دانشگاه اراک

paint

کاربر فعال
خداییش شهرتون هیچی نداره قبول داری حرفمو؟
باغ ملی رو از دو طرف کشیدن شده اراک
باغ ملي ،باغ فردوس باغ جنت اينها همه ميراثي از گذشته پر افتخار اين شهره شهري كه هيچوقت دشمن نتونست اونو فتح كنه محله هاي قديمي اراك رو كه شماها نديدين محله قلعه بارو و قلعه حصار عباس آباد و لو روخونه(لب رودخانه) البته اين رودخانه خشكه ما رو اينجوري نگاش نكنيد 30-20 سال پيش ازش ماهي مي گرفتيم حالا شده فاضلاب با غهاي راه آهن و ملك و قنات ناصري قنات حصار قنات محسني قنات اربابي كه از زير خيابان حاجباشي رد مي شه قنات عباس آباد تنها آب انبار دو طبقه موجود در ايران (دو مخزن آب روي هم)كه كنار مدرسه سپهداري بود و بدستور امام جمعه خرابش كردن آسيابهاي كوه مستوفي الممالك كه حالا شده پارك امير كبير مقبره پير پالان دوز از اونهمه شكوه و عظمت فقط يه باغ ملي مونده حالا هي بگيد تا بعنوان مركز فساد خرابش كنند جاش پارك بسازند با يه فواره وسطش تازه يادم رفت برج شيشه هم بود كه الان كنار دروازه تهران ماكتش رو ساختن

nice41

عضو جدید
منم اراك درس ميخونم
ولي اصلا شهر خوبي نيست
آدمو غصه دار ميكنه
من كه روز به روز افسرده تر ميشم خدا كنه زودتر واسه هميشه از اراك برم:warn::warn:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشكده علوم پايه

آقا كسي نيست ؟؟؟

دانشكده علوم پايه

مهندس سهراب

عضو جدید
باغ ملي ،باغ فردوس باغ جنت اينها همه ميراثي از گذشته پر افتخار اين شهره شهري كه هيچوقت دشمن نتونست اونو فتح كنه محله هاي قديمي اراك رو كه شماها نديدين محله قلعه بارو و قلعه حصار عباس آباد و لو روخونه(لب رودخانه) البته اين رودخانه خشكه ما رو اينجوري نگاش نكنيد 30-20 سال پيش ازش ماهي مي گرفتيم حالا شده فاضلاب با غهاي راه آهن و ملك و قنات ناصري قنات حصار قنات محسني قنات اربابي كه از زير خيابان حاجباشي رد مي شه قنات عباس آباد تنها آب انبار دو طبقه موجود در ايران (دو مخزن آب روي هم)كه كنار مدرسه سپهداري بود و بدستور امام جمعه خرابش كردن آسيابهاي كوه مستوفي الممالك كه حالا شده پارك امير كبير مقبره پير پالان دوز از اونهمه شكوه و عظمت فقط يه باغ ملي مونده حالا هي بگيد تا بعنوان مركز فساد خرابش كنند جاش پارك بسازند با يه فواره وسطش تازه يادم رفت برج شيشه هم بود كه الان كنار دروازه تهران ماكتش رو ساختن

چ قدر اثار باستانی داره ما خبر نداریم!!!!!!!!! والا ما هر جا ک رفتیم تازه دارن می سازن این همه شهرهای دیگه اثار باستانی داره ک همه ملت می تونن ببیننش اینجا هم حالا قبلا یک چیزایی بوده الان ک نیست
با این رانندگی های قشنگ مردم شهر فکر کنم گفتن اگه یکی رو بزنید بکشید بهتون گواهینامه میدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

soo6iant

عضو جدید
arak balast

arak balast

سلام بچیا مونوم اراکیوم بچه ناف اراک (خ امام) میبینوم ک بچه ها خوب مهمون نوازی نکردنا همه مینالن از شهرمون خداییش شهر باحالیه مو که عاشقشوم

s.shab

عضو جدید
سلام کسی ما رو صدا کرد! من هم اراکی ام هم دانشگاه اراک درس می خونم مهندسی برق سردشت:)

آخرین ویرایش:

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما هم میاید سر کوه ببخشید سر دشت:)

بله ما هم كوهي هستيم / دانشجو كوهي :دي

اولين سوال فني :

داخل دانشگاه سرويس حمل و نقل داره ؟؟؟

آخه از ورودي تا دانشكده علوم خيلي راه هست ، زانو هاي آدم درد ميگيره ، همش هم شيب داره بايد كوهنوردي كني

تا آخر ترم بايد 4 جفت كفش بگيري ، به علت بد بودن راه كفش داغون ميشه

s.shab

عضو جدید
اره بابا وگرنه میمیریم:(
ولی حمل و نقل نیست فقط از جلو دانشگاه مرکزی میاره جلوی علوم پایه و بلعکس!

آخرین ویرایش:

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدي ؟؟؟

يعني داخل دانشگاه تاكسي داره

ايول

پس كجاست ؟؟ من يك شنبه رفتم خبري نبود

پولي ؟؟ يا مفتي ؟؟

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما سوال بعدي !!

ميزارن ماشين شخصي ببري داخل ؟؟ يا بايد ماشين رو بيرون پارك كني

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بابا وگرنه میمیریم:(
ولی حمل و نقل نیست فقط از جلو دانشگاه مرکزی میاره جلوی علوم پایه و بلعکس!

اينو ميدونستم

داخل خود دانشگاه سردشت نداره ، نه ؟؟

از ورودي تا جلوي دانشكده ها

بعد اين اتبوس كه از مركز مياد تا علوم / توي مسير داخل شهر هم نگه ميداره ؟؟ مثلا امام / ترمينال و...
يا دربست از مركز ميره علوم و بالعكس

s.shab

عضو جدید
تاکسی جلو ایستگاه اتوبوس میاد باید صبر می کردی تا بیان تعطیلات هم نیستن و کرایه اشون 300 تومنه
بستگی به این که ورودی چه سالی هستید داره به جزورودی های 90 همه می تونن ماشین بیارن ولی اول باید مدارک ماشین وگواهی نامتون رو ببرید دانشگاه مرکزی کارت ورود بگیرید بعد می تونید ماشین بیارید

s.shab

عضو جدید
توی مسیر نگه میدارن ولی نمی دونم سرویس اقایون کجا ها نگه می داره !باید وقتی سوار می شید بپرسید!

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من 90 هستم
گفتم اندك ترم تشريف دارم :دي براي همين زياد با محيط آشنا نيستم

تشكر ، ممنون

موفق باشيد

s.shab

عضو جدید
راستی مرکز به علوم جایی نگه نمی داره علوم به خوابگاهها نگه می داره!

soo6iant

عضو جدید
سلام بچه ها من ورودی 90 قدرت صنعتی اراکم خیلی دوست داشتم بیام دانشگاه اراک ولی...
دیگه نمیتونم انتقالی بگیرم بیام اونجا؟

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی مرکز به علوم جایی نگه نمی داره علوم به خوابگاهها نگه می داره!

تاكسي ها كه هرجا بگي نگه ميدارن ديگه

سلام بچه ها من ورودی 90 قدرت صنعتی اراکم خیلی دوست داشتم بیام دانشگاه اراک ولی...

نميدونم

كارداني ميخوني ؟؟؟

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 90 ای هستم خواهش دارم شما هم همینطور:)

خب شما نيم سال اولي هستيد ديگه

هنوز يك ترم از ما بزرگ تري

من نيمسال دومي هستم

ولي خدايش دانشگاه بدي نيست / چشم انداز خوبيه داره
حداقل از دانشگاه مركزي كه بيتره / با عرض پوزش ، شرمنده ام - دانشگاه مركزي مث سياه چاله / خيلي دلگيره

ديدي واس ثبت نام گذاشته بودن توي سلف / چقدر سلف داغوني بود ف مخصوصا طبقه همكف

s.shab

عضو جدید
نه بابا همون صنعتی بهتره من اگه می تونستم میومدم صنعتی!

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا همون صنعتی بهتره من اگه می تونستم میومدم صنعتی!

چطور مگه ؟؟

اينم يك عكس از دانشگا

s.shab

عضو جدید
اخه از خونمون تا دانشگاه صنعتی 5 دقیقه راهه ولی تا سردشت اونم با اتوبوس های خوابگاه دختر ها نیم ساعت تازه اگه جا بمونی کلاس بی کلاس از دستت میره