خودکار تقلبی مارک canco ارزون اومده-مواظب باشید-راه تشخیص اصل و تقلبی

سعید کریمی

عضو جدید
شرکت کنکو کانادا تولید کننده انواع خودکار و لوازم تحریر نسبت به خرید و فروش خودکار تقلبی با مارک کنکو مدل فینو به مشتریان هشدار دارد.

این شرکت برای جلوگیری از توزیع و فروش خودکارهای تقلبی و چینی با سوء استفاده از مارک تجاری Canco مدل فینو توسط برخی افراد سود جو، جوایزی را به شرح ذیل تقدیم می نماید.
1. به ازای تحویل هر تعداد جنس تقلبی همره با فاکتور فروش معتبر ( دارای مشخصات و آدرس دقیق فروشنده ) علاوه بر دریافت وجه نقد محصولات تقلبی به همان تعداد جنس اصلی به صورت رایگان دریافت نمایید.
2. به ازای معرفی انبار بیش از 10 کارتن از اجناس تقلبی ، مبلغ 000/000/30 ریال وجه نقد دریافت نمایید.
3. به ازای معرفی انبار مرکزی اجناس تقلبی ، یک دستگاه خودروی پژو 206 دریافت نمایید.

راه تشخیص عکس زیر

canco-big.jpg

canco-bigwarning.jpg

راستی چرا انقدر گرون شده- دیروز 4 تا دونه خریدم دونه ای 500 تومن -یارو میگه جدیدا گرون شده بخاطر تحریما. چه خبره؟ همه جا همینه قیمت؟؟؟

تازه ما که تو نارمکیم و تو محله آقای رییس جمهوریم این قیمته دیگه وای بحال بقیه جاها.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مر30 بابت اطلاع رسانی
البته من یه کنکو میخرم واسه یه ترم
چون سر کلاس جزوه نمینویسم
فقط کپی میکنم :biggrin:

Maany Emo

عضو جدید
من که قبل عید کنکو خریدم 900 چوق اصل بود واقعا یکی بگه این تفاوت قیمت برا چیه اول ...
جنس تقلبی به قیمت کاسبی بعضیا...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو تقلبی باشه . چه کار کنیم ؟! ... این روزا همه چیز تقلبیه . حالا باید به فکر خودکار باشیم که تقلبیه ؟! ... والا

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرق اصلی و تقلبیش چیه؟کمتر کار می کنه؟ضمانت نامه نداره؟چیه؟؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منظورم تو نوشتنه.کار مارو راه نمی ندازه؟
از یه خودکار چه توقعی دارید جز نوشتن؟

بله.
1توقع دیگه هم هست.
نمیدونی چیه!!؟؟
انحصاری باشه !!!! که صاحبش با هر قیمتی بتونه اونو بفروشه !!!!
مثل ماشینای ایرانی !!!! پراید کجای دنیا 11 تومنه !!!
همی شهر خودمون بهترین ماشینای خارجی بین 12 تا 18 تومن هستند !! چرا؟؟ چون انحصاری نیست

بالا