خودکشی...

3pdee

عضو جدید
خودکشی​
[Suicide]

اگه بخوای خود کشی کنی چجوری خودتو میکشی؟؟
دوس داری زجر بکشی یا زود تموم شه؟؟

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از رگای اصلیمو با تیغ می زنم.احتمال موندن هم خیلی کمه.

Mehrdad-254

عضو جدید
شب که میخوام بخوابم یه کپسول گاز میزارم تو اتاقم
شیرشم نصفه باز میکنم.
صبح هم ...

rahimsaei

عضو جدید
خودکشی

[Suicide]​

اگه بخوای خود کشی کنی چجوری خودتو میکشی؟؟
دوس داری زجر بکشی یا زود تموم شه؟؟

سلام
خدا آنقدر ما را دوست دارد که اجازه داده بلکه ببخشید دعوتمون کرده که هر روز با تمام حواسمون به او رو کنم
تا از شر شیطان و افکار او که عامل بدبختی و ذلت است دور شویم. خودکشی یعنی بنده شیطان شدن
و من اصلاً دوست ندارم که در باره آن فکر کنم

خدا یا ممنونتم که مرا خلق کردی
اختیارم دادی
تا با اختیار کامل خدایی که وقتی از گناهان بندگانش میگذرد و او را بدون عمل خیر می بیند، تمام اعمال بدش را به نیکی تبدیل می کند، بپرستم .خدا یا شکر که نجاتمان دادی از ................................

Saman_88

عضو جدید
سلام
خدا آنقدر ما را دوست دارد که اجازه داده بلکه ببخشید دعوتمون کرده که هر روز با تمام حواسمون به او رو کنم
تا از شر شیطان و افکار او که عامل بدبختی و ذلت است دور شویم. خودکشی یعنی بنده شیطان شدن
و من اصلاً دوست ندارم که در باره آن فکر کنم

خدا یا ممنونتم که مرا خلق کردی
اختیارم دادی
تا با اختیار کامل خدایی که وقتی از گناهان بندگانش میگذرد و او را بدون عمل خیر می بیند، تمام اعمال بدش را به نیکی تبدیل می کند، بپرستم .خدا یا شکر که نجاتمان دادی از ................................
کجا میری ؟؟؟
حالا نمیخواد زیاد احساسی بشی

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچوقت خودکشی نمیکنم چون زندگی رو و دنیائی رو که خدا خلق کرده دوست دارم .

ولی اگر قرار به انتخاب باشه با توجه به علاقه ای که به کوه و صخره دارم طریقه خودکشیم اینطور خواهد بود که از یکی از مرتفع ترین صخره ها صعود میکنم و بعدش از اون بالا خودمو میندازم پائین ! :confused:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچوقت خودکشی نمیکنم چون زندگی رو و دنیائی رو که خدا خلق کرده دوست دارم .

ولی اگر قرار به انتخاب باشه با توجه به علاقه ای که به کوه و صخره دارم طریقه خودکشیم اینطور خواهد بود که از یکی از مرتفع ترین صخره ها صعود میکنم و بعدش از اون بالا خودمو میندازم پائین ! :confused:
زود بیا پایین منم میخوام خودم و بندازم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من با سرعت 180 سعي ميكنم با يه كاميون روبوسي كنم
میخای خودکشی کنی چرا مردم رو تو دردسر میندازی ...:w00:
راهای راحتتر و بدون درد و تضمینی هم هست مثل آمپول هوا...:w01:
تو اينکارو بکن گناهش پای من
چرا بچه رو به کارای بد تشویق میکنی...:w39:

afshin-18

عضو جدید
از بلند ترین ساختمون می پرم پایین به شرطی که هوا سرد نباشه

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خود کشی کار ادم های ضعیفه البته من در دوران جاهلیت 2بار از این کارا کردم ولی الان ادم شدم یه بار که یه خشاب قرص خوردم که به موقه به بیمارستان رسیدم یه بارم داشتم رگم رو میزدم که خواهرم پیداش شد نجاتم داد در کل نباید تو کار خدا دخالت کرد خود کشی میشه دخالت تو کار خدا

3pdee

عضو جدید
خود کشی کار ادم های ضعیفه البته من در دوران جاهلیت 2بار از این کارا کردم ولی الان ادم شدم یه بار که یه خشاب قرص خوردم که به موقه به بیمارستان رسیدم یه بارم داشتم رگم رو میزدم که خواهرم پیداش شد نجاتم داد در کل نباید تو کار خدا دخالت کرد خود کشی میشه دخالت تو کار خدا
ممنون از نظرت
میشه بپرسم چرا
البته اگه اشکالی نداره