دانشجوی دانشگاه آزاد گچساران هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

sadegh1987

عضو جدید
دانشجویان محترم دانشگاه آزاد گچساران با رعایت انصاف در مورد دانشگاه هرچیزی دوست دارند بگویند...

love man

عضو جدید
با درود خدمت جناب اقای دکتر پوران فر میخواستم از شما گله ای کنم در مورد درسهای رشته مهندسی شیمی گرایش گاز که قرار بود جنابعالی درسها رو از تک استادی بودن خارج کنید ولی متاسفانه هنوز این کار انجام نشده خواهشمند است به این مهم برای ترم مهرماه امسال رسیدگی فرمایید.با سپاس

sadegh1987

عضو جدید
مهندس سعید دلاوری

مهندس سعید دلاوری

می خوام از انسان بزرگی یاد کنم که همه تو دانشگاه گچساران می شناسنش.مهندس سعید دلاوری که به غول سیالات جنوب هم مشهوره.آخه مکانیک سیالات رو عالی درس می داد.ایشون الان مالزی تشریف دارن دانشجوی دکتراست.:)

آخرین ویرایش:

sadegh1987

عضو جدید
مهندس سعید دلاوری

مهندس سعید دلاوری

می خوام از انسان بزرگی یاد کنم که همه تو دانشگاه گچساران می شناسنش.مهندس سعید دلاوری که به غول سیالات جنوب هم مشهوره.آخه مکانیک سیالات رو عالی درس می داد.ایشون الان مالزی تشریف دارن دانشجوی دکتراست.:)

bahrab84

عضو جدید
با سلام میخاستم به دکتر رحیمی بگم اگه نمیتونی درس بدی حداقل انصاف داشته باش این همه دانشجو رو ننداز

bahrab84

عضو جدید
سلام میخاستم از آقای دکتر ملکزاده واسه خوب درس دادنش تشکر کنم

sadegh1987

عضو جدید
یه خسته نباشید هم باید به دکتر پورانفر گفت ایشون لیسانس مهندسی شیمی ،فوق لیسانس مهندسی نفت ودانشجوی دکترای مهندسی شیمی هم هستند.:gol::gol:

يك آشنا

عضو جدید
دانشجویان محترم دانشگاه آزاد گچساران با رعایت انصاف در مورد دانشگاه هرچیزی دوست دارند بگویند...
سلام. خيلي نگذشته. يه مدت دم خور بچه هاي باصفاي گچساران بودم. يعني معلم بودم. بچه هاي مهندسي شيمي و گاهي درس شيمي صنعتي. خاطرات خوبي ازشون دارم. اونقدر نگران سرنوشت اونها بودم و از بي برنامگي دانشگاه تو اون سالها در تعجب كه هيچ وقت شرايط اونجا رو از ياد نبردم. اميدوارم كه پس از 5 يا 6 سال بهتر شده باشه. من دانشجوهايي داشتم كه حتي تو دانشگاه غعلي حودمم مثل اونا كم پيدا مي شه. اعتقاد دارم كه نام دانشگاه اعتبار نمياره اعتبار به همت آدما بستگي داره.
گاهي دلم برا اون روزا تنگ مي شه. بچه هام با ما بد نبودن شايدم بخاطر نداشتن معلم هاي خوب. ممنون و موفق باشيد.

saeede70

عضو
سلام بچه ها من میخواستم یه چیزایی درباره دانشگاه آزاد گچساران ،رشته نفت ،بدونم.
جو دانشگاه چه جوره؟واسه دخترا خوابگاه داره؟لطفا کمک کنید

سلام بچه ها من میخواستم یه چیزایی درباره دانشگاه آزاد گچساران ،رشته نفت ،بدونم.
جو دانشگاه چه جوره؟واسه دخترا خوابگاه داره؟لطفا کمک کنید

با عرض سلام جو دانشگاه به امید خدا روز به روز داره خوب میشه در ضمن خوابگاه هم وجود داره

shapari

عضو جدید
درس خوندن ونمره گرفتن ربطی به لر بودن یا طوایف دیگه نداره

لطفا قبل از متهم کردن دیکران نگاهی به خود کنیم ببینیم چقدر توانایی داریم

علی حسن صارنگ

حاجی جون چرا ناراحت میشی! یه واقعیت بود این که ایشون فرمودن.... البته فقط لر نه ، بومی اگه بودی نونت تو روغن بود....

ahad_judo

اخراجی موقت
سلام.
من به خودم به چشم دیدم که کارمندا کارای دانشجویای لر زبان رو انجام میدادن حتی با غر زدن.
ولی واسه غیر بومی ها غر هم نمیزدن.راحت میگن انجام نمیدیم.

با سلام میخاستم به دکتر رحیمی بگم اگه نمیتونی درس بدی حداقل انصاف داشته باش این همه دانشجو رو ننداز[/QU

روزگارش همین است هر کسی رفته یه دکتراگرفته از دانشگاه های معتبرمالزی گرفته (کنایه ) بعد از تحصیل به گچساران می آیند دق ودلی خودشون رو دانشجویان در می آورند بلد که نیستند درس بدند ادعا هم که میکنند خوب هم که درس نمی دند نمره نخواستیم نمره ای که هم باید حق خودمان باشد نمی دهند اما این دوران هم میگذرد آنها می مانند وعذاب وجدان وناراحتی دانشجویان

انشاالاه همه چیز درست میشه دانشجویان دا
نشگاه ازاد گچساران همیشه موفق وسر بلند باشید

علی حسن صارنگ 1389/8/25

یه خسته نباشید هم باید به دکتر پورانفر گفت ایشون لیسانس مهندسی شیمی ،فوق لیسانس مهندسی نفت ودانشجوی دکترای مهندسی شیمی هم هستند.:gol::gol:

دانشجویان که به آقای پوران فر ارادت دارند
فقط اگه اقای پوران فر درسها رو از تک استادی خارج کنه بعدش ترمو 2 رو به اقای فاطمی هم بده بعدش اقای عشوری رو هم از درس سنتیک خارج کنه وبه استاد دیگه بده کار آقای پوران فر حرف نداره
موفق وسربلند باشید
علی حسن صارنگ1389/8/25

تهمینه .

عضو جدید
سلام

سلام

باسلام.ازاینکه میتونم اضهارنظرکنمدرمورددانشگاه خوشحالم.ازمهنس سید ومهندس تقی زاده تشکرمیکنم.

saman sadati

عضو جدید
اگه یه استاد با سواد باشه اقای عشوری است همین حرفها را میزنید باعث میشه سطح علمی دانشگاه پایین بیاد

مهدی.شیراز

عضو جدید
سلام.بابا یکی به دکتر پورانفر بگه ما دانشجوی لیسانسیم.تز دکتراشو برا پروژه بهم داده.پدرم دراومده.

mehdi fire

عضو جدید
دانشگاه گچساران داخل خود شهره یا بیرون؟ یکی از دوستان اگه کلا از دانشگاه یه مطلب کاملی بنویسه لطف کرده

m.milad

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
میخواستم بگم که از روزی که وارد دانشگاه شدم تا به الان یکبار تاریخ انتخاب واحد واز همه مهم تر سایت دانشگاه خوب نبود.امروز 9/7/90 و هنوز فایلا بازه
:( .البته این ترم سایت حرف نداره.
خوب اینم یه جورشه دبگه.نهههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:surprised:

lordbehzad

عضو جدید
درود
خوب من کاردانیم را گچساران گرفتم (امسال91)
یه سری توضیحات گفتم بدم

دانشگاه آزاد گچساران بیرون شهر واقع شده (همچین بیرون بیرونم نیست)
مزایا :
خوابگاه دختران
ساختمان های تازه تاسیس و خوب (ساختمان مختلف برای رشته های : مهندسی ، انسانی ، علوم پایه و... فک کنم 5 ساختمان داره یکی دیگه هم دارن میسازن دانشکده نفتم جدا شده امسال)

محیط دانشگاهم روز بروز داره بهتر و شیک تر میشه

معایب :
سیستم اداری مشکل داره (از 10 - 5.5 میدم )
اتومبیل شخصی را فقط تو پارکینگ راه میدن (که از ساختمان ها فاصله داره )
راجعبه مردم هم حرفی نمیزنم چون همه جا خوب بد هست (اون دوستی هم که به همه مردم توهین کردن لازم به جواب دادن نیست )

استادا هم رشته های مختلف فرق میکنن ولی در کل بد نیستن

به دانشگاه از 10 نمره 7 میدم
به شهر گچساران از 10 نمره 4.5 میدم

________
امیدوارم کمکی کرده باشه اگر سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم
پیام خصوصی را سریع تر از اینجا جواب میدم

CH4

عضو جدید
سئوال
چند در صد از استادهای دانشگاه گچساران در رشته مهندسی شیمی از دانشگاههای معتبر ایران(شریف ،امیر کبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر،تربیت مدرس، صنعتی اصفهان و تهران) یا خارج کشور دارای مدرک دکتری هستند
چند در صد از استادهای دانشگاه دارای سابقه کار در شرکت معتبر طراحی یا صنعت ونفت گاز یا پژوهشگاههای معتبر هستند

ahmad2345gty

عضو جدید
انتقاد

انتقاد

با درود خدمت جناب اقای دکتر پوران فر میخواستم از شما گله ای کنم در مورد درسهای رشته مهندسی شیمی گرایش گاز که قرار بود جنابعالی درسها رو از تک استادی بودن خارج کنید ولی متاسفانه هنوز این کار انجام نشده خواهشمند است به این مهم برای ترم مهرماه امسال رسیدگی فرمایید.با سپاس
سلام
از بس گفتیم تک استادی و از اساتیدی که خوب درس می دادند و سخت گیر بودند انتقاد کردیم حالا با ید چند تا بچه تازه فارغ و تحصیل به ما درس بدهند.. استاد عشوری یکی از ان اساتید بود. من اکنون واسه کنکور دارم انتقال جرم ، حرارت و طراحی راکتور عشوری را می خوانم. تازه فهمیدم اساتید چه خیانتی به ما می کنند و کرده اند. اصلا نمی دانم چرا سرفصل ها را رعایت نمی کنند. من پیشنهاد می دهم به انها جزوات عشوری را با جزوات خودشان مقایسه کنند و در مورد وجدان خودشان قضاوت نمایند
با تشکر​

مهنیا

عضو جدید
سلام مهندسین....درس خوندن و نمره گرفتن به لر بودن نیست لطفا حرفی بزنید که در شان یک مهندس باشه....اساتید ما بیشترشون خوبن و از دانشگاه های معتبری فارغ التحصیل شدن.استاد افشاری:از کانادا -استاد موسوی:از امیرکبیر-استاد اریانا:ارشد از انستیتو نفت تهران و دانشجوی دکترا شیراز-دکتر طباطبایی:از تهران-استاد جلوه گر:از تهران-استاد پورحقیقی:از شریف-استاد دستخوان:از امیرکبیر-استاد حسینی:از امیدیه ولی خیلی باسوادن.

بالا