دانشگاه تهران

sharif

عضو جدید
salam

salam

khosh amadi;)
man sharifam yani eshghe sharifam soali chizi bud dar khedmatim:)

anyone2

عضو جدید
تبادل اطلاعات

تبادل اطلاعات

با سلام
قابل توجه داوطلبان کارشناسی ارشد​
(مهندسی کامپیوتر ، علوم کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات)

همان چیزی که منتظرش بودید​
:

تبادل جزوات دانشگاهی و تست
پرسش و پاسخ گروهی​

رفع اشکال گروهی
اگر به دنبال موارد بالا هستیدو می خواهید چنین فعالیتی آغاز شود به وبلاگ تبادل اطلاعات کارشناسی ارشد مراجعه کنید و عضو گروه ما شوید همراه با ما در شروع این حرکت عظیم سهیم شوید​

فقط کافی است به قسمت عضویت مراجه کنید و درجریان اطلاعاتی که در این وبلاگ رد و بدل می شود باشید.

.........> حتما ببينيد و نظر بدهيد​
.........>

در صورت تمایل به تبادل لینک با ما تماس بگیرید​
.

با تشکر​
!www.well-read.blogfa.com

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک از دانشجوی فنی دانشگاه تهران

کمک از دانشجوی فنی دانشگاه تهران

با سلام
آقای دکتر یزدان پناه در دانشگاه شما استادیار کنترل هستند و متخصص در زمینه کنترل غیر خطی و من سوالاتی راجع به کنترل غیر خطی از ایشان داشتم ولی به ایشان دسترسی ندارم .
اگه وقت و حالشو دارین یه زحمت برای شما داشتم. لطف میکنین از آقای دکتر راجع به درس کنترل غیر خطی که یکی از موارد امتحانی رشته اتوماسیون و ابزار دقیق در آزمون کارشناسی ارشد است سوالاتی بپرسین. ( منابع، کتاب تست و ... ). ضمناً رشته کارشناسی من مکانیک است و در این رشته فقط کنترل خطی تدریس می شود نه غیر خطی.

آخرین ویرایش:

مهتا

عضو جدید
ارشد علوم كامپيوتر

ارشد علوم كامپيوتر

با سلام
لطفا اگر كسي دانشجوي ارشد علوم كامپيوتر دانشگاه تهران هست، من چند تا سوال در مورد منابعي كه خوندند، داشتم ، كه اگه امكانش باشه، كمكم كنند.
بسيار ممنون
mahta_asemoony@yahoo.com

faezeh-j

عضو جدید
درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
من دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک از دانشگاه امیر کبیر هستم. چند وقت پیش به پیشنهاد یکی از دوستام تصمیم گرفتم برای مقطع کارشناسی ارشد وارد رشته ی مهندسی ژنتیک بشم. ولی نه در دفترچه ی راهنمای کارشناسی ارشد و نه در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی راجع به مهندسی ژنتیک پیدا نکردم. می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید برای ورود به این رشته باید چه کار کنم و اینکه کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن.
با تشکر

Time

عضو جدید
امیدوارم کسی جوابم را بده

امیدوارم کسی جوابم را بده

سلام
واقعا امیدوارم که کسی جواب منو بده و کمکم کنه .
من چندتا جزوه احتیاج دارم که خیلی کارم لنگه اوناست . اگر کسی داره خواهش می کنم منو در جریان بگذاره :
1- بیوشیمی دکتر احسانی
2- جزوه اصلاح نباتات دکتر بوشهری
3- جزوه فیزیولوژی
4- جزوه بیماری شناسی گیاهی عمومی

omran84

عضو جدید
پایگاه تخصصی عمران ایران

پایگاه تخصصی عمران ایران

با عرض سلام و پوزش از دوستان گرامی که در تالار شما پست قرار می دهیم :

بدون شک در دنیای امروز تبادل اطلاعات یکی از مهمترین بخش ها برای بالا بردن سطح علمی ماست . مطمئنا گسترش دانش در این سرزمین پهناور نیاز به همکاری متقابل بین تمام دوستان خواهد داشت . خوب درایران دانشگاههای زیادی مشغول به فعالیت هستند عده ای را با نام دانشگاه معتبر می خوانند عداه ای را ... در این شرایط که شاید توزیع امکانات به صورت عادلانه صورت نگیرد .پایگاه تخصصی عمران ایران به عنوان یک مرکز دانشجویی و مرکز دانلود رایگان از فایلهای بسیارجالب و متنوعی برخوردار است که حاصل دست رنج دانشجویان دانشگاه بیرجند و بعضی از دوستان دانشگاههای دیگر است در این برهه ما دین خود را به عمران ادا کرده ایم نوبت به دوستان عزیزدر دانشگاههای پایتخت می باشد . دوستان گرامی می توانند برای درج فایلها ، جزوات و... با نام خود فرستنده ی فایل در این پایگاه اقدام کنند برای این امر به آدرس زیر میل بزنید:

منتظر دوستان گرامی هستیم .

behtam

عضو جدید
شاید بتونم برات بپرسم ولی حتما باید از استاد پرسید به نظر من دانشجوهای درس خون و T.A ها بهتر می تونن جواب بدن.

arash asady

عضو جدید
بيشتر بدانيم

بيشتر بدانيم

Ellipap, ellipord, eqtflength, fdatool, fft, spectrum, spectrum.periodogram,

سلام به تمامي اعضاي سايت.

درمورد كلمات بالا در نرم افزار مطلب اگر اطلاعاتي داريد (مثلً اسم دستورومثال)براي من بفرستيد متشكرم. :(

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
در تالار مهندسی کامپیوتر اگر این سوال رو می پرسیدید زودتر جواب می گرفتید
چون به این تاپیک فقط بچه های دانشگاه تهران سر می زنند(من دانشگاه امیرکبیرم اما شانسی دیدم)
موفق باشید
یاعلی

mohamadi_m

عضو جدید
من با کلی نیاز آمدم!!!!!

من با کلی نیاز آمدم!!!!!

سلام،وقت به خیر
من دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم.می خواستم بدونم بین دوستان کسی هم رشته من هست که بتونه به من در پروژه هاو کمک کنه؟؟؟؟؟
من برای درس هوش مصنوعیی به یک سری مقاله در مورد کاربرد هوش در دنیا نیاز دارم(لاتین) ولی پیدا نمی شه. برای مالتی مدیا هم نیاز با کمک مبرم شما دارم.

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام

سلام

سلام بچه ها، چقدر اینجا سوت و کوره ..بچه های دانشگاه تهران همیشه فعالن ..اینجا چرا خبری نیست؟؟؟؟؟
منتظرم بیاین ;):D

vahoo

عضو جدید
برنامه نویسی

برنامه نویسی

لطف کنید برنامه ی مربوط به برج های هانوی را به زبان سی یا سی پلاس پلاس به ایمیل من ارسال کنید.;):eek::gol::gol:vahid.256@gmail.com

اب***

عضو جدید
؟؟؟

؟؟؟

:smile:سلام بر همگی می خواسم بدونم اگه دانشجوی دانشگاه تهران در رشته ای که درس می خونه علاقه ای نداشته باشه می تونه تغییر رشته بده؟؟؟؟؟

Schneider

مدیر بازنشسته
بچه های یونی تهران چرا کم فعالیتن؟
اصلا اینجاها نمیان!!
من که خودم همسایشونم! ;)

:smile:سلام بر همگی می خواسم بدونم اگه دانشجوی دانشگاه تهران در رشته ای که درس می خونه علاقه ای نداشته باشه می تونه تغییر رشته بده؟؟؟؟؟
دوستم میدونم پستت از 2 ماه پیشه ولی ب الان دیدم و گفتم بگم براتون هرچند خودت دیگه الان حتما میدونی;)
تو دانشگاه تهران که اینجوریه و تو همه ی دانشگاه ها هم تا اونجایی که من میدونم باید همینطور باشه

در کل
شما 2 ترم معدل بالای 17 پشت سر هم بیاری میتونی تغییر رشته بدی
یکی از معماری ها امسال به همین ترتیب اومد پلیمر مثلا
یا اینکه با همین 2 ترم معدل بالای 17 میتونی یه رشته ی دیگه هم بخونی که البته انگار باید توی یه دانشکده ی دیگ باشه:)

a.sokut

عضو جدید
سلام، ميدونم اينجا اكثراً مهندسن ولي اگه كسي تو دانشكده ادبيات آشنايي داره كه بتونه منابع كنكور ارشد ادبياتو برام پيدا كنه ممنون ميشم، يكي از دوستام خيلي بهش نياز داره