دانشگاه صنعتی توفیق قوچان

hesam02

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دانشجویان عزیز و گرامی در دانشگاه صنعتی توفیق قوچان...
متاسفانه یکی از کاربران این دانشگاه ( چه عمدا و چه سهوا ) نام کاربری خود را از بنده الگو برداری کرده است... خواهشمندم نام ایشان تغییر کرده و به این تخلف رسیدگی شود و کاربر گرامی به اشد مجازات برسند...
انشاالله

M_402

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دانشجویان عزیز و گرامی در دانشگاه صنعتی توفیق قوچان...
متاسفانه یکی از کاربران این دانشگاه ( چه عمدا و چه سهوا ) نام کاربری خود را از بنده الگو برداری کرده است... خواهشمندم نام ایشان تغییر کرده و به این تخلف رسیدگی شود و کاربر گرامی به اشد مجازات برسند...
انشاالله
رفتیم پدرش رو در آوردیم .....:biggrin:
اونقدر زدیمش که اعتراف کرد به این کار زشت.........:w08:
همین ارازل و اوباش هستن که امنیت ملت رو به خطر میندازن......:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

عضو جدید
انشاالله
میخوای خودمو از حلق اویزون کنم:biggrin:
اون یوزرمو بخاطر ... مسدود کردن

m_mx2009

عضو جدید
سلام داش ها جان

سلام داش ها جان

سلام بچه ها.الان ساعت هشته.تودانشگاهم صبح رسیدم ولی نمیدونم چرا یهو دلم براتون اینقدر تنگ شده.برا همتون!:cry::cry:
آن هنگام که از دریچه کوچک خیال به رویاهای با هم بودنمان مینگریستم ، به خوراک های سه نان! ، به فیول ها ، کانتر ها و تمام کسکلک بازی هایی که می کردیم(یادش بخیر) فهمیدم که نبود دوست دیرین و صمیمی چه قدر رنج آور است! از خود صبح دارم آهنگای قدیمی چاوشی گوش میدم کم کم باید برم خودکشی کنم دیگه!
همیشه و تا ابد در قلبم می مانید...:heart::heart::heart:

کنار خاتراطم با تو همیشه خندست/ طرحی که از تو دارم شبیه یک پرندست!:gol:
شب و روز پیش منی تو هنوز پیش منی / تو هنوز تو سفره دل درویش منی

به امید باز دیدن!
مهدی:cry:

M_402

عضو جدید
سلام بچه ها.الان ساعت هشته.تودانشگاهم صبح رسیدم ولی نمیدونم چرا یهو دلم براتون اینقدر تنگ شده.برا همتون!:cry::cry:
آن هنگام که از دریچه کوچک خیال به رویاهای با هم بودنمان مینگریستم ، به خوراک های سه نان! ، به فیول ها ، کانتر ها و تمام کسکلک بازی هایی که می کردیم(یادش بخیر) فهمیدم که نبود دوست دیرین و صمیمی چه قدر رنج آور است! از خود صبح دارم آهنگای قدیمی چاوشی گوش میدم کم کم باید برم خودکشی کنم دیگه!

به امید باز دیدن!
سلام داش
اصلا هول نشی من باهاتم.....:D
چند روز دیگه تو عید هم رو میبینیم .... یه وقت خود کشی نکنی بیفتی رو دستمون...:biggrin:
راستی فتقت چطوره؟

m_mx2009

عضو جدید
سلام داش
چند روز دیگه تو عید هم رو میبینیم .... یه وقت خود کشی نکنی بیفتی رو دستمون...:biggrin:
راستی فتقت چطوره؟
ان شاءالله .
مرسی حالم بهتر شده!
تا اون موقع خدانگهدار!:gol:
راستی هنوز میرین محمدکاپی یا نه؟:biggrin:

m_mx2009

عضو جدید
سلام داش
راستی فتقت چطوره؟
ان شاءالله .
مرسی حالم بهتر شده!
تا اون موقع خدانگهدار!:gol:
راستی هنوز میرین محمدکاپی یا نه؟:biggrin:

h.k 70

عضو جدید

به امید باز دیدن!
احساساتی شدی خوووووووووووووووووووودااااااااااااااااااااا کیس کیس کیس...
الان اهوازی!!!هیچ مسله ای نیست من خودم قول میدم یک ماه دیگه برمی گردی و اگر تو نازباز نباشی یک کسکلک بازی هایی در می یاریم که قبلی ها رو فراموش کنی :w16:
دوستاره همتون:w36:

عضوه کوچکی از چارتا ...;)

m_mx2009

عضو جدید
احساساتی شدی خوووووووووووووووووووودااااااااااااااااااااا کیس کیس کیس...
الان اهوازی!!!هیچ مسله ای نیست من خودم قول میدم یک ماه دیگه برمی گردی و اگر تو نازباز نباشی یک کسکلک بازی هایی در می یاریم که قبلی ها رو فراموش کنی :w16:
دوستاره همتون:w36:

عضوه کوچکی از چارتا ...;)
با سلام.
متاسفانه شاید نتونم هیجدهم بیام! استاد معادلاتمون شاید بخواد کوییز بگیره.منم مجبورم تا بیستوپنجم وایستم!
من نازبازم یا تو؟ها ؟ ها ؟ ها؟ میتونیم زنگ بزنیم نظرسنجی کنیم!!!!!!:biggrin:
وقتی فهمیدم که بیستوپنجم کوییز داریم دو لپم به هم چسبید که حتی یه ... !!!:cry:
راستی من نمیتونم عید قوچان بمونم !!!! میریم بشرویهههههههههههههههههههههههه ! هه هه هه !!!!;)
:gol::heart:در ضمن آواتارت منو کشتههههههههههههه!!!!!!

آخرین ویرایش:

m_mx2009

عضو جدید
سلام حسام جون تو چیکار میکنی؟؟؟:redface:
حالت خوبه؟؟؟؟
درسا چطورن؟؟؟:heart::heart::heart::heart::heart:

m_mx2009

عضو جدید
سلام به همه برو بچس خوشتیپ!
الان ساعت پنج و نیم صبحه که دارم اینو مینویسم.5 ساعت دیگه انشاءالله تو قطارم.دارم میااااااااااااااااااااااااااااااام!
اینا هم شما سه تا هستین! : :w36:
:w17::w17::w14::w14::w14::w14::w32::w32::w33::w33::w29::w29::w29::w29::w29:

M_402

عضو جدید
سلام داش.....
چرا کسی دیگه نمیاد تو سایت ؟
کی بر میگردین ولایت؟
پایان ترم من از 21 خرداد شروع میشه ......
شما چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EhsanAkrami

عضو جدید
ما که داریم میریم ازینجا . شاید شماها از راه رسیدین و این وضع و دیدین و دارین به اقبال بلند خودتون لعنت می فرستید ولی واقعا اینجا با اولین ورودیاش رسیده به ایجا . یادش بخیر صفا و صمیمیتی که اون موق ها بود دیگه تکرار نمیشه . شما موندینو یه مجتمع بی حس و حال .