دانشكده حفاظت و بهداشت كار

hefazat

عضو جدید
دانشكده حفاظت وبهداشت كار درسال 1355 تحت عنوان "مدرسه عالي حفاظت وبهداشت كار" تأسيس و با يك رشته تحصيلي يعني رشته كارداني حفاظت و بهداشت كار، شروع به كارنمود. درسال 1362 با مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي در رشته هاي بهداشت حرفه‌اي و ايمني صنعتي در مقطع كارداني بكار خود ادامه داد.

دانشكده حفاظت وبهداشت كار درسال 1363 دررشته بهداشت حرفه‌اي درمقطع كارشناسي دانشجو پذيرفت و درسال 1368 عنوان مدرسه عالي به دانشكده تغييريافت. درسال 1372 با موافقت وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشكي دررشته بهداشت محيط و درسال 1381 با مجوز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري دررشته مهندسي صنايع ( ايمني صنعتي ) نيز اقدام به گزينش دانشجو كرد.
آدرس سايت دانشكده:
www.isah.ac.ir

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم در اين دانشكده در رشته ايمني صنعتي مشغول هستم
خدایابه من زیستنی عطا کن .که در لحظه ی مرگبر بی ثمری لحظه ایکهبرای زیستن گذشته است. حسرتنخورمو مردنی عطا کنکه بر بیهودگی اشسوگوار نباشم
كپي شده از دوست عزيزم محمدطاها

Alpacino

عضو جدید
منم اينجا ميخوندم
اگه قبول شم بازم همين جا ادامه ميدم

فعلاً:redface:

safaey1986

عضو جدید
سلام
منم ایمنی و حفاظت دانشکده نفت ابادان میخونم
الان نیاز به یکسری کتاب مثل اصول ایمنی،ایمنی در صنایع نفت و پتروشیمی،مخاطرات محیط کار،بیماریهای حرفه ای،طراحی سیستمهای امنی و اتش نشانی دارم برای ارشد.اگر میتونید کمک کنید
اینم میلم:safaey1986@gmail.com

safaey1986

عضو جدید
سلام
منم ایمنی و حفاظت دانشکده نفت ابادان میخونم
الان نیاز به یکسری کتاب مثل اصول ایمنی،ایمنی در صنایع نفت و پتروشیمی،مخاطرات محیط کار،بیماریهای حرفه ای،طراحی سیستمهای امنی و اتش نشانی دارم برای ارشد.اگر میتونید کمک کنید
اینم میلم:safaey1986@gmail.com