دانشگاه صنعتی شیراز

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های صنعتی
آقا صنعتی شیراز فقط بچه های باحالی داره ما که 4 سال اونجا بودیم خدایی یکی ار بهترین دوران زندگیمیون بود البته آب و هوای شیرازم فراموش نشدنیه. البته به نظرم اساتید خوبی هم هستن اونجا مثل دکتر روستا دکتر امامی و ... اما کلا اساتید مطرحی نیستن. مثلا علم و صنعت اساتید برق قدرتش مثل دکتر کاظمی دکتر شایانفر و... اساتید پایه 35 هستن و کلی مقاله و ... دارن و تو کل کشور مشناسنشون اما مثلا بگو دکتر دهقانی کی می شناسه
در کل به عنوان دانشگاه شهرستان دانشگاهه قابل قبولیه و دانشجو های زرنگ زیادی از اونجا اومدن بیرون خیلی از کسایی که مشناسم ارشدو دکتری امیرکبیر و تهران و شریف و بقیه دانشگاه های معتبر گرفتن.
واسه لیسانس توصیه می کنم اما واسه فوق نه.

real_madirid

عضو جدید
سلام
از بچه های صنعتی شیراز برق کسی هس؟
من که با2500منطقه 2 انتخاب کردم صنعتی شیراز
علاقم بود
ولی میترسم یکم
همه میگن برق خیلیییییی سخته
واقعا اینطوریه؟
صنعتی شیراز خیلی سخت میگیرن؟
ینی من که شاگرد 4ام علامه حلی اراک بودم(میدونم کنکورو خیلی گند زدم)نمیکشم برق بخونم؟

hghodosi

عضو جدید
راهنمايي براي ارشد سريع!

راهنمايي براي ارشد سريع!

سلام.باعرض معضرت.من ارشد الكترونيك صنعتي شيراز قبول شدم. مي خواستم بدونم كسي مي دونه ميزان رضايت دانشجوهاي ارشد الكترونيك اونجا چقدره.وآيا از اونجا مي شه دكتري در تهران هم قبول شد.باتشكر سريع جواب مي خوام چون سربازم.

parsezan17

عضو جدید
سلام
از بچه های صنعتی شیراز برق کسی هس؟
من که با2500منطقه 2 انتخاب کردم صنعتی شیراز
علاقم بود
ولی میترسم یکم
همه میگن برق خیلیییییی سخته
واقعا اینطوریه؟
صنعتی شیراز خیلی سخت میگیرن؟
ینی من که شاگرد 4ام علامه حلی اراک بودم(میدونم کنکورو خیلی گند زدم)نمیکشم برق بخونم؟
سلام دوست عزیز
اصلا نگران نباش...با کمی سعی وتلاش مطمعنا میتونی به راحتی یه مهندس برق خوب بشی.....حتی میتونی جزو مفرات اول باشی....چنان هم که میگن سخت نیست
دانشگاه ما هم نه خیلی سخت میگیرن نه خیلی اسون ...البته بستگی به استاد داره اما میشه از روی معدل دانشگاه فهمیدکه در حد متوسطه(معدل برق دانشگاه ما 14.4 هستش)
واقعا دانشگاه خوبی قبول شدی من الان ترم 9 برق مخابرات اینجا هستم و ترم اخرمه