دانشگاه تبریز

sohail.z

عضو جدید
salam.khoshbakhtane bade khaheshe man va lotfe ADMIN talare daneshgahe ma ham ra oftad az inja be badesham bayad bachehaye daneshgahe khodemon halesh konan.bisabrane montazere bachehaye danehgah makhosan daneshkadeye mekanik va makhsosan baro bachehaye sanaye hastam.rasti eyde hamton mobarak sale khobi baraton arezo mikonam

پرشيا

عضو جدید
عليك سلام وحيد جون. سعي كن به همه سلام نكني چون اون وقت منم مجبور ميشم جواب بدم! :tooth:

mehdigh

عضو جدید
سلام
من هم خیلی خوشحالم که تو این سایت یک بخش به دانشگاه تبریز اختصاص یافته . من تازه 1 ساله که ازاونجا اومدم ولی واقعا دلم براش تنگ شده مخصوصا ساختمان شماره 6 .
امیدوارم اینجا خیلی از دوستام رو ببینم .
باز هم ممنون

dayejan_f2@yahoo.com

عضو جدید
salam
khaste nabashin
khob hastin
manam khyli khoshhalam ke tonestam ozve in shabake besham
va be nobeye khodam,...
be tamameye mohandesan va daneshjoyane omran khaste nabashion migham
man ali reza 21 daneshjoye reshteye omran dar tabriz (mamaghan)

mehdigh

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز
جای خوبی داری درس می خونی . منم تو همون ساختمون 6 درس خوندم . ورودی 81 و الانم تو تهران دوباره دارم درس می خونم .
حسابی قدر خودتون و مخصوصا دوستاتون رو بدونید . امیوارم موفق باشی

sohail.z

عضو جدید
salm.az hameye shom,a dostan mamnonam ke in gesmato be in zodi fal kardin montazere ba chehaye digeye daneshgah hastam.mersi

l3alikl3alik

عضو جدید
سلام سال نوی همگی مبارک
من چند دقیقه پیش عضو این سایت شدم واصلا نمی دونم این سایت چه هستش.
دیدم قسمتی به تبریز اختصاص داره خوشحال شدم .
فقط اگر کسی حوصله کرد و وقت داشت ممنون میشم منو راهنمایی بکنه.

آخرین ویرایش:

mersad

عضو جدید
rahnemaei

rahnemaei

salam
man taze ozv shodam
az baro bach ba hal taghazaye rahnamaei daram ;)

sohail.z

عضو جدید
اينجا جرا ايننقدر خلوته؟

اينجا جرا ايننقدر خلوته؟

اينجا جرا ايننقدر خلوته؟:(

nasrin82

عضو جدید
سلام . با توجه به حسرت شما باید هنوز خوشحال باشم که دارم اینجا درس میخونم اونم تو کشاورزیش

nasrin82

عضو جدید
زمین

زمین

:gol: کسی زمین زراعی با مساحت حداقل یک هکتار در اطراف تبریز یا شهرستانهای نزدیک آن با آب زراعی سراغ نداره؟
خیلی فوری:)

mehdigh

عضو جدید
سلام . با توجه به حسرت شما باید هنوز خوشحال باشم که دارم اینجا درس میخونم اونم تو کشاورزیش

من بهترین خاطراتم رو از اونجا دارم که با هیچ چیز تو دنیا این خاطراتم رو عوض نمی کنم . شادترین دوران عمرم رو . من ورودی 81 عمران بودم , الانم تهرانم و اینجا دارم باز درس می خونم . از نظر دوستان جدیدم که اصلا با دوستان تبریزم قابل مقایسه نیستن ( البته این رو هم بگم که استاداش هم اصلا قابل مقایسه نیستن ) . در کل به جرات می گم که هم ورودی های من شادترین گروهی بودن که تو اونجا و اون دانشکده درس می خوندند . دلم واسه تک تک دوستام تنگ شده . خیلی دوست دارم که تو این سایت حداقل بتونم بعضی از اونها رو ببینم .

خوشحال باش که داری بهترین یا بهتر بگم شادترین دوران عمرت رو تجربه می کنی .
موفق باشی.

faezeh-j

عضو جدید
درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
من دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک از دانشگاه امیر کبیر هستم. چند وقت پیش به پیشنهاد یکی از دوستام تصمیم گرفتم برای مقطع کارشناسی ارشد وارد رشته ی مهندسی ژنتیک بشم. ولی نه در دفترچه ی راهنمای کارشناسی ارشد و نه در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی راجع به مهندسی ژنتیک پیدا نکردم. می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید برای ورود به این رشته باید چه کار کنم و اینکه کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن.
با تشکر

eng.saeedsgk

عضو جدید
من اهل تبریزم و الن سال دومی مهندسی کشاورزی این دانشگاهم.نوکرم هاممیزا!:gol::redface:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
جدی میگین گه از بودن تو تبریز راضی بودین یا هستین؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:eek:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
مراسم توديع رياست قبلی و معارفه رياست جديد دانشگاه تبريز
روز دوشنبه 21 مرداد 1387
ضمن قدر دانی به پاس زحمات بی شائبه ، و آرزوی توفيق برای رياست محترم قبلی دانشگاه تبريز ، آقای دکتر محمد حسين سرورالدين به اطلاع ميرساند مراسم معارفه رياست جديد دانشگاه تبريز، آقای دکتر سيد محمد تقی علوی راس ساعت 10 روز دوشنبه مورخه 21/5/87 در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

roseabi

عضو جدید
سلام.من تو یکی از دانشکده های تبریز که تازه مستقل شده درس می خونم.:w10:دانشکده فنی بناب.:cap:رشته من معماریه.

st_i86

عضو جدید
من هم دانشجوی ورودی 86 این دانشگاه هستم در دانشکده برق .
عرض سلام دارم به همه ی دانشجویان این دانشگاه و امیدوارم در هرجایی که هستند موفق با شند .
سایت این دانشگاه www.tabrizu.ac.ir

mehdi-civil

عضو جدید
سلام به تمامه نقشه بردارهای گل مخصوصا نقشه بردارهای دانشگاه تبریز امیدوارم همیشه موفق باشید.:gol::heart:

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درود به همه دانشجویان جدید و قدیم دانگاه تبریز علی الخصوص بچه های دانشکده شیمی . من ورودی 74 شیمی کاربردی بودم و معروف به اینکه همه بچه های ورودی 70 تا 80 میشناسم. ولی ورودیهای 74 یک چیز دیگه بودند . از بچه های سابق دانشکده هرکی تو باشگاهه با اعلام حضور منو به اون سالهای رویایی می بره . حاضرم هر کاری بکنم که باز برگردم به محیط دانشگاه مخصوصاً دانشگاه تبریز .
با آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان سابق حال و آینده دانشگاه تبریز

yapoo

عضو جدید
درخواست کمک دوستانه

درخواست کمک دوستانه

دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم
:gol:

صخا

عضو جدید
سلام عزيزان هم دانشگاهي
منم مكانيك خوندم. ياد روزهائي كه توساختمون 7 كلاس داشتيم بخير .
اميدوارم از اين طريق ارتباطهامون بيشتر بشه.

m_m_civil

عضو جدید
سلام .
منم خوشحالم كه مثل دانشگاه،اينجا هم بچه هاي ساختمان 6 و 7 فعالند.
منم ورودي82 عمران بودم. يادش بخير.
انشالله ارشد ودكتري هم ميام اونجا.;)