دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

hamed ghasemi

عضو جدید
کارگاه آموزشی فناوری نوین در صنعت غذا
شرکت مهندسین مشاور واستریوش برگزار می کند:
کارگاه آموزشی تحت عنوان فناوری نوین در صنعت غذا
با حضور اساتید برتر صنایع غذایی:
دکتر سید علی مرتضوی
دکتر رضا فرهوش
دکتر محمد حسین خداپرست
با ارائه مدرک معتبر و تائید شده
مکان: سا ری هتل سالار دره ( به همراه پذیرایی صبحانه ، نهار ، عصرانه) زمان : ۲۴ آبان 89
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت www.vasteryoosh .com و یا با شماره تماس: 5263139 – 0112 و ۰۹۱۸۸۳۳۶۳۸۵(واحد آموزش) یا آدرس الکترونیکی h.ghasemi@vasteryoosh.com تماس حاصل فرمائید.
لازم بذکر می باشد ظرفیت محدود می باشد و اولویت با دانشجویان و فارغ التحصیلان و مهندسان مستعد و برتر که در اسرع ثبت نام کرده اند می باشد.
واحد آموزش شرکت مهندسین مشاور واستریوش​

raha j

عضو جدید
سلام ارشد طراحي محيط زيست چي اونجا داره؟ اگه اطلاعاتي دارين درباره اين رشته لطفا راهنمايي كنيد ممنون

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من هم فارغ التحصیل همین دانشگاه هستم.موفق باشید

polestar

عضو جدید
یک وقت فکر نکنین علوم کشاورزی دانشجو نداره اینجا سر بزنه ها!!
:w10::w10::w10::w10::w10::w10::w10::w10::book::book::book::book::book::book::book::book:;);););)

تاسیز

عضو جدید
من هم دانشجوی گرگان نیستم ولی خیلی به گرگان علاقه مندم آقای علیرضا

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از دانشگاه خوشگلموونن:gol:

http://mkzn62.persiangig.com/image/gorga unv.jpg

maral87

عضو جدید
دانشجو که زیاد داره . ولی خب از بس که درگیر درسو تلاشن وقت ندارن یه سری به اینجا بزنن

سلام و احترام فراوان به تمام برو بچس دانشگاه گرگان
من مهندسی آب 87 دانشگاه گیلانم که کارشناسی م رو تموم کردم و ارشد رتبه 6 آوردم
هر کدوم از شما که نیازی به کمکی داشتین خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
من گرگان زندگی می کنم و دوستان زیادی تو دانشگاه علوم کشاورزی دارم که مخلص همه شون هستم:love::w40::w14::w42::w30::w33:

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و احترام فراوان به تمام برو بچس دانشگاه گرگان
من مهندسی آب 87 دانشگاه گیلانم که کارشناسی م رو تموم کردم و ارشد رتبه 6 آوردم
هر کدوم از شما که نیازی به کمکی داشتین خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
من گرگان زندگی می کنم و دوستان زیادی تو دانشگاه علوم کشاورزی دارم که مخلص همه شون هستم:love::w40::w14::w42::w30::w33:

شما افتخار مایی همشهری;)

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر یک سال به کنکورتون مونده رو من می تونید حساب باز کنید همه جوره در خدمتیم بی تعارف:D

امیدوارم تعارف نباشه چون من حساب میکنم روتون !! دو سال مونده به نظرتون از الان زبان و ریاضی مو تقویت کنم خوبه؟

امیدوارم تعارف نباشه چون من حساب میکنم روتون !! دو سال مونده به نظرتون از الان زبان و ریاضی مو تقویت کنم خوبه؟

مطمئن مطمئن باش که تعارف نیست رو من می تونی حساب کنی از الان فکر و ذکرت زبان باشه و درس های تخصصی و ترم ت رو خوب بخون.
زیاد فرق نمی کنه که کدوم گرایش می ری فقط سعی کن درس های کارشناسی آب رو خوب یاد بگیری که بعدا خیلی به دردت می خوره
به نظر من ریاضی رو همون موقع کنکور بخونی کافیه الان فقط زبان و درس های تخصصی ترم
من زبان رو تو آموزشگاه افق یاد گرفتم. زبان م بدک نیست بهت پیشنهاد می کنم که اگه تا حالا موسسه زبان نرفتی حتما برو افق شروع کن

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن مطمئن باش که تعارف نیست رو من می تونی حساب کنی از الان فکر و ذکرت زبان باشه و درس های تخصصی و ترم ت رو خوب بخون.
زیاد فرق نمی کنه که کدوم گرایش می ری فقط سعی کن درس های کارشناسی آب رو خوب یاد بگیری که بعدا خیلی به دردت می خوره
به نظر من ریاضی رو همون موقع کنکور بخونی کافیه الان فقط زبان و درس های تخصصی ترم
من زبان رو تو آموزشگاه افق یاد گرفتم. زبان م بدک نیست بهت پیشنهاد می کنم که اگه تا حالا موسسه زبان نرفتی حتما برو افق شروع کن

مرسی ما دانشجوهای کارشناسی که قصد داریم واسه ارشد ادامه بدیم واقعا احتیاج داریم یه نفر باشه از تجربیاتش استفاده کنیم
من از اول تابستون 504 شروع کردم با لایتنر میخونم بدک هم نیست تا درس 16 پیش رفتم تا الان. موسسه هم کانون زبان میرفتم که ول کردم
البته تا الان معدلم تعریفی نداره!:cry: از ترم 5 به امید خدا باید تخصصیارو خوب یاد بگیرم
بازم ممنون واسه کمکتون خیلی زیاد

مرسی ما دانشجوهای کارشناسی که قصد داریم واسه ارشد ادامه بدیم واقعا احتیاج داریم یه نفر باشه از تجربیاتش استفاده کنیم
من از اول تابستون 504 شروع کردم با لایتنر میخونم بدک هم نیست تا درس 16 پیش رفتم تا الان. موسسه هم کانون زبان میرفتم که ول کردم
البته تا الان معدلم تعریفی نداره!:cry: از ترم 5 به امید خدا باید تخصصیارو خوب یاد بگیرم
بازم ممنون واسه کمکتون خیلی زیاد

باهات موافقم منم واسه ارشد از یه نفر با تجربه تو رشته مون کمک گرفتم. البته منظورم از خوب درس خواندن این نیست که معدل ترم ت بالا بشه فقط خوب یاد بگیر به نظر من نمره یه چیز دیگه ست. معدل 6 ترم من 15 بود.
خیلی خوبه که کانون زبان می رفتی اگر در طول ترم 5 و 6 برای درس های تخصصی ت بتونی متن زبان اصلی هم بخونی که زبان تخصصی ت تقویت بشه کار خیلی مفیدیه

پس بچه های دانشگاه کجان یه خورده باهاشون صحبت کنیم
من تو تابستان حوصله م سر رفته
بیاین دیگه کجایی پس؟:w42:

سلام می خواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم
می خواستم بدونم کسی می دونه تو گروه مهندسی آب دانشگاه علوم کشاورزی کدوم استاد تو زمینه آبیاری تحت فشار کار می کنه؟