دادائيسم جنگ و پديده دادائيسم( دستتان رو شد حالا چه میکنید؟)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادائیسم ؟
تا به حال نشنیده بودم. اما از یه جهاتی این بحث باب این تالار هست. اگر بیشتر میدونی بازم بنویس ببینیم ما این وسط چیکاره ایم؟دادا یا نادا؟

kc1590

عضو جدید
دادائیسم ؟
تا به حال نشنیده بودم. اما از یه جهاتی این بحث باب این تالار هست. اگر بیشتر میدونی بازم بنویس ببینیم ما این وسط چیکاره ایم؟دادا یا نادا؟

خودت چي فكر مي كني؟ خوب معلومه ماها دادائيم ديگه....ولي خودمون خبر نداشتيم:cool:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت چي فكر مي كني؟ خوب معلومه ماها دادائيم ديگه....ولي خودمون خبر نداشتيم:cool:
من موافق این مقاله نیستم. انسانها اگر در مقابل خرافات و انحرافات و هر جور تبعیضی بایستند نمیتوانند دادا باشند. ما حق داریم اعتراض کنیم و حتی بیشتر از اعتراض. کسی نباید ما رو با انگ دادائیسم یا چه میدونم هزار و یک اتهام بخواد از صحنه بیرون کنه.
البته این نظر من در مورد کافر ها مصداق نداره. اونا بحثشون جداست.

kc1590

عضو جدید
من موافق این مقاله نیستم. انسانها اگر در مقابل خرافات و انحرافات و هر جور تبعیضی بایستند نمیتوانند دادا باشند. ما حق داریم اعتراض کنیم و حتی بیشتر از اعتراض. کسی نباید ما رو با انگ دادائیسم یا چه میدونم هزار و یک اتهام بخواد از صحنه بیرون کنه.
البته این نظر من در مورد کافر ها مصداق نداره. اونا بحثشون جداست.

منم با شما موافقم اين مقاله ها فقط براي اينه كه صورت مسئله رو پاك كنند چون جوابي براي سوالاتي كه در مورد دين ميشه ندارند اين مسائل رو پيش مي كشند

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
خودش گفته بود فکور جون.
جمله ی معروف "من هم یک دادا هستم" رو نشنیدی ؟ ;)
مهرشاد خودمون دیگه بابا. مگه ما اینجا یه مهرشاد بیشتر داریم ؟
شوخی بود بابا .
اگه لیست دوستان منو ببینی داداش مهرشاد اون اول صف هستش. منم خیلی دوستش دارم. باهاش کل کل هم میکنم ولی دوست خوبیه.
شما خودت مهرشاد من با یه اسم دیگه نیستی؟
تن صداتون خیلی شبیه همه کلک:biggrin:

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar169631_10.gif مهرشاد بزرگ داریم ازت یاد میکنیم . کجایی ددای بزرگ

آخرین ویرایش: