دانلود جزوات ریاضی ، معادلات دیفرانسیل ، محاسبات عددی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
ولی به نظر من تو خیلی مواقع جزوه بهتره . چون کتابا خیلی گذرا از مطالب عبور میکنن .

مثلا شما برید توضیحات کتاب ادامز رو ببینید . انصافا خیلی چیزای معمولی گفته ولی من میتونم جزوه ی استادیو تو همون مباحث بهتون نشون بدم که چقدر قشنگ مطالبو باز کرده

من کتابهای ریاضی زیر رو خوندم:​
توماس​
ژیلت​
سیلورمن​
لیتهلد​
آپوستل
آدامز​
کریزیگ​
پیسکانف​
دومیدویچ​
...​
به نظر من لازم نیست که کسی اینقدر خودش رو آزار بده و کتابهای مختلف رو بخونه. اگه یکی از اینها رو بخونه و یاد بگیره کافیه. بعدش اگه اون یکیها رو یه نگاه گذرا بندازه مثل اینه که اون رو هم خونده باشه. من به دانشجوهای رشته‏های مهندسی پیشنهاد می‏کنم که "توماس" رو بخونن. در این صورت دیگه نه به "آدامز" یا کتابهای دیگه نیاز هست، نه به جزوه‏ای که شما ادعا کردید که بهتر از خود کتاب چیزی رو توضیح داده.​
در مورد درسهای دیگه هم همین طوره؛ باید یک کتاب رو ـ بهترين كتاب رو ـ انتخاب کرد و با اون پیش رفت. به هیچ جزوه‏ای هم احتیاج نیست. مگر اینکه درس جدید و خاصی مد نظر باشه که هنوز هیچ کتابی در اون زمینه به فارسی ترجمه نشده باشه.​

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتابهای ریاضی زیر رو خوندم:​
توماس​
ژیلت​
سیلورمن​
لیتهلد​
آپوستل
آدامز​
کریزیگ​
پیسکانف​
دومیدویچ​
...​
به نظر من لازم نیست که کسی اینقدر خودش رو آزار بده و کتابهای مختلف رو بخونه. اگه یکی از اینها رو بخونه و یاد بگیره کافیه. بعدش اگه اون یکیها رو یه نگاه گذرا بندازه مثل اینه که اون رو هم خونده باشه. من به دانشجوهای رشته‏های مهندسی پیشنهاد می‏کنم که "توماس" رو بخونن. در این صورت دیگه نه به "آدامز" یا کتابهای دیگه نیاز هست، نه به جزوه‏ای که شما ادعا کردید که بهتر از خود کتاب چیزی رو توضیح داده.​
در مورد درسهای دیگه هم همین طوره؛ باید یک کتاب رو ـ بهترين كتاب رو ـ انتخاب کرد و با اون پیش رفت. به هیچ جزوه‏ای هم احتیاج نیست. مگر اینکه درس جدید و خاصی مد نظر باشه که هنوز هیچ کتابی در اون زمینه به فارسی ترجمه نشده باشه.​

من هم ادامزو خوندم و هم توماس و به هیچ دانشجویی توصیه نمیکنم که فقط از روی این کتابا بخونه . جزوه بحثش جداس وبسیار مفید تر

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
من هم ادامزو خوندم و هم توماس و به هیچ دانشجویی توصیه نمیکنم که فقط از روی این کتابا بخونه . جزوه بحثش جداس وبسیار مفید تر

آقا اصلاً خر ما از كرگي دم نداشت!

abadanastro

عضو جدید
سلام دوستان
یه تقاضای تخیلی دارم که امیدوارم بتونید کمکم کنید

من کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی سیلور من ترجمه دکتر عالم زاده رو میخواستم به همراه حل المسائلش که از همین مترجمه .

mm_ce1990

عضو جدید
سلام میشه کتاب معادلات دیفرانسیل سیمونز و حل المسایل اش رو واسه دانلود بزارید
ممنون

mm_ce1990

عضو جدید
سلام ممکنه حل المسایل کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال توماس جلد 1و2 رو واسه دانلود بزارید

saina110

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
میشه کتاب سیلورمن و حل المسایلشو برام بذارین؟؟ ممنون میشم

yjalilian

عضو جدید
من هم با peggijaan و meytim هم عقیده هستم. جزوه باعث بی سواد بار اومدن دانشجو می شه. کتاب خیلی بهتره.

D.r.a.g.o.n

عضو جدید
شهشهانی

شهشهانی

سلام
آقا اگه کسی حل التمرین دیفرانسیل و انتگرال شهشهانی داره به ما هم بده که کارمون گیره.

mohsen100

عضو جدید
از تمام دوستان خواهش ميكنم , تمنا ميكنم براي كمك به صنعت نشر تقاضاي دانلود كتاب نفرمايند.مثلا كتاب سيلورمن 3 جلده كه با حل المسائلش 6 جلد ميشه كه اگه بخريد بهتر تره.
ممنون از همه شما.

bonbast44

عضو جدید
سلام من تازه اشنا شدم با این سایت،من حل المسائل حساب و دیفرانسیل و هندسه تحلیل توماس میخوام جلد دومش نوشته بهزاد و .... .ممنون میشم یکی برام بزارین خیلی نیاز دارم

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

sireagle

عضو جدید
سلام
کتاب حل المسائل معادلات دیفرانسیل اصغر کرایه چیان رو میشه بزارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا