دانشگاه علوم و تحقیقات

hamed5

عضو جدید
دوستان این ثبت نام یونیمون و انتخاب واحد از کی شروع میشه؟هر کی میدونه به میله من خبر بده.دارم میرم جا شما خالی مسافرت میخوام خبری شد دوستمو بفرستم ثبت نامم کنه.میشه بگین به من?
اگه زحمتی نیس بهم میل بزنین که با گوشی بتونم بفهمم.
kiangariguriyan@yahoo.com

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
دوستان این ثبت نام یونیمون و انتخاب واحد از کی شروع میشه؟هر کی میدونه به میله من خبر بده.دارم میرم جا شما خالی مسافرت میخوام خبری شد دوستمو بفرستم ثبت نامم کنه.میشه بگین به من?
اگه زحمتی نیس بهم میل بزنین که با گوشی بتونم بفهمم.
kiangariguriyan@yahoo.com
www.srbiau.ac.ir

chatr

عضو جدید
سلام بچه ها من هم دارم به جمع شما می پیوندم . چون ارشد ساخت و تولید علوم و تحقیقات قبول شدم .:):):)
فقط یه سوال خیلی مهم دارم :
می خواستم بدونم کلاسای ارشدو میشه توی چهارشنبه و پنجشنبه بست. چون من شاغلم و توی هفته نمی تونم کلاس بیام. البته یکی از دوستام تهران شمال شیمی می خونه و فقط چهرشنبه و پنجشنبه کلاس می رفت. حالا خواهشاً یکی به من بگه اونجا اوضاع چجوریه؟

minaye baba

عضو جدید
سلام بچه ها من هم دارم به جمع شما می پیوندم . چون ارشد ساخت و تولید علوم و تحقیقات قبول شدم .:):):)
می خواستم بدونم کلاسای ارشدو میشه توی چهارشنبه و پنجشنبه بست. چون من شاغلم و توی هفته نمی تونم کلاس بیام. البته یکی از دوستام تهران شمال شیمی می خونه و فقط چهرشنبه و پنجشنبه کلاس می رفت. حالا خواهشاً یکی به من بگه اونجا اوضاع چجوریه؟
فکر کنم 5شنبه بشه چون تا اونجا که یادمه همیشه 5شنبه ها ارشدا میومدن دانشگاه
کارشناسی ها کمتر بودن
حالا 4 شنبه رو نمیدونم
حالا ی ججوری باهاتون کنار میان نگران نباشید!!!
راستی مبارکه
شیرینیش؟؟؟؟؟

hunny

عضو جدید

سلام تبریک کلاسای ارشد معمولا آخر هفته تشکیل میشه یا (5شنبه و جمعه) یا (4شنبه و 5شنبه) موفق باشید

chatr

عضو جدید
فکر کنم 5شنبه بشه چون تا اونجا که یادمه همیشه 5شنبه ها ارشدا میومدن دانشگاه
کارشناسی ها کمتر بودن
حالا 4 شنبه رو نمیدونم
حالا ی ججوری باهاتون کنار میان نگران نباشید!!!
راستی مبارکه
شیرینیش؟؟؟؟؟

ممنون از راهنماییتون:gol::gol::gol:

minaye baba

عضو جدید
بچه ها دیدین چی شدهههههههههههه؟؟؟
تو سایت نوشته اول باید شهریه ثابت بدید بعد ثبت نام کنید
میذاشتن روز ثبت نام مینوشتن
میبینی تورو خداااااااااااااااااا؟؟؟؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
بچه ها دیدین چی شدهههههههههههه؟؟؟
تو سایت نوشته اول باید شهریه ثابت بدید بعد ثبت نام کنید
میذاشتن روز ثبت نام مینوشتن
میبینی تورو خداااااااااااااااااا؟؟؟؟
آره يه آزاد خوب بود اون هم خراب كردنش
واقعا بدبخت تر از ما ايراني ها نيست

Incognito

عضو جدید
سلام.دوستان من يه سوالي داشتم . تو اطلاعيه اي كه دانشگاه آزاد واسه ثبت نامي هاي جديد داده ، تو قسمت دانشگاه علوم تحقيقات اسمي از رشته فيزيك مهندسي ها نيومده و فقط درج شده فيزيك ( كليه گرايشها ) . اين يعني فيزيك مهندسي ها رو هم شامل ميشه ؟ ممنون

minaye baba

عضو جدید
سلام.دوستان من يه سوالي داشتم . تو اطلاعيه اي كه دانشگاه آزاد واسه ثبت نامي هاي جديد داده ، تو قسمت دانشگاه علوم تحقيقات اسمي از رشته فيزيك مهندسي ها نيومده و فقط درج شده فيزيك ( كليه گرايشها ) . اين يعني فيزيك مهندسي ها رو هم شامل ميشه ؟ ممنون
سلام
خب آره دیگه شامل میشه
البته من دقیقا نمیدونم

elahe n

عضو جدید
سلام هیچکدوم ار علوم و تحقیقاتیا اینخا نیومدن تا حالا؟؟؟؟؟
به هرحال دانشگاه فوق العاده ایه فکر نکنم تو آزاد دانشگاهی روش داشته باشیم تو دولتیا هم فقط 3-4 تاشون از این بهترن:victory:
سلام منم علوم تحقیقات فارس مهندسی برق میخونم
با نظرت موافقم

minaye baba

عضو جدید
چقدر دردناکه که اونی که دوسش داری
اونی که این همه مدت بهت بگه دوستت داره
بیاد بهت توهین کنه و بدترین حرفا رو که به یه دختر میشه زد رو بزنه...
دلم میخواد میمردم و نمیشنیدم...

بالا