دام یک فرقه ضاله برای دانش آموزان

آقا سید

مدیر بازنشسته
مبلغان فرقه بهایی با اعطای وجه نقد، دانش آموزان مقطع راهنمایی و متوسطه را به حضور در کلاس های مرتبط با این فرقه ضاله تشویق می کنند.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از آتی نیوز، پس از تبلیغات گسترده لابی های فرقه ضاله بهائیت در میان گروه های مردمی و عضوگیری از میان اقشار مختلف، این بار نوبت دانش آموزان است تا در جریان آموزش های مرتبط با این فرقه قرار گیرند.

بنا بر اخبار رسیده، جمعی از مبلغان بهایی با حضور در معابر منتهی به مدارس، سی دی ها و جزواتی را در اختیار دانش آموزان مقاطع راهنمایی و دبیرستان قرار می دهند که در آنها اطلاعاتی در خصوص مبانی و آداب و رسوم این فرقه گنجانده شده است.

بر اساس این گزارش، این برنامه های تبلیغی در حال حاضر در مدارس حومه شهر تهران و مناطق جنوبی پایتخت در حال اجراست.

بنا بر اظهارات والدین برخی از این دانش آموزان، مبلغان بهایی در ازای حضور دانش آموزان در کلاس های آموزشی و مراسم مرتبط با این فرقه، 20 هزار تومان به آنان اعطا می کنند.

گفتنی است، پیش از این نیز فعالان این فرقه ضاله با پیشنهادات اقتصادی نظیر ایجاد موقعیت شغلی، راه اندازی پایگاه های رایگان بهداشتی و... درصدد گسترش این فرقه در میان مردم بودند.
تابناک

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در غیبت فعالان مذهبی مسلمان و عدم وجود منابع کافی جهت افزایش آگاهی نوجوانان و جوانان طبیعیه که یه همچین گروهها و فرقه هایی مجال عرض اندام پیدا می‌کنند

آخرین ویرایش:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس دولت اینجا چه کاره هست؟ نیروی اتنظامی به چه درد میخوره؟ به جای اینکه به لاک ناخن ملت گیر بدن نظارتشون رو روی اینجور موارد زیاد کنن.

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس دولت اینجا چه کاره هست؟ نیروی اتنظامی به چه درد میخوره؟ به جای اینکه به لاک ناخن ملت گیر بدن نظارتشون رو روی اینجور موارد زیاد کنن.

دوست عزیز به نظر من به جای اینکه تو این مسائل دنبال نیروی انتظامی بگردی دنبال یه راه خل باش
مگه میشه با زور دین رو به مردم و به بچه ها اونم بچه هاب این نسل تحمیل کرد
با این کار بچه ها بیشتر از دین زده میشن و کنجگاو میشن ببینن چیه
به نظر من باید یکی از همین بهائیان رو بیارن تو مدارس و یه نفر کاملا" آگاه با اونها بحث کنه تا خود بچه ها به نتیجه برسن که کدوم دین بهتره
با بگیر و ببند هیچی درست نمیشه

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز به نظر من به جای اینکه تو این مسائل دنبال نیروی انتظامی بگردی دنبال یه راه خل باش
مگه میشه با زور دین رو به مردم و به بچه ها اونم بچه هاب این نسل تحمیل کرد
با این کار بچه ها بیشتر از دین زده میشن و کنجگاو میشن ببینن چیه
به نظر من باید یکی از همین بهائیان رو بیارن تو مدارس و یه نفر کاملا" آگاه با اونها بحث کنه تا خود بچه ها به نتیجه برسن که کدوم دین بهتره
با بگیر و ببند هیچی درست نمیشه

مگه من میگم بچه ها رو بگیرن که شما میگی با این کار زده میشن؟
نیروی انتظامی باید کارش رو جوری انجام بده که کسی جرات اینکار رو به خودش نده. پس فردا هم یکی میره چند تا عکس از فیلم های پورن در مدرسه ی بچه ها پخش میکنه اونوقت لابد شما انتظار داری یه نفر پورن استار با یه خانوم محجبه خونه دار برن توی مدارس هرکدوم حرفاشون رو بزنن بچه ها هم تصمیم بگیرن که کدوم درسته؟؟؟

یه نکته ی دیگه مگه دروغ شاخ و دم داره؟ توی اون مناظره ای که شما میفرمایین آیا اون فرد بهایی نمیتونه برای تبلیغ هم که شده دروغ بگه؟ بچه ها که دین خودشون رو میشناسن. متاسفانه به قدری توی این کشور داره بد اجرا میشه که همه ی بچه ها دارن از دین و مذهبشون زده میشن . از طرفی همین حالاش خیلی از علما نمیتونن جواب یک سری از سوالای مردم رو بدن چه برسه به اینکه بخوای قرارشون بدی توی یک مناظره.

یه چیز دیگه هم هست. شما بچه ها رو خوب نمیشناسی. بچه ها توی سن راهنمایی و بیشتر دبیرستان میخوان یه جور جدید باشن . یه چیز خاص . مثالش خواهر خود من هرچقدر هم بیای براش منطق و دلیل بیاری که هیتلر بده قبول نمیکنه. الان اون چند تا از دوستاش شدن طرفدار هیتلر . در واقع این متفاوت بودن رو یه جور کلاس واسه خودشون میبینن. هنوز به یک سال هم نشده میرن دنبال یه عقیده ی عجیب دیگه. من خودمم دبیرستان بودم دنبال چیزای عجیب میرفتم .
حالا شما فکر کنین یه بچه ی دبیرستانی با این طرز فکر بیاد با عقیده ای که براش جدیده مثل بهاییت آشنا بشه. فکر میکنین چی پیش میاد؟؟؟

sheikh.m737

عضو جدید
مبلغان فرقه بهایی با اعطای وجه نقد، دانش آموزان مقطع راهنمایی و متوسطه را به حضور در کلاس های مرتبط با این فرقه ضاله تشویق می کنند.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از آتی نیوز، پس از تبلیغات گسترده لابی های فرقه ضاله بهائیت در میان گروه های مردمی و عضوگیری از میان اقشار مختلف، این بار نوبت دانش آموزان است تا در جریان آموزش های مرتبط با این فرقه قرار گیرند.

بنا بر اخبار رسیده، جمعی از مبلغان بهایی با حضور در معابر منتهی به مدارس، سی دی ها و جزواتی را در اختیار دانش آموزان مقاطع راهنمایی و دبیرستان قرار می دهند که در آنها اطلاعاتی در خصوص مبانی و آداب و رسوم این فرقه گنجانده شده است.

بر اساس این گزارش، این برنامه های تبلیغی در حال حاضر در مدارس حومه شهر تهران و مناطق جنوبی پایتخت در حال اجراست.

بنا بر اظهارات والدین برخی از این دانش آموزان، مبلغان بهایی در ازای حضور دانش آموزان در کلاس های آموزشی و مراسم مرتبط با این فرقه، 20 هزار تومان به آنان اعطا می کنند.

گفتنی است، پیش از این نیز فعالان این فرقه ضاله با پیشنهادات اقتصادی نظیر ایجاد موقعیت شغلی، راه اندازی پایگاه های رایگان بهداشتی و... درصدد گسترش این فرقه در میان مردم بودند.
تابناک
پسر عمو چند ساعتي از من جلو تري. از اين به بعد قبل تاپيك گذاشتن تاپيكهاي شما رو چك ميكنم. البته تكرار در حدش مطلوبه.
ياحق