دانشگاه سمنان

setti_9173

عضو جدید
سلام . پس شما ساخت و تولیدی بودی ..
صنعتیه بابل مبارکتون باشه .فکر کنم سطحش از سمنان بالاتر باشه . شما واسه استاتیک و ریاضی دو وفیزیک دو و معادلات چی میخونید اونجا ؟

xfx2010

کاربر فعال
نه داداش کجا شهر خودمونه از تهران میام

کسی اینجا با قاضی سعیدی آشنایی داره؟
فقط واسه درس زبان تخصصی خوبه!!البته سختگیر هم هست ....نمره هم نمیده
ولی سوادش واسه درسای تخصصی به شدت پایین و افتضاحه

dr.rezooli

عضو جدید
ایول همکلاسی .
خوب معلومه دیگه .استاتیک همش مشکله . شما الان واسه استاتیک چی میخونی ؟؟ ولی من عاشق حاج موسی شدم .خداوکیلی خیلی خوب درس میده ها ..نمی خوای خودتو معرفی کنی ؟;)

حاج موسی =====> :heart::heart::heart:=====> روانیه به تمام معنا :wallbash::wallbash:

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:همه پاسی های دینامیک حاج موسی :دی :thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

tana_2007

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد رشته مهندسی شیمی_بهداشت و ایمنی و محیط زیست که در دانشگاه سمنان وجودداره (در مورد خود دانشگاه سمنان) اطلاعاتی داره؟
همچنین ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از گرایشهای شیمی وجوددارد یا خیر ؟
در مورد خود دانشگاه سمنان اطلاعاتی دارین؟چطور دانشگاهیه؟
مرسی:que:

alireza66_85

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد رشته مهندسی شیمی_بهداشت و ایمنی و محیط زیست که در دانشگاه سمنان وجودداره (در مورد خود دانشگاه سمنان) اطلاعاتی داره؟
همچنین ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از گرایشهای شیمی وجوددارد یا خیر ؟
در مورد خود دانشگاه سمنان اطلاعاتی دارین؟چطور دانشگاهیه؟
مرسی:que:

سلام
HSE از سال پیش فکر کنم تاسیس شده و دکتر پروینی که یکی از استادای جوون و تقریبا نرماله درسهاش رو ارائه میده
کلا مهندسی شیمی دانشگاه سمنان تونسته جایگاه خودش رو پیدا کنه و امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکترا هم وجود داره
کلا دانشگاهی نیست که بشه زیاد دوام آورد و واسه کسائی خوبه که نزدیک به سمنان باشن و آخر هفته برن. آب و هوای افتضاحی داره و شرایط زندگی سخته ولی دانشگاه نسبت به سال 85 که ما اونجا قبول شدیم خیلی پیشرفت کرده

NASTOH

عضو جدید
سلام
کسی میدونه شبانه تبدیل انرزی با چه رتبه ای امسال قبول شدن؟

SAYATA

عضو جدید
سسسسسسسللللللللللللللااااااااااااااااااام
فک نمیکردم بچه های دانشگاه سمنان اینجا باشن
خوشحال شدیم

uhnali

عضو جدید
دوستانی که سمنان خوندند
در یک کلام بگن می ارزه این دانشگاه رو برای ۹۳ انتخاب کنم؟
احتمال زیاد مکانیک
۵۰۴۹ منطقه ۱ شدم

uhnali

عضو جدید
دانشگاه سمنانی نبوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودظ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kaka_s

عضو جدید
آقا من برق- مخابرات گرایش میدان شبانه سمنان قبول شدم. کسی از وضعیت دانشکده برق و بخصوص مخابرات اطلاعی داره؟ و کلا فضای کلی دانشگاه. ممنون میشم راهنمایی کنید

Farbod37

عضو جدید
آقا من برق- مخابرات گرایش میدان شبانه سمنان قبول شدم. کسی از وضعیت دانشکده برق و بخصوص مخابرات اطلاعی داره؟ و کلا فضای کلی دانشگاه. ممنون میشم راهنمایی کنید

من خودم دانشجوی کارشناسی برق - قدرت سمنانم. ترم آخرمه.
دانشگاهش از نظر علمی بد نیس ولی استادای دانشکده برقش فوق العاده سخت گیرن ( البته چون مخابرات خودش سخته با مخابراتیا راه میان:D ) یعنی نمره 13 14 واست آرزو میشه...
استاداش اکثرشون تهران خوندن بقیه شون خارج از ایران.
ساختمون دانشکده نوساز و تمیزه ( قبلا کل رشته های فنی تو یه دانشکده بودن بعد برق و کامپیوتر و عمرانو جدا کردن) دانشگاهش خارج شهره دقیقا وسط بیابون اما سرویس رایگان داره واسه دانشگاه.
فضای دانشگاه اکثرا بیابونه ولی خب ساخت و ساز توش زیاده.( ما که تو این 4 سال نفهمیدیم چی دارن میسازن) دانشگاه پر از دوربینه ولی حراستش خیلی گیر نیست.
سمنان شهر کوچیک و بدون جنب و جوشیه و کلا رو دانشگاهش میچرخه... اولاش یه ذره سخته تا به شهر و مردمش عادت کنی.
یکی از بزرگترین خوبی هاش اینه که نزدیک تهرانه و حدود 3 ساعت راهه. من خودم اگه ارشد سمنان قبول میشدم میرفتم البته این نظر شخصی منه ولی خیلیا ناراضین.

اگه سوالی داشتین خوشحال میشم جواب بدم.

omid_kia

عضو جدید
سلام بر هم تبعیدی های دانشگاه سمنانی عزیز علی الخصوص همکاران مفلوک برقی خودممن ترم پنج برق کنترل همین دانشگاه کذایی ام سوالی که از اساتید داشتم اینه که ترم بعد به نظر شما برم اصول میکرو با پروفوسور دوکتور مهندس قاضی سعیدی بردارم یا بجای اون معماری کامپیوتر با فرزین یغمایی و ترم بعدش هم میکروپروسسور با کشاورزی بردارم.اساسا اگر اطلاعات مفید و مختصری از دو استاد نامبرده اخیر دارید بدید ممنون میشم