دانشگاه علمی کاربردی - واحد شهرقدس

hasanr

عضو جدید
سلام
این تاپیک رو باز کردم به امید اینکه محلی باشه برای ارتباط درسی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر قدس
چون خودم IT می خونم لینک دانلود کتاب و جزوه و سایر منابع درسی این رشته رو در اینجا قرار میدم

raminbabak

اخراجی موقت
ممنون از کار قشنگت ولی مثل اینکه نیستین دلسرد شدین؟:smile:

سلام
این تاپیک رو باز کردم به امید اینکه محلی باشه برای ارتباط درسی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر قدس
چون خودم IT می خونم لینک دانلود کتاب و جزوه و سایر منابع درسی این رشته رو در اینجا قرار میدم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ِکی نیس به من بگه دفترچه آزمون پودمانی علمی کاربردی کی میاد؟؟؟؟؟؟؟

afn741

عضو جدید
سلام
من رشته نقشه كشي صنعتي خواندم ا. تخصص در زمينه طراحي و ساخت قالبهاي پروگرسيو و كامپاند و فيكسچرو پنل گيج است خوشحال ميشو م بتوانم كمك كنم .

m_fakher

عضو جدید
سلام به بچه های ایران مخصوصا قلعه حسن خان
عشق است میدون مصلی:gol:

mamad_coolboy

عضو جدید
سلام من جدیدا نقشه کشی صنعتی دانشگاه علمی کاربردی شهر قدس قبول شدم !! مقطع کارشناسی ! میشه یکم اطلاعات در باره ی دانشگاه بدید به من ممنون میشم !! و همچنین در مورد این رشته تو اون دانشگاه !
من کاردانی رو اراک سراسری گذروندم ! بعد هم قالبهای پروگرسيو چیه من تا حالا نشنیدم :در رابطه با دانشگاه هم میخواستم ببینم کجا هست اصلن؟! خوش مسیره؟! چجوریاس استادا خوبن ؟! سایتشم گشتم نبود :)

آخرین ویرایش:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من جدیدا نقشه کشی صنعتی دانشگاه علمی کاربردی شهر قدس قبول شدم !! مقطع کارشناسی ! میشه یکم اطلاعات در باره ی دانشگاه بدید به من ممنون میشم !! و همچنین در مورد این رشته تو اون دانشگاه !
من کاردانی رو اراک سراسری گذروندم ! بعد هم قالبهای پروگرسيو چیه من تا حالا نشنیدم :در رابطه با دانشگاه هم میخواستم ببینم کجا هست اصلن؟! خوش مسیره؟! چجوریاس استادا خوبن ؟! سایتشم گشتم نبود :)

سلام بر بروبچز علمي كاربردي قلعه سيتي:gol::gol::gol:
بايد واسه كاري يه سر بيام دانشگاهتون.نميدونم كجاست .بچه ها كجاست دانشگاهتون؟

بالا