دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داستانهاي ما و علم و صنعت ...

داستانهاي ما و علم و صنعت ...

مثل اينكه قرار بود خاطراتمون بگيم.........
چون رشتمون مهندسيه خواهشا از درسهاي معارفي همون اول نگيد ..........
خوب من اول شروع مي كنم..............
به عنوان اولين خاطره :
من رياضي 1 با تولايي داشتم :cry::cry:..............عجب استادي..................:cry:
ادم از ترس به خودش مي لرزيد............از لحاظ ادبيات هم كه ماشالا.......دو دفعه سكته كرده بود اما دست بردار نبود!!!!!!!!
اما خاطره ......تقريبا اواخر ترم يك بود .........سر كلاس ما دختر يكي از اساتيد دانشگاه هم بودن ( طيبه تو استاده رو مي شناسي)...........ايشون اخرهاي ترم پيشرفت كرده بودن ........يه روز با دوست پسرشون ( استغفرالله برادر ايماني:biggrin::D) كه هم رشتشون هم بودن كنار هم سر كلاس نشستن .......
تولايي هم داشت مي نوشت .........وسطهاي كلاس كه شد يه دفعه برگشت يه نگاهي به بچه ها كرد گفت :(:(.........شما اقا برا چي سمت خانمها نشستي .........چيه تغير جنسيت دادي از خروسي در اومدي قاطي مرغها شدي!!!!!!!!!!!!)............
بدبخت بينوا پسره از خجالت سرخ شده بود...........ولي هيچكدام از بچه ها جرات خنديدن نداشتن .............:cry:
باقي كراماتشون هم بمونه برا بعد..........

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان اولين خاطره :
من رياضي 1 با تولايي داشتم :cry::cry:..............عجب استادي..................:cry:
ادم از ترس به خودش مي لرزيد............از لحاظ ادبيات هم كه ماشالا.......دو دفعه سكته كرده بود اما دست بردار نبود!!!!!!!!
اما خاطره ......تقريبا اواخر ترم يك بود .........سر كلاس ما دختر يكي از اساتيد دانشگاه هم بودن ( طيبه تو استاده رو مي شناسي)...........

دختر کی؟!!!

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان ما دختر پاریاپ همکلاسیمون بود
البته هم رشته ییمون هم بود
ماشالا بچه هاي اساتيد كه دانشگاه پر هستن ...............
اتفاقا مكانيك ها ي 85 كه يه گل پسر دارن .................... فكر كنم باعث افتخارشون باشه .... اقاي طاهري كه خوب بايد بشناسنشون :biggrin::biggrin:

farzad.valve

عضو جدید
ماشالا بچه هاي اساتيد كه دانشگاه پر هستن ...............
اتفاقا مكانيك ها ي 85 كه يه گل پسر دارن .................... فكر كنم باعث افتخارشون باشه .... اقاي طاهري كه خوب بايد بشناسنشون :biggrin::biggrin:
میدونید که اعضای هیئت علمی هر دانشگاه میتونه بچشو از هر دانشگاهی به دانشگاه خودش منتقل کنه

esul

عضو جدید
دانشگاه زنجان می خونم.
ولی نمی دونم چرا از همون اول با اینکه معماری شهید بهشتی و تهران قوی تر بود علم و صنعت رو ترجیح می دادم.
حیف نشد دیگه.

farzad.valve

عضو جدید
فضولي نباشه ..........اما از ترم سوم چطوري وارد اين كار شديد؟
ترم 3 روی برد آموزش یه آگهی بود درمورد نقشه کش صنعتی
من هم از ترم 1 اتوکد بلد بودم . رفتیم به اون آدرس و از همون موقع شروع به کار کردم
خلاصه بقیه اتفاقات دیگه دست تقدیر بود

Clemenza

عضو جدید
من با علی احمدی یه بار معارف 1 رو افتادم
فکر کنم تا تهش رو گفتم

والا من با ایشون سعادت نداشتم واحد بردارم.

به عنوان اولين خاطره :
اما خاطره ......تقريبا اواخر ترم يك بود .........سر كلاس ما دختر يكي از اساتيد دانشگاه هم بودن ( طيبه تو استاده رو مي شناسي)...........ايشون اخرهاي ترم پيشرفت كرده بودن ........يه روز با دوست پسرشون ( استغفرالله برادر ايماني:biggrin::D) كه هم رشتشون هم بودن كنار هم سر كلاس نشستن .......
تولايي هم داشت مي نوشت .........وسطهاي كلاس كه شد يه دفعه برگشت يه نگاهي به بچه ها كرد گفت :(:(.........شما اقا برا چي سمت خانمها نشستي .........چيه تغير جنسيت دادي از خروسي در اومدي قاطي مرغها شدي!!!!!!!!!!!!)............
بدبخت بينوا پسره از خجالت سرخ شده بود...........ولي هيچكدام از بچه ها جرات خنديدن نداشتن .............:cry:
باقي كراماتشون هم بمونه برا بعد..........

ریاضی 1 و فیزیک 1 من با یه استادایی بود که یه ترم اومدن و دیگه پیداشون نشد. ولی از همه بیشتر از فیزیک 2 متنفرم. فیزیک 2 علم و صنعت مشهور بود به اذیت کردن

حالا شما میانگین سنی گروه زبان اون موقع رو باید می دیدین. همه فسیل بودن.

راستی الان مدیریت سایت شیمی دست کیه؟:D

آخرین ویرایش:

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من با ایشون سعادت نداشتم واحد بردارم.

ریاضی 1 و فیزیک 1 من با یه استادایی بود که یه ترم اومدن و دیگه پیداشون نشد. ولی از همه بیشتر از فیزیک 2 متنفرم. فیزیک 2 علم و صنعت مشهور بود به اذیت کردن

حالا شما میانگین سنی گروه زبان اون موقع رو باید می دیدین. همه فسیل بودن.

راستی الان مدیریت سایت شیمی دست کیه؟:D

خیلی ضرر کردی که مهندس, علم و صنعت بودی و از حضور ایشون فیض نبردی!!!;):biggrin:

سر همین شهرت فیزیک 2 حاضر نبودم حالا حالا بگیرمش, پیش نیاز درسی هم که نبود
آخرش به اصرار و فشار وارده از طرف مادر گرام گرفتمش
ولی باورتون نمیشه خیلی ازش خوشم اومد,
از مباحثش خیلی بیشتر از فیزیک 1 خوشم میومد
اسم استادمون رو الان یادم نیست, خوب بود ( البته بماند که با یکی از دوستام که شاگرد 3 ورودیمون بود گرفته بودم و پا به پاش هر جلسه خوندم و تمرین حل کردم:surprised::surprised::D)
یو هووووووووووووو شدم 18.75 فکر کنم
تو علوم پایه شاهکار کردم ( ریاضی هام رو با 10 یا 11 پاس کره بودم:redface:)

Clemenza

عضو جدید
خیلی ضرر کردی که مهندس, علم و صنعت بودی و از حضور ایشون فیض نبردی!!!;):biggrin:

بله خوب می دونم چی بود فکر کردی ما هم بی خبر سیر می کردیما

کسی با قولتوق فیزیک داشته ؟؟؟

دخترها رو که بیچاره می کرد از رشته ها هم فقط برق رو گویا قبول داشت.

farzad.valve

عضو جدید
دعواش با دانشجوهای دکتری رو خبر دارید ؟
تبدبل به بلوتوث شده ، تو همه گوشی ها هست

Clemenza

عضو جدید
نه خبر نداشتم ولی کلاً نسبت به اون دانشکده فیزیک همیشه حس بدی داشتم. فیلمش رو داری بفرست مهندس

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.