دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
روز دانشجو رو به همه بچه های گل دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران تبــــریک می گم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم .
هر جا که هستید پاینده و سربلند باشید.
.
:heart:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه... توجه

.
.
.
بچه ها چهارشنبه ساعت 13_16 فیلم "هیس دخترها فریاد نمیزنند" با حضور عوامل ساختش توی تالار ابن سینا دانشکده مون پخش و نقد میشه. اگه تشریف بیارین قدمتون روی چشم.

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلندترین شب سال هم خورشید را ملاقات خواهد کرد و این یعنی
بوسه گرم خداوند بر صورت زندگی وقتی همه چیز یخ می زند.
یلدا مبارک

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پروش بیا در این بیمارستانو تخته کن :|

درسته ارزوی ما سلامتی شماست؛ اما نه دیگه تا این حد :|

ی دونه مریضم نداشتیم این همه مدت!!!!

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب خدارو شکر... مگه بده؟خو ینی خدایی نکرده کسی مشکلی نداره دیگه:)
.
.
.
بچه های عزیز از اونجایی که چرخ بیمارستان باید بچرخه لطفا جهت معاینات دوره ای و تست های غربالگری خودتون با زبون خوش مراجعه کنین... حتما که نباید مریض باشین دور از جون! والاااااااا:cool:

class pad seller

عضو جدید

احوال عبیس( عباس سابق) :D :king:
شما بچه بودین کم خاله بازی کردین انگار...!
از وامیس هم متشکیرم که عکسشو عوض کرد قبلی ترسناک بود....!:crying:

این انتی اکسیدانی که شما در شراب دنبالش هستی! در کاکائو هم پیدا میشه! and i am fan of choclate
dark choclate gosh!
----------

i have cravings for chocolate!!

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
احوال عبیس( عباس سابق) :D :king:
شما بچه بودین کم خاله بازی کردین انگار...!
از وامیس هم متشکیرم که عکسشو عوض کرد قبلی ترسناک بود....!:crying:

این انتی اکسیدانی که شما در شراب دنبالش هستی! در کاکائو هم پیدا میشه! and i am fan of choclate
dark choclate gosh!
----------

i have cravings for chocolate!!

ok... here you are;)

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاع دقیقا:دی
من همش فوتبال بازی میکردم با پسرا:D
خخخ:D... میاد بهت;)
یادش بخیر .. اخرین باری که یکی سر دانشگاه با من شوخی کرد !!!!

بابا جنبه داشته باش برادر من!...:biggrin:
من الان سال سومم:) هنوز از نظر بابابزرگم به هیچ دردی نمیخورم!!!!! چون نمیتونم آمپول بزنم+نمیتونم ی نسخه رو کامل بخونم... ینی تا این حد!:surprised:
بعععععله اینطورین اطرافیان ما:cool:

P O U R I A

مدیر تالار
بابا جنبه داشته باش برادر من!...:biggrin:
من الان سال سومم:) هنوز از نظر بابابزرگم به هیچ دردی نمیخورم!!!!! چون نمیتونم آمپول بزنم+نمیتونم ی نسخه رو کامل بخونم... ینی تا این حد!:surprised:
بعععععله اینطورین اطرافیان ما:cool:

خب .. بله .. :biggrin:
اینجا هم همه فقط می دونن که من رفتم دانشگاه !! حالا اینکه دانشگاه از مقاطع کارشناسی و ارشد و واحد و این چیزا تشکیل میشه، جای خود دارد ...
تازه کی .. بابابزرگ و مامان بزرگ !! اونها که شاید هنوز فکر کنن من می رم مدرسه !! :D

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب .. بله .. :biggrin:
اینجا هم همه فقط می دونن که من رفتم دانشگاه !! حالا اینکه دانشگاه از مقاطع کارشناسی و ارشد و واحد و این چیزا تشکیل میشه، جای خود دارد ...
تازه کی .. بابابزرگ و مامان بزرگ !! اونها که شاید هنوز فکر کنن من می رم مدرسه !! :D

:w15::w15::w15:
عاقا چرا راه دور میری! من هنوز بابام بعضی وقتا حواسش نیس میگه فردا تا ساعت چند مدرسه ای؟!!!!!:surprised:.... البته بنده خدا عادت کرده خو! نمیدونم کی میخواد با شرایط اداپته بشه؟!:biggrin: فک کنم باید ی دوازده سالی هم دانشگاه درس بخونیم;)

P O U R I A

مدیر تالار
:w15::w15::w15:
عاقا چرا راه دور میری! من هنوز بابام بعضی وقتا حواسش نیس میگه فردا تا ساعت چند مدرسه ای؟!!!!!:surprised:.... البته بنده خدا عادت کرده خو! نمیدونم کی میخواد با شرایط اداپته بشه؟!:biggrin: فک کنم باید ی دوازده سالی هم دانشگاه درس بخونیم;)
تازه اینها به کنار .. حالا ما از بابا مامانمون انتظاری نداریم ... ولی دیگه بچه های فامیل هم سنمون هم تقریبا اینجوری هستن ... می دونن دانشگاه چیه .. ولی اینکه دانشگاه تهران کجاست و نمی دونن .. با این وضعی که کنکور تو کشور ما هست فکر می کردم همه دانشگاه تهران و شریف رو می شناسن .. ولی مثل اینکه نه !! :surprised:

;)

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه اینها به کنار .. حالا ما از بابا مامانمون انتظاری نداریم ... ولی دیگه بچه های فامیل هم سنمون هم تقریبا اینجوری هستن ... می دونن دانشگاه چیه .. ولی اینکه دانشگاه تهران کجاست و نمی دونن .. با این وضعی که کنکور تو کشور ما هست فکر می کردم همه دانشگاه تهران و شریف رو می شناسن .. ولی مثل اینکه نه !! :surprised:

;)
نگو که نمیشناسن!:D...ولی جالب اینه که هر کی میرسه میپرسه فوق لیسانس مگه 1 کی 2 روز تو هفته نیست؟!نمیدونن که در دانشگاه تهران از اول هفته تا اخر هفته هستش:D

P O U R I A

مدیر تالار
نگو که نمیشناسن!:D...ولی جالب اینه که هر کی میرسه میپرسه فوق لیسانس مگه 1 کی 2 روز تو هفته نیست؟!نمیدونن که در دانشگاه تهران از اول هفته تا اخر هفته هستش:D
:D .. یعنی زدی تو خال !! :biggrin: .. ولی الان خودم موندم چجوری کارشناسی 20 واحد برمی داشتیم و مثل آب خوردن همشون رو پاس می کردیم .. :eek:

P O U R I A

مدیر تالار
...دیگه تو کارشناسی استادات اخه فاطمی و صراف نبودن:)..اره واسه منم سواله :D
نگو آقا !! اسمشونو چرا میاری اخه !! حالم بد شد خووو ... اسمشونو که می بینم کهیر می زنم !! :(

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یادش بخیر .. اخرین باری که یکی سر دانشگاه با من شوخی کرد !!!!

شانس اوردی نگفته دانشگاه ازاد؟!؟:surprised:
پ.ن : ما امتحانامون همش مث دانشگاه ازاد دیر شروع میشه... تو مترو که کتاب دستته، همه میگن... اخی ، دانشگاه ازاد همش امتحاناش دیر شروع میشه :|
بعد ما میگیم خانم ما دانشگاه تهرانیم ، میگه همون :|

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بالاخره امتحانام تمووووووووووووووووووووووووووووووووم شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:w42: