خیلی خوشحال شدم که درگیر اینجور روابط نیستم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
از وقتی با نازنین آشنا شده بود خیلی حالش خوب بود. همش شاد بود و پر انرژی وقت و بی وقت زنگ میزد که آقا پاشو بریم بیرون. کارمون شده بود سه تایی بیرون رفتن. من بودم و نازنین و علی. تا اینکه اون روز که از کلاس داشتیم بر میگشتیم خونه خیلی ناراحت بود. گفتم چته؟ گفت از یک ساعت پیش به نازنین مسیج دادم هنوز جواب نداده. گفتم فقط واسه همین اینقدر ناراحتی؟ گفت نه سابقه نداشته ده بار بهش زنگ زدم جواب نداده. گفتم بابا بیخیال. سوار ماشین شدیم.

تو راه اون سمت خیابون تو یه ماشین که کنار جاده پارک شده بود نازنین و دو تا پسر دیگه و یه دختر تو یه ماشین داشتن آبمیوه میخوردن و غش غش میخندیدن. علی که این صحنه رو دید عرق سردی رو پیشونیش نشست و خیلی ناراحت شد :( خیلی دلم به حالش سوخت و واقعا واسش ناراحت شدم، تو دلم گفتم "جای تعجبم نداره آدمی که به این راحتی با یکی میره بیرون خیلی راحت با یکی دیگه هم میره بیرون، یکی که پولدار تر باشه, خوشتیپ تر باشه یا فقط حتی یکی که جدید باشه و تکراری نباشه" خیلی خوشحال شدم که درگیر اینجور روابط نیستم.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از وقتی با نازنین آشنا شده بود خیلی حالش خوب بود. همش شاد بود و پر انرژی وقت و بی وقت زنگ میزد که آقا پاشو بریم بیرون. کارمون شده بود سه تایی بیرون رفتن. من بودم و نازنین و علی. تا اینکه اون روز که از کلاس داشتیم بر میگشتیم خونه خیلی ناراحت بود. گفتم چته؟ گفت از یک ساعت پیش به نازنین مسیج دادم هنوز جواب نداده. گفتم فقط واسه همین اینقدر ناراحتی؟ گفت نه سابقه نداشته ده بار بهش زنگ زدم جواب نداده. گفتم بابا بیخیال. سوار ماشین شدیم.

تو راه اون سمت خیابون تو یه ماشین که کنار جاده پارک شده بود نازنین و دو تا پسر دیگه و یه دختر تو یه ماشین داشتن آبمیوه میخوردن و غش غش میخندیدن. علی که این صحنه رو دید عرق سردی رو پیشونیش نشست و خیلی ناراحت شد :( خیلی دلم به حالش سوخت و واقعا واسش ناراحت شدم، تو دلم گفتم "جای تعجبم نداره آدمی که به این راحتی با یکی میره بیرون خیلی راحت با یکی دیگه هم میره بیرون، یکی که پولدار تر باشه, خوشتیپ تر باشه یا فقط حتی یکی که جدید باشه و تکراری نباشه" خیلی خوشحال شدم که درگیر اینجور روابط نیستم.

بالاخره برای اینکه خوشحالیمون پایدار بمونه نباید هیچ وقت درگیر این روابط بشیم یا راه دیگه ای هست که هم خوشحال بمونیم هم درگیر این روابط شیم ؟؟.....
:cool:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره برای اینکه خوشحالیمون پایدار بمونه نباید هیچ وقت درگیر این روابط بشیم یا راه دیگه ای هست که هم خوشحال بمونیم هم درگیر این روابط شیم ؟؟.....
:cool:

تنها راه اینه که قبل از اینکه به کسی دلبستگی پیدا کنیم باید کاملا خوب بشناسیمش و امتحانش کنیم. اینو باید همیشه در نظر داشت که بسیارند کیس های مناسب واسه ما فک نکنیم آسمون سوراخ شد همین یه آدم افتاده و ما مجبوریم با بد و خوبش بسازیم!

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها راه اینه که قبل از اینکه به کسی دلبستگی پیدا کنیم باید کاملا خوب بشناسیمش و امتحانش کنیم. اینو باید همیشه در نظر داشت که بسیارند کیس های مناسب واسه ما فک نکنیم آسمون سوراخ شد همین یه آدم افتاده و ما مجبوری با بد و خوبش بسازیم!

بله درسته ......

نمی دونم اینا رو واقعا چند بار باید گفت .. همین تازه گی ها تو دانشگاه ما سر قضیه مشابهی اشوب خرکی به پا شد که تو یه منظره کل شششه های حراست و امور فرهنگی و اداره مرکزی همش اومد پایین..خیلی خرکی بود./

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها راه اینه که قبل از اینکه به کسی دلبستگی پیدا کنیم باید کاملا خوب بشناسیمش و امتحانش کنیم. اینو باید همیشه در نظر داشت که بسیارند کیس های مناسب واسه ما فک نکنیم آسمون سوراخ شد همین یه آدم افتاده و ما مجبوریم با بد و خوبش بسازیم!

اما جدایی سخته

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
بله باید این حرفا زاد زده بشه که ملکه ذهن و روح بشه
ممکنه بگید اول بشناس بعد وابسته شو... به نظر من غیر ممکنه... وابستگی به مرور میاد و نمیشه وابسته نشد... همچنین نمیشه شناخت... کسی که ممکنه قسم بخوری به درستیش، فردا کاری باهات بکنه که تو تاریخ ثبت کنن...
میتونم بگم که هر روز آماده قطع رابطه باشید... نذارید زیاد عمق پیدا کنه... در عین حالی که ممکنه پای علاقه وسط باشه، نیمه دوم دلتونو کاملا خالی نگه دارید...
نمیگم از این روابط دوری کنید و گناه داره... فکر نمیکنم یه تجربه به جایی بر بخوره... کسی که چشم و گوش بسته هست و نمیدونه با جنس مخالف چطور رفتار کنه فکر نمیکنم چندان موفق باشه تو زندگی مشترکش...
نگید با مطالعه میشه همین تجربه رو بدست آورد چون نمیشه...
راستی... اینو مطمئن باشید که نفر بعدی که قرار بیاد جایگزین قبلی بشه حتما از قبلی سرتره...;)

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چجوری اول میتونی شناخت پیدا کنی بعد وابسته بشی؟

البته چندان ساده نیست. ولی خب از یه جایی آدم باید بزرگ بشه. منطقی فک کنه. آدم باید کنترل اوضاع رو با عقل بدست بگیره. نباس آلت دست احساسات بی پایه خودش باشه. آدم باس اراده داشته باشه و ضعیف نباشه.

و از اون طرف وقتی کسی رو خوب شناختیم و دیدیم که واقعا خوبه و لیاقت داره نباس معطل کرد.

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته چندان ساده نیست. ولی خب از یه جایی آدم باید بزرگ بشه. منطقی فک کنه. آدم باید کنترل اوضاع رو با عقل بدست بگیره. نباس آلت دست احساسات بی پایه خودش باشه. آدم باس اراده داشته باشه و ضعیف نباشه

اوففففف.سخته.نمیشه آدم بی احساس باشه.مخصوصا موقع جدایی همه خاطرات یاد آدم میاد.همه چی.لحظه های باهم بودن.تکیه کلاما.خنده ها...

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
اوففففف.سخته.نمیشه آدم بی احساس باشه.مخصوصا موقع جدایی همه خاطرات یاد آدم میاد.همه چی.لحظه های باهم بودن.تکیه کلاما.خنده ها...
اونو کاریش نمیشه کرد... ولی موقته... بعد چند روز خوب میشه...
این حرفا واسه اینه که جلوی ضربه خوردن گرفته شه...

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
یچیزی حدود بیشتر از چند روز.شاید چند ماه...یک سالو...
خب این نشون میده شما آأم احساساتی هستین و معلومه که قبلا تجربه تلخی داشتید ولی باید ازش استفاده مثبت بکنید... چطور؟
باید اگه نفری بعدی در کار بود به خودتون بگید که اینم احتمال قوی مثل قبلیه که زندگیمو بهم زد... پس باید هواسم باشه... در باطن و تو دلتون بهش یکم بد بین باشید... نگذارید کاملا تسخیرتون کنه مثل قبلی... جوری باشید که اگه اومد و گفت میخواد بره... بعد 1 هفته بتونید بگید به درک;)
همینه که رابطه ها بعضا میتونه به درد بخوره...
حالا اینا همش مال دوستیه... فرض کنید اگه کسی تو ازدواج شکست خورد و صفر کیلومتر بود چی به سرش میاد؟...

آخرین ویرایش:

ilili

عضو جدید
خب چجوری اول میتونی شناخت پیدا کنی بعد وابسته بشی؟
وابستگی که دست خود آدم نیست.انگار آدم بگه خوب دیگه من شناخت پیدا کردم از فردا وابسته شم..میشه؟
اصلا وقتی وابستگی به وجود میاد شخص خودش متوجه نمیشه یه زمانی به خودش میاد و میبینه که وابستگی پیدا کرده..
این نوع بحران عاطفی تو زندگی خیلی ها پیش میاد حالا دیگه به خود شخص بستگی داره این بحران و چجوری رد کنه

limu tursh

کاربر فعال
پاسخ : خیلی خوشحال شدم که درگیر اینجور روابط نیستم

وقتی دلبسته میشی عقلت از کار میوفته:|
یکی هم بخواد راهنماییت کنه فک می کنی از رو حسادت ..
از کجا معلوم اون دوتا پسر دوس پسرش بودن :-o
نباید زود قضاوت کرد:|
شما هم بخوای و نخوای درگیر میشی ...درگیر هم نشی همیشه ی حس نیاز به جنس مخالف داری به اینکه دوست داشته باشه ,دوسش داشته باشی و....
هیچوقت دلبسته نشید ,هیچوقت :(

XBoy69

عضو جدید
اگه هدف از دوستی فقط دوستی و لذت دو طرفه باشه آدم هیچ ناراحتی از این جور صفحه ها براش پیش نمیاد

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از اینجور رابطه ها بدم میاد چون حدو حدودو مشخص نمیکنن . بعد هر جفتشون ضربه می خورن هیچ آینده ایم ندارن با هم:(