

عضو جدید
سلام مهندس
راهنمایی کن چطوری باید جزوات را آپلود کنم آخه من خیلی وقت نیست که با این سایت آشنا شدم
راستی من این ترم آزمایشگاه اندازه گیری دقیق دارم اگر مهندس اطلاعاتی درباره خط کش سینوسی و راپورتر زاویه ای و ساعت اندازه گیری داری که فکر می کنی مناسبه من را راهنمایی کن
مرسی

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
راهنمایی کن چطوری باید جزوات را آپلود کنم آخه من خیلی وقت نیست که با این سایت آشنا شدم
راستی من این ترم آزمایشگاه اندازه گیری دقیق دارم اگر مهندس اطلاعاتی درباره خط کش سینوسی و راپورتر زاویه ای و ساعت اندازه گیری داری که فکر می کنی مناسبه من را راهنمایی کن
مرسی

سلام

برای آپلود :

پایین تاپیک روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gif کلیک کنید . در صفحه ی جدید روی مدیریت ضمیمه ها کلیک کنید و تو صفحه ی که باز میشه فایل مورد نظرتونو انتخاب کنید و روی آپلود کلیک کنید . حجم فایلتون نباید بیشتر از 2 مگا بایت باشه وگرنه آپلود نمیشه . اگه بیشتر بود میتونید به چند پارت تقسیم کنید .

اگه مشکلی بود در خدمتم:smile:

ma do ta

عضو جدید
سلام من مطالب و عكس هاي مطلب هاي انواع زاويه سنج ها و ميكرو متر ها مي خواستم خواهشا ارسال كن واسم:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ma do ta

عضو جدید
باعرض سلام خدمت همگی دوستان
بچه ها من احتیاج مبرمی به یه مقاله درباره میکرومتر ها و زاويه سنج ها و عکس هایشان دارم اگه کسی مطلبی داره دریغ نکنه :cry:

sali67

عضو جدید
آز اندازه گیری دقیق

آز اندازه گیری دقیق

:gol:سلام
من جزوه یا گزارش کاری در مورد درس "آز اندازه گیری دقیق و کنترل کیفیت" میخوام
ممنون میشم کسی بذاره

ابراه

عضو جدید
تلرانسهای خطی و هندسی

تلرانسهای خطی و هندسی

سلام دوستان
من احتیاج مبرمی به یکسری مطالب و عکسهایی در مورد تلرانسهای خطی و هندسی دارم لطفا کمکم کنید:crying::(

مهرآذین

عضو جدید
سلام

برای آپلود :

پایین تاپیک روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gif کلیک کنید . در صفحه ی جدید روی مدیریت ضمیمه ها کلیک کنید و تو صفحه ی که باز میشه فایل مورد نظرتونو انتخاب کنید و روی آپلود کلیک کنید . حجم فایلتون نباید بیشتر از 2 مگا بایت باشه وگرنه آپلود نمیشه . اگه بیشتر بود میتونید به چند پارت تقسیم کنید .

اگه مشکلی بود در خدمتم:smile:
سلام به همگی با عرض معذرت از دوستان عزیز من حدود 65 عکس آز دقیق داشتم ولی هارد سیستمم سوخت و تمام پروژه ها و عکس هام پاک شد و از بین رفت از بین آنها فقط اینها را توانستم پیدا کنم که توی این تاپیک میذارم بازهم شرمنده
عکس ها را باید تنظیم کنم حالا نمیتونم در اولین فرصت میذارم

پیوست ها

• A8E5~1.DOC
    24.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

مهرآذین

عضو جدید
فایل

فایل

سلام دوستان اینم یکی دیگه الوعده وفا

پیوست ها

• عکس.doc
    180 کیلوبایت · بازدیدها: 0