دانشجوی مهمان

K_Maryam

عضو جدید
باسلام،

امکانش هست شرایط پذیرش مهمان در مرکزی دیگر رو درحد اطلاع اینجا بنویسید تا در اختیار همگان باشد.

باتشکر

K_Maryam

عضو جدید
مدیر فردا زحمت این اطلاعات رو کشیدن
من فقط جا به جا کردم که تو این تاپيک هم ردی ازش باشه
ممنون مدیر فردا

شرایط مهمان شدن :
در مواردی که دانشجو به طور موقت ناگزیر به تغییر محل تحصیل خود باشد میتواند با موافقت مراکز مبدا و مقصد دانشجوی مهمان به طور موقت برای مدت معین محل تحصیل خود را تغییر دهد .
مهمان شدن دانشجو در یک مرکز مشروط بر این است که دانشجو حداقل یک نیمسال تحصیلی خود را در دانشگاه یا مرکز مبدا گذرانده باشد .
مهمان شدن دانشجو برای گذراندن یک یا چند درس در دانشگاههایی که از طریق آزمون سراسری دانشجو می پذیرد با نظر شورای آموزشی مرکز وموافقت دانشگاه مقصد بلامانع است .
دانشجو در هر رشته تحصیلی میتواند کمتر از نصف کل واحدهای درسی رشته تحصیلی را به صورت مهمان در مراکز مبدا و طبق شرایط مرکز مبدا باشد .
نمره های دانشجو در پایان نیمسال تحصیلی باید از طریق مرکز مقصد به مرکز مبدا گزارش و در پرونده دانشجو ثبت شود

Ashkan R

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان!

میخواستم بدونم که شهریه ی دانشجویی که مهمان مرکز دیگه ای شده تفاوتی با دانشجوهایی که به صورت رسمی اونجا درس میخونن فرق داره؟اگه آره لطفا با جزئیات توضیح بدید.

باتشکر

مدیر فردا

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان!

میخواستم بدونم که شهریه ی دانشجویی که مهمان مرکز دیگه ای شده تفاوتی با دانشجوهایی که به صورت رسمی اونجا درس میخونن فرق داره؟اگه آره لطفا با جزئیات توضیح بدید.

باتشکر

هیچ فرقی در مقدار شهریه پرداختی وجود نداره فقط فرقش تو اینه که باید شهریه ثابت به حساب دانشگاه محل تحصیل و شهریه متغیر به حساب دانشگاهی که درش مهمان شدید واریز بشه .

ehsannn

عضو جدید
سلام
اگه میشه به من کمک کنید.
من فوق دیبلم رشته ریاضی هستم.حالا میخوام دانشگاه بیام نور رشته مهندسی صنایع ثبت نام کنم.میخواستم راهنماییم کنید در مورد این رشته.ممنون

mehrshad67

کاربر فعال
mehrshad67

mehrshad67

باسلام،

امکانش هست شرایط پذیرش مهمان در مرکزی دیگر رو درحد اطلاع اینجا بنویسید تا در اختیار همگان باشد.

باتشکر
سلام
من مهرشاد دانشجوی ITپیام نور امل هستم.
در ادامه راهنمایی های K_MARYAMباید بگم که شما پس از دو الی سه نیمسال تحصیلی اگر نمرات بالا یی داشته باشید می توانید خیلی راحت به دانشگاهی که قصد مهمانشدن را دارید انتقال دایم بگیرید.:)