دانشگاه كاشان

sharif

عضو جدید
chera?

chera?

chera to iran man yack sakhtemune khub nemibinam albate kam mibinam
alan sabke sakhtemun sazi to iran chie?

a young Architect

عضو جدید
با عرض سلام به دوست عزيزمون "miss or mrشريف"
اصلا اين حرفتون مبني بر اينكه در ايران ساختمون خوب نمي بينيم رو قبول ندارم.گر چه در اين سال ها به خاطر غلبه ي" سبك بسازبفروشي" و برجسازا و زمين خوارهاي محترم مهندسين معمار ايراني اصلا فرصتي براي ارائه ي سبك خاصي ندارند.فعلا در ايران پول حرف اول رو ميزنه .

آخرین ویرایش:

a young Architect

عضو جدید
براي فعال شدن اين قسمت روي دكمه ارسال پاسخ سريع در پايين و كنار هر پست كليك كنيد.

پرشيا

عضو جدید
زياد روي حرفهاي اين داداش كوچيكه ما حساب نكنيد. هنوز ديپلم نگرفته تو همه رشته ها نظر ميده اونم نظزات كارشناسي :)

sharif

عضو جدید
bale

bale

ghabul daram in besaz befrusha kheili daran dige ....
akhe gheghadr pool
hala sabke memari tu iran chejurie
man esme sharifo bekhatere daneshgahe sharif entekhab kardam
miss sharif

a young Architect

عضو جدید
دعوت به همنوشتاری

دعوت به همنوشتاری

سلام. یعنی تو این سایت با این تعداد اعضا یه دانشجوی دانشگاه کاشان نیست که این تالارو راه بندازه؟:cry:

miladagha2

عضو جدید
دانشکده معماری و هنر

دانشکده معماری و هنر

چرا دانشکده ما داره همینجوری پس رفت میکنه؟؟؟
پیشرفتم داشته ولی پس رفتاش بیشتره.......

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعاٌ چرا ؟

واقعاٌ چرا ؟

از قدیم گفتن قدر زر زرگر شناسد قدر جوهر جوهری :) حالا حکایت من و شماست .. باز شما هنریا اومدید یه چیزی گفتید ا ! توی یه ساختمون خوش آب و هوا با درخت های توت و شاهتوت و کلی درخت و " اووووی چه خانومای باشخصیتی با من ازدواج موکونونده ( به گویش عمو منصور باغ مظفر ) " درس میخونید بعدشم میگید بده ؟ :) اگه تو کیلومتر 6 جاده راوند درس میخوندی ته اون جاده خاکی که همیشه فک میکردی تهش دریاست ولی بیابون بود ، توی اون دانشگاه تو ظهر مرداد چادر سرشون میکردند دخترا ، ... نذار داغ دلم تازه شه :) برو صفا کن با اون دانشگاه و دانشکدتون میلادآقا ! اگه شما میگی پیشرفت داشته ماله ما غیر از ساختن مسجد 14 گنبده و 4 تا ساختمون و 6 تا خوابگاه و پذیرش یک تعداد انبود دانشجوی بومی و حدود بومی و 10-12 تا غیر بومی پیشرفت که هیچی سوپروارانه پس رفت کرده !

چقدر غر زدم نه ؟ :))

a young Architect

عضو جدید
لطفا منظورتون رو از پس رفت با ذکر مواردش بیان کنید تا جواب بگیرید و احیانا پاسخ هایی
مانند پست قبلی نگیرید.
اما اگر منظورتون از لحاظ سطح درسیه ، این دانشجو های یک دانشگاهند که با فعال بودن یا نبودن سطح علمی آنجا رو بالا می برند

a young Architect

عضو جدید
دانشجویانkashan univercityراهکار راه اندازی تالار دانشگاه کاشان

دانشجویانkashan univercityراهکار راه اندازی تالار دانشگاه کاشان

دانشجوی دانشگاه کاشان هست.چجوری باید راه انداخت؟؟
کارهای زیادی می شه کرد. می تونیم برای هر دانشکده یه شبه تالار راه بندازیم و در انها بچه ها از اخبار دانشکده ها ،مطلع بشوند یا سال اولی ها بیان و مشکلاتشون رو در میون بگذارند تا راهنمایی بشن،در مورد وضعیت دانشگاه ، انجمن های مختلف و ... انتقادات و پیشنهادات مطرح بشه و ...
. شما هم اگر پیشنهادی دارید پست بذارید، تا شروع کنیم.

miladagha2

عضو جدید
ممنون که نظر دادی.... اینی که تو داری میگی پیشرفتوو پس رفت نیست... قابلیته... استعداده دانشگاهه... امیدوارم فهمیده باشی جیگر... در ضمن... تو عمران میخونی... اونم تو دانشگاه کاشان... نکنه آزاد عزیزم؟؟ چون دولتیش عمران نداره... جوابت زیادی دندون شکن بود ولی مورد نداره. تا باشه از این جوابا...

miladagha2

عضو جدید
آقا یا خانم یانگ آرچیتکت..... از شما هم ممنون که نظر دادی... به نظر میاد یکی از مسئولای دانشگاه باشی که داری طرف دانشگاهو میگیری.... پس یه مورد پس رفتو فقط میگم.. نمیدونم خبر داری یا نه؟؟ چرا استادای ما که از تهران یا جای دیگه میومدن دیگه نمیان ولی در عوض به جاشون اساتید بومی و تازه کار استخدام میشن که من به شخصه از اونا بیشتر حالیمه... و چرا این اتفاق همزمان با عوض شدن مدیر گروه بود؟؟؟؟ نگو بودجه یا چمیدونم وقت استادا و اینا که تو کتم نمیره...

parantezbaz

عضو جدید
کارهای زیادی می شه کرد. می تونیم برای هر دانشکده یه شبه تالار راه بندازیم و در انها بچه ها از اخبار دانشکده ها ،مطلع بشوند یا سال اولی ها بیان و مشکلاتشون رو در میون بگذارند تا راهنمایی بشن،در مورد وضعیت دانشگاه ، انجمن های مختلف و ... انتقادات و پیشنهادات مطرح بشه و ...
. شما هم اگر پیشنهادی دارید پست بذارید، تا شروع کنیم.
سلام.
من دانشجوي رشته كامپيوتر دانشگاه كاشانم و با نظر شما موافقم. دوستان لطف كنند كمي انجمن را به روزتر نگه دارند. كمي با حال و هواي همديگه اگه آشنا بشيم بد نيست.

مولود

عضو جدید
کمک

کمک

سلام وقتتون بخیر
من دانشجوی معماری هستم
پلان یه کتابخونه می خوام برای تحلیل.
می تونی کمکم کنی؟
ممنون می شم.:)

SEVEN

عضو جدید
آقا یا خانم یانگ آرچیتکت..... از شما هم ممنون که نظر دادی... به نظر میاد یکی از مسئولای دانشگاه باشی که داری طرف دانشگاهو میگیری.... پس یه مورد پس رفتو فقط میگم.. نمیدونم خبر داری یا نه؟؟ چرا استادای ما که از تهران یا جای دیگه میومدن دیگه نمیان ولی در عوض به جاشون اساتید بومی و تازه کار استخدام میشن که من به شخصه از اونا بیشتر حالیمه... و چرا این اتفاق همزمان با عوض شدن مدیر گروه بود؟؟؟؟ نگو بودجه یا چمیدونم وقت استادا و اینا که تو کتم نمیره...

من با نظر يانگ موافق نيستم به نظرم بايد استاد ها انقدر قوي باشند كه علاقه به وجود بيارند و سواد.تو هم درد من را داري.

SEVEN

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر
من دانشجوی معماری هستم
پلان یه کتابخونه می خوام برای تحلیل.
می تونی کمکم کنی؟
ممنون می شم.:)

مولود جان؛ متاسفانه نمي تونم كمكت كنم ولي اگر پلان خوابگاه يا دانشگاه مي خواستي يه چيزايي داشتم.راستي ترم چندمي؟

miladagha2

عضو جدید
نخستین همایش ملی دانشجویی معماری ایرانی(حلقه گمشده معماری ایرانی)

نخستین همایش ملی دانشجویی معماری ایرانی(حلقه گمشده معماری ایرانی)

نخستین همایش ملی دانشجویی معماری ایرانی(حلقه گمشده معماری ایرانی)؟
دانشگاه کاشان-آبان ماه 87
محور های همایش:شهرسازی-سازه-منظر-مرمت-تکنولوژی و انرژی-اقلیم
برای اطلاع از ریز محور های همایش به سایت
http://www.1nasc.com
مراجعه کنید
ارسال چکیده ی مقالات تا 20 مرداد ماه 87
آدرس دبیر خانه:کاشان-خ طالقانی-دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان-دبیرخانه همایش معماری ایرانی

November 2008-kashan university
subjects:civil-structure-tecnology and energy-climate-landscape-renewas
dead line for abstract 10th July
secretary congress of iranian architecture:Architecture seculty kashan university-taleghani street-kashan
for information pleas visit the congress website
http://www.1nasc.com

http://www.easyul.com/dl/2778/1NASC.com.jpg.html

a young Architect

عضو جدید
.خب شما شروع کنید و به هم رشته ای هاتون خبر بدین
دیگران کاشتند و ما خوردیم "
"ما بکاریم و دیگران بخورند

MOHSEN_2008

عضو جدید
سلااااااااااااام به همگی
باید بگم که منم قراره به جمع دانشگاه کاشانی ها بپیوندم
امروز که نتیجه ها رو زدن مهندسی مکانیک سیالات کاشان قبول شدم(با 2900 منطفه 1) راستش الان یکم دلم ....
آخه باید از شیراز بکوبم بیام کاشان
کسی می تونه درباره ی شهر و جو دانشگاه کاشان برام توضیح بده ؟
در کل از نظرای مختلف جای خوبی هست یا نه (شهر و دانشگاه)؟
سطح علمی و امکانات دانشگاه چطوره ؟
بر و بچز دانشگاه اهل حال هستند نه؟! :d یا هر کس سرش تو کار خودش ؟ منظورم اینه که جو صمیمی هست یا خشکه؟

آخرین ویرایش:

ramtinteymouri

عضو جدید
سلاااااااااام آقا محسن،
تو دانشگاه کاشان 50% اهل خود استان اصفهانن، 20 تا 30% تهرانین. بقیه هم از جاهای دیگه.
من خودم دوتا رفیق استان فارسی دارم که یکیشون شیرازیه.
در کل مردم کاشان مذهبی و مومن هستن. ولی اگه زیر بشی میبینی که دانشجوها هستن که دارن شهرو میچرخونن.
اگه یه کاشونی میخونه ناراحت نشه ولی غیر کاشونیها بیشتر اهل حالن. من هیچ وقت جو خوب خوابگاهشو فراموش نمیکنم.
دانشگاه 6 کیلومتر با شهر فاصله داره که هم میشه گفت خوبه هم بد!
سطح علمی در حد متوسط ولی درکل امکانات مناسبی نداره.
باز هم تصمیم گیری آخر با خودت.:)

nhzgroup

عضو جدید
دانشجو جدید

دانشجو جدید

سلام
من دانشجو تازه ورودم در رشته مهندسی برق قبول شدم.
می خواستم ببینم لطفا خوبی و بدی خوابگاه را بگید که ببینم خوابگاه بگیرم یا اتاق اجاره ای
منتظر یاری سبزتان هستم:D

nhzgroup

عضو جدید
دانشگاه به اینترنت پر سرعت وصل شده

دانشگاه به اینترنت پر سرعت وصل شده

سلام ممنون از جوابتون شنیدم دانشگاه به اینترنت بی سیم وصل شده که این خیلی جالب بود برام....جدی همینطوره؟؟؟؟

بعد وضعیت ورزش چطوره؟؟؟

وضعیت استاد؟؟؟؟

;);)

ramtinteymouri

عضو جدید
تا 2ماه پیش که خبری نبود، جدیداً خبر ندارم.
از نظر ورزش در وضعیت خوبیه. پارسال فوتسال قهرمان کشور شد! سال فوتسال، استخر و بدن سازی هم داره. البته چیز عجیبی نباید باشه ولی برای کاشونیا عجیبه.:smile::D:smile: