دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عرفان-يكتا

عضو جدید
سلام

به بچه هاي بي حال دانشگاه خودمون.من ارشد مكانيك مي خونم .ورودي 90.
راستي چرا انقدر اين علم و صنعت ارومه؟شوري هيجاني چيزي؟!دق كردم من توش

hesam02

عضو جدید
سلام چه خلوت شده اينجا !!!
يادش بخير. يه زماني اينجا شلوغ مي كرديم عجب حالي ميداد
عيد همه هم دانشگاهيام هم مبارك
ايشاالله سال خوبي داشته باشيد

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که اوایل افتتاح اتوبان کاشان از اون رد شدن، میتونن وضعیت تاپیک دانشگاه علمو صنعتو به اون تشبیه کنن... هرز گاهی یکی رد میشه... اونم سریع و فقط در حد یه توقف کوچیک میمونه....:دیییییییی

soo6iant

عضو جدید
بچه ها اینم ی فروم واسه iust های عزیز گل و گلاب
من خودمم ورودی 90 این دانشگاهم اگه بیاد داخل فروم خوشحال میشم:):x

هلیا پ

عضو جدید
هر چهار سال به چهار سال سر مي زنيد گفتم ديگه زحمت نديد ما خودمون به جاي شما پيام ميديم:smile:

خب در این مورد حق باشماست!آخه 1مدت خیلی سرم شلوغ بود,درسای دانشگام که دیگه سخت شده همش درگیرم:( واسه همین 1خرده دیرسرمیزدم.حالا اگه ناراحتید دیگه نیام؟!

آخرین ویرایش:

هلیا پ

عضو جدید
بچه ها دانشگاه توفصل بهارخیلی بهتره!نه؟! من که خیلی دوست دارم همه جا سبزه,آدم دلش وا میشه!

hesam02

عضو جدید
خب در این مورد حق باشماست!آخه 1مدت خیلی سرم شلوغ بود,درسای دانشگام که دیگه سخت شده همش درگیرم:( واسه همین 1خرده دیرسرمیزدم.حالا اگه ناراحتید دیگه نیام؟!

باباااااااااااااا مشغووووووووول. باباااااااااااااااااااااااااا کااااااااااااااااااار . باباااااااااااا درررررررررررررررس
نه شما سر بزن. کی گفت سر نزن ! فقط میگم جوری باشه که هوای تاپیک رو داشته باشیم که نخوابه. یه سر زدن پنج دقیقه هم طول نمیکشه:redface:

hesam02

عضو جدید
بچه ها دانشگاه توفصل بهارخیلی بهتره!نه؟! من که خیلی دوست دارم همه جا سبزه,آدم دلش وا میشه!

آآآآآآآآآره علم و صنعت و فضای سبز بهاریش. حالا بذار اواخر اردیبهش بشه. واااااااااااااااااای جون میده برای عکس گرفتن
دو سه تا عکس از بهار سالای قبل انداختم
دیدنشون خالی از لطف نیست :

27022008408.jpg12112008024.jpg

هلیا پ

عضو جدید
باباااااااااااااا مشغووووووووول. باباااااااااااااااااااااااااا کااااااااااااااااااار . باباااااااااااا درررررررررررررررس
نه شما سر بزن. کی گفت سر نزن ! فقط میگم جوری باشه که هوای تاپیک رو داشته باشیم که نخوابه. یه سر زدن پنج دقیقه هم طول نمیکشه:redface:

شما درست میگین,موافقم!

هلیا پ

عضو جدید
آآآآآآآآآره علم و صنعت و فضای سبز بهاریش. حالا بذار اواخر اردیبهش بشه. واااااااااااااااااای جون میده برای عکس گرفتن
دو سه تا عکس از بهار سالای قبل انداختم
دیدنشون خالی از لطف نیست
مشاهده پیوست 92965مشاهده پیوست 92966

وااااای آره تو بهار کلا خیلی خوشگله :smile: منم عکس گرفتنو خیلی دوست دارم!

hesam02

عضو جدید
هیییییییییییییییییییی روزگگگگگگگگگگگااااااااااااااااااااااااار

هلیا پ

عضو جدید
بچه ها اصلا اینجا نیستین! همش خلوته.خوبه بعضی وقتا بیاین سربزنین,از دانشگاه حرف بزنید!

hesam02

عضو جدید
بچه ها اصلا اینجا نیستین! همش خلوته.خوبه بعضی وقتا بیاین سربزنین,از دانشگاه حرف بزنید!

آخه مهندس از چیه دانشگاه حرف بزنیم؟ لااقل شما 2-3 تا عکس بگیر بیار بذار اینجا. من که گوشیم دوربین نداره شما بگیر. طبیعت دانشگاه فوق العاده زیبا شده. مخصوصا ترکیب رنگ بنفش و زرد و سبز نزدیک دانشکده مواد.....

هلیا پ

عضو جدید
آخه مهندس از چیه دانشگاه حرف بزنیم؟ لااقل شما 2-3 تا عکس بگیر بیار بذار اینجا. من که گوشیم دوربین نداره شما بگیر. طبیعت دانشگاه فوق العاده زیبا شده. مخصوصا ترکیب رنگ بنفش و زرد و سبز نزدیک دانشکده مواد.....

مسخره میکنین؟!!!!!! گوشیم دوربین نداره!!!!!!!!!!!! :razz:منظورم این بود که مثلا درمورد استاداتون.درساتون.اتفاقات داخل دانشگاه(البته میدونم اتفاق خاصی نمی افته) و.......... صحبت کنید!

hesam02

عضو جدید
اتفاق خاصي كه نميوفته... درسا سخت ، استادا كسل كننده.... هيچي نخوندم... از هفته بعد ميان ترما شروع ميشه.... دارم بد بخت ميشم...
اين همه خبر خوب:redface:

hesam02

عضو جدید
خب چی بگم آخه!
آآآآهان... این ترم مبانی برق دارم... از درسش کلا ناامید شده بودم و هیچ ایده ای نداشتم که چیکار کنم. بعد با یکی از بچه ها مشورت کردم که دوتایی با هم بریم بهش بگیم یه پروژه بهمون بده که لااقل بتونیم امیدمون به اون باشه. خلاصه رفتیم پیشش و گفتیم که استاد پروژه ای چیزی بهمون بده. اونم شروع کرد به حرف زدن... نتیجه چی شد؟ نتیجه اینکه آقا میخواد یه درسنامه درست کنه برای درسش که بچه ها دیگه سر کلاس چیزی ننویسن و از اون درسنامه بخونن. حالا درسنامه شامل چیه؟ یک کتاب به قطر 30 سانتی متر رو باید فصلاشو ترجمه کنیم با شکل مدار و اینا جمع بندی کنیم. ما هم تو رودربایستی قبول کردیم.... قیافه من و دوستم بعد از جلسه با استاد :((((( قیافه استاد )))))))

هلیا پ

عضو جدید
خب چی بگم آخه!
آآآآهان... این ترم مبانی برق دارم... از درسش کلا ناامید شده بودم و هیچ ایده ای نداشتم که چیکار کنم. بعد با یکی از بچه ها مشورت کردم که دوتایی با هم بریم بهش بگیم یه پروژه بهمون بده که لااقل بتونیم امیدمون به اون باشه. خلاصه رفتیم پیشش و گفتیم که استاد پروژه ای چیزی بهمون بده. اونم شروع کرد به حرف زدن... نتیجه چی شد؟ نتیجه اینکه آقا میخواد یه درسنامه درست کنه برای درسش که بچه ها دیگه سر کلاس چیزی ننویسن و از اون درسنامه بخونن. حالا درسنامه شامل چیه؟ یک کتاب به قطر 30 سانتی متر رو باید فصلاشو ترجمه کنیم با شکل مدار و اینا جمع بندی کنیم. ما هم تو رودربایستی قبول کردیم.... قیافه من و دوستم بعد از جلسه با استاد :((((( قیافه استاد )))))))

آخی..........اشکالی نداره دانشجوباید کارکنه دیگه!!!!!:smile: ......شوخی کردم خیلی کارسختیه خودم واسه 1درسی این کارو انجام دادم!

hesam02

عضو جدید
آخی..........اشکالی نداره دانشجوباید کارکنه دیگه!!!!!:smile: ......شوخی کردم خیلی کارسختیه خودم واسه 1درسی این کارو انجام دادم!

اااا؟؟؟؟ دانشجو باید کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا که اینطور شد نصف کار رو خودت میگیری دستت. کتاب هم بهت معرفی میکنم

هلیا پ

عضو جدید
اااا؟؟؟؟ دانشجو باید کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا که اینطور شد نصف کار رو خودت میگیری دستت. کتاب هم بهت معرفی میکنم

واااااااااااااای نه!! اینطوری که نمیشه استادتون میخواد شما چیزی یادبگیرین, نه اینکه فک کنید واسه کارش میگما !!!!!!!!!!!!!میخوام پایه تون قوی بشه وگرنه من انجام میدادم:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.