دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر اصفهان

رامین 22

عضو جدید
سلام دوست عزیز .:smile:
من رامین دانشجوی رشته مکانیک - جامدات دانشگاه خمینی شهر هستم .:gol::gol::gol:

معمارباشی

عضو جدید
:))
ايول ..........
:دي
البته من مال دانشگاه خميني شهر نيستم ... و خميني شهري هم نيستم ... ولي علاقه شديدي به لهجه سده اي دارم ... كسي پايه نيست؟ ... راستي براي ياد گيري اين لهجه زيبا ازتون دعوت مي كنم به كتاب سده در گذر زمان مراجعه كنيد ... زبان سده اي رو به فونتيك انگليسي براتون گذاشته ... خيلي باحاله ... :))

Masoodvahid

عضو جدید
وبلاگ افتخار

وبلاگ افتخار

یه سر به این وبلاگ بزنید و بعد از دیدن کلیپ برنده شدن تیم یونیک از دانشگاه خمینی شهر در مسابقات خرپای دانشگاه صنعتی به خودتون افتخار کنید

http://MechanicTournament.blogfa.com

MechanicTournament.Blogfa.com

Mr.Farhood

عضو جدید
سلام
من امسال مکانیک سیالات خمینی شهر قبول شدم .
از دوستان میخوام درباره دانشگاه ( جو دانشگاه ) , همچنین درباره خوابگاه و شرایط گرفتن خوابگاه بگن .
خیلی ممنون

Masoodvahid

عضو جدید
جوابیه!!!

جوابیه!!!

سلام. درم ورد جو دانشگاه بگم که چون حجاب چادر اجباریه اکثر بچه ها درس خونند و کمتر کسی بخاطر چیز های غیر درسی اونجا را انتخاب می کنه که اگه این کار رو هم بکنه احتمالا رشته اش انسانیه . در مورد خود دانشگاه و اساتید هم بگم که تو دانشگاه آزادای اصفهان بزرگترین و غنی ترین کتابخونه رو داره و اساتیدش هم برای درسهای تخصصی رشته مکانیک اکثرا از سر گروه ها و اساتید برتر دانشگاه صنعتی هستند.
خوابگاه رو هم که من والا زیاد خبر ندارم ولی بچه ها که بودند می گفتند نه خیلی خوبه نه خیلی بد . (البته فقط 4 ترم اجازه داری از خواب گاه استفاده کنی ها) و کلا دانشگاهش کلا جای بدی برای درس خوندن نیست. البته یک نکته رو هم بگم که اینجا مثل بعضی از دانشگاه ها نمره به کسی نمی دهند یعنی اگه نمره خوب می خوا باید حتما مثل ... درس بخونی والا کلات پس معرکه است . البته گفته باشم ها اکثر استادا دوست ندارن بچه ها را بندازن ولی خوب اگه پاس هم کنن با ده دوازده پاس می کنن.

Masoodvahid

عضو جدید
سلام

سلام

میشه حدس زد که شما پسرید . ( خدای من ، عجب کار شاغی کردم ها ) پس دلیل شما برای پرسیدن این سوال چیه ؟ !!!!!!
از همین الان گفته باشم . اونجا اگه دختر هاش چادر هم نداشته باشند ، اون قدر کمند که هر سال کلی التماس و خواهش می کنند برای ازدواج دانشجویی تازه آخرش هم خیلی برن 10 یا 15 نفر .
پس اگه برای منظور خاصی (!!!!!!!!!!!) این سوال رو پرسیدی بگم که اونجا الاوه بر اینکه چادر اجباریه ، یه حراست داره که آدم می گه صد رحمت به ساواک .

Masoodvahid

عضو جدید
بازم سلام

بازم سلام

راستی من خودم رو معرفی نکردم .
من دانشجوی مهندسی مکانیک گرایش جامدات تو همین دانشگاه هستم . ترم 3

رامین 22

عضو جدید
چادر

چادر

سلام من تازه امسال دانشجویه انجا شدم میخاستم ببینم چادر در انجا اجباریه؟

سلام دوست عزیز .
چادر تو دانشگاه خمینی شهر اجباریه . البته این مسئله اصلا مهم نیست ، چون دو ، سه ترم که بیای خمینی شهر ، میبینی که فقط باید درس بخونی و الا حالا حالا اونجا مهمونی.:D

sita

عضو جدید
من كه حدود 2 سالي هست فارقالتحصيل شدم ولي اونجا واقعا حراست هاي سفت و سختي داره واستاد هاي بسيار عالي و عالم كه خداييش خوب درس ميدن ولي نمره الكي به كسي نميدند ولي قدر اونجا رو بدونيد الان كه من دارم ادامه رشته خودم را تو مجلسي ميخونم ميبينم عجب دانشگاهي بود خميني شهر واقعا دولتي ها بايد بياند لنگ بندازن ور اين دانشگاه مخصوصا مكانيك اون

Masoodvahid

عضو جدید
این دانشگاه اینترنت وایرلس (بی سیم ) داره؟
والا قراره داشته باشه ولی دروغ چرا ما که ندیدیم. البته اگه می خوای لب تاپ بیاری باید بگم که تو سایت یه قسمت هم برای لب تاپ ها در نظر گرفتن که به اینترنت متصل بشن

Masoodvahid

عضو جدید
خبرتازه

خبرتازه

عکس های دانشگاه رو تو وبلاگ IAUKHSH.Blogfa.com آپلود کردم . این وبلاگ هفته ای دوبار آپدیت می شه . راستی اگه شما هم عکس جالبی از دانشگاه دارید که فکر می کنید برای بقیه هم جالبه به ما خبر بدید.

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس+پزشک

مهندس+پزشک

سلام به همگی دوستان گلم و هم دانشگاهی های جیگر ، منم ترم 2 مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد خمینی شهر هستم و از آشنایی با همه خوشحالم:redface::gol:

آخرین ویرایش:

navidkh2

عضو جدید
به به به به چه عجب از این دانشگاه فارغ التحصیل نشدیم و چند نفر از این داشگاه دیدیم که توی نت فعال باشند اونم 1 سال از فعالیتشون گذشته باشه

saeed614

عضو جدید
اعلام عضويت

اعلام عضويت

سلام به همه
من سعيد از فارغ التحصيل هاي كارشناسي ناپيوسته برق قدرت ورودي 79 دانشگاه آزاد خميني شهر (سده) مي باشم. اهل اروميه هستم ولي الان بدليل اشتغال در پالايشگاه تو بندرعباس زندگي مي كنم. خواستم يه سلامي به هم دانشگاهيهاي خودم كرده باشم.
با تشكر:gol:

h_shmbo

عضو جدید
با سلام
من لیسانس الکترونیک اراک خوندم و میخواستم ارشد قدرت خمینی شهر را انتخاب کنم جون امسال اولین باری است که این گرایش را اورده میخواستم نظر شما را درباره این رشته در ان واحد و اساتید ان را بدانم و ایا قدرت این واحد هم سطح مکانیک ان است یا نه ؟

Masih_amn1990

عضو جدید
من بد بخت

من بد بخت

سلام من بد بخت هم ورودی امسال این دانشگاه در رشته کارشناسی برق قدرت هستم فقط همینو بگم که تو همین 1 ترم فهمیدم که اساتید این دانشگاه خیلی سطح بالا درس میدنو امتحان میگیرن :confused::confused:

mazareie

عضو جدید
سلام رامین جان با عرض پوزش:
میخواستم 4تا سوال بپرسم:
1-قبول شدن دانشگاهتون مثل جو امتحانی اون سخته؟چون من خودم کارشناسی قدرت کازرون میخوندم قبول شدنش خیلی خیلی آب بود ولی پوستمونو کندند.
2-از کی کارشناسی ارشد آورده؟
هزینه ی کرایه خانه چهطوریه؟
4-چقدر با اصفهان فاصله داره و رفت و آمداز اصفهان به آنجا چطوره؟
پیشاپیش دستتو میبوسم........................:gol:

alimeysammahdi

عضو جدید
سلام رامین جان با عرض پوزش:
میخواستم 4تا سوال بپرسم:
1-قبول شدن دانشگاهتون مثل جو امتحانی اون سخته؟چون من خودم کارشناسی قدرت کازرون میخوندم قبول شدنش خیلی خیلی آب بود ولی پوستمونو کندند.
2-از کی کارشناسی ارشد آورده؟
هزینه ی کرایه خانه چهطوریه؟
4-چقدر با اصفهان فاصله داره و رفت و آمداز اصفهان به آنجا چطوره؟
پیشاپیش دستتو میبوسم........................:gol:

سلام به همه هم دانشگاهی ها
من امروز برای بار اول این تاپیک رو دیدم و از sita هم بابت این تاپیک تشکر می کنم
من رشته مکانیک جامدات ورودی 85 (ترم 8) هستم

جواب سوالات mazareie
1.من که براحتی وارد این دانشگاه شدم با 45 دقیقه تآخیر سر جلسه کنکور ،البته این دانشگاه 30% بیشتر از ظرفیت اعلام شده در دفترچه دانشجو میگیره
2.دو تا رشته ارشد اقتصاد و مکانیک داره شاید مشاوره هم باشه
3.خونه از لانه گرفته تا آپارتمان خوب(که اکثرا به دانشجو نمیدن)
از500 هزار پیش تا 6 میلیون رهن کامل
از 50 هزار تا 200 هزار اجاره
در ضمن خیلی سخت خونه به دانشجو میدن
4.با خط واحد 30 الی 45 دقیقه از ایستگاه مبدا اتوبوس های اصفهان (میدان قدس)
به زمان بالا 10 الی 15 دقیقه از خوابگاه تا درب ورودی دانشگاه
10 الی 15 از زمان حرکت خط واحد ویژه دانشگاه تا میدان قدس(اتوبوس های دانشگاه هر 20 دقیقه حرکت میکنند)
{عاقبت 3.5 سال زندگی در اصفهان(مسیر فوق الان با 150 تومان طی می شود)}
از 8 صبح تا 18و20 سرویس از دانشگاه به دو نقطه اصفهان هست(1.بالا شهر 35 دقیقه ای (دروازه شیراز یا حکیم نظامی)2.پایین شهر 30 دقیقه ای(دروازه تهران))
زمان های فوق بعداز حرکت است و قیمت ها هم حدود 250 یا 300 تومان است.
"خدا می دونه کی سرویس کامل می شه و راه می افته"

hasanpogc

عضو جدید
سلام به همه هم دانشگاهی ها

بچه ها سلام
من فارغ التحصيل جامدات خميني شهر هستم
پارسالذ هم ارشد طراحي كاربردي امتحان دادم اما از بدشانسي تا يك نفر قبل از منو گرفت ومن الان دوباره خميني شهر زدم تراز ارشد مكانيكش پارسال رفته بود بالا
حالا امسال هم حسابي درس خوندم تا ببينيم چطور ميشه

sutak

عضو جدید
سلام
پس چرا دو تا دو تا تاپیک دارین؟!
راستش من هم دانشگاهی نیست اما اومدم چیزی بگم که به هممون ربط داره: دانشجوهای اصفهان!
بچه ها!
جمعیت امام علی یه مدته اومده توی اصفهان شروع به کار کرده احتیاج به نیرو(مخصوصن دانشجووو) هم خیلی داره!
از کارایی که قبل عید انجام دادیم همیاری ماه(یه کیسه هایی می بریم دم خونه نیازمندا) - جشنواره غذا یه نفع نیازمندا- کمک به ترک دادن یه معتاد بعد از 16 سال - بوی عید(بردن بوی عید به یکی از مراکز بهزیستی اصفهان!) و ... بوده
خیلی حس خوبیه کمک کردن به آدما
اعضاء ش هم مردم هستند و هم دانشجوهای دانشگاه های مختلف اصفهان!
البته هنوز چشممون به جمال بچه های گل دانشگاه خمینی شهر روشن نشده:heart:
شما هم خواستین یه سری بزنین وبلاگ دوست داشتین همکاری کنین..

بالا