خودرو جدید ایران خودرو سمند سریر (یا ارزش خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

soroush2000

عضو جدید
مشخصات :
· موتور زانتيا 16 سوپاپ !
· چهار چرخ مجهز به ترمز هاي ABS و هر چهار چرخ ديسك بزرگ سفارشي!!
· گيربكس زانتيا !
· سيستم حفاظتي مخصوص سران اجلاس، براي اولين بار بكارگيري از ورقه هاي فلزي دوبل در بدنه خودرو با مقاومت 2 برابر خودروهاي معمولي!!
· صندلي هاي مبله كاملا راحت با چرم طبيعي !!
· استفاده از چرم طبيعي در تمامي ديواره ها و داشبورد!
· استفاده از لايه هاي چوبي مخصوص در قربالك فرمان و تزئينات خودرو!

· داراي بخچال ، گرم نگه دارنده ، ميز براي قسمت عقب خودرو !!
· فضاي عقب وسيع كاملا موكت شده با موكت هاي مخصوص تافتينگ!!
· سيستم صوتي حرفه اي Kenwood ‍ژاپني مجهز به 2 مانيتور kenwood در صندلي هاي عقب ،‌وپخش DVD !!
· امكان قرار دادن سيم كارت در اتومبيل براي استفاده از مكالمات تلفني و شنيدن صدا از بلندگوي خودرو !!!
· تمامي شيشه ها پولاريزه سفارشي !
· تمامي شيشه ها و آينه ها به صورت برقي !
· صندلي ها برقي با قابليت تظيم ارتفاع
· رينگ هاي آلومينيومي پهن مخصوص

· رنگ بدنه مشكي متاليك
· داراي سيستم فنر بندي مخصوص كه باعث ايجاد احساس آرامش براي سرنشينان مي شود !
مصرف سوخت بسيار پايين 6.4 ليتر در هر 100 كيلومتر با سرعت 90 كيلومتر در ساعت

و در آخر ،اين اتومبيلي سفارشي ، فول آپشن و منحصر به فرد براي خريداران خوش شانس است

كليه اطلاعات، مشخصات و تجهيزات ذكر يا نمايش داده شده در اين پايگاه اينترنتي در خصوص محصولات، ممكن است بدون اطلاع قبلي توسط سازنده تغيير يابد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص محصولات و شرايط فروش، لطفا به نزديك ترين نمايندگي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه فرماييد.

تزئينات صندلي رانندهمانند سمند lxوضعيت جلو داشبوردمانند سمند lxزير سري صندلي عقبمانند سمند lxنوع آفتاب گیر سمت رانندهمعمولي+سمت مسافر با آيينه ولامپنوع دستگيره درب هاي جلوپليمري لولايينوع کمبربند ایمنیAutolive-Klippanرنگ تزئينات داخليطوسي روشنقطعات تزئينيمانند سمند lxجنس پوشش دیواره چرم طبيعيچرم طبيعينوع تودوزيچرم طبيعيموبايل هندزفريمانند سمند lxتريمصندليها و داشبورد و رودريها با روكش چرم طبيعي و فرمان چرم و چوب فضاي بيشتر صندلي عقب براي رفاه بيشتر سرنشينان استفاده از چرم طبيعي رنگ روشن براي صندليها، داشبورد، غربيلک فرمان و رودريها (با طرح جديد) استفاده از سيستم پخش صوت و تصوير DVD با امكان پخش DVD, MP3 ,VCD دو مانيتور LCD نصب شده بر پشت سري هاي صندليهاي جلو استفاده از شيشه هاي عايق سولار جهت بهبود شرايط محيطي داخل خودرو و جلوگيري از نفوذ تشعشعات مضر آفتاب جاي نقشه روي ستونهاي وسطتجهيزات كولرمانند سمند lxلامپ سقفي جلو وعقبمانند سمند lxشيشه بالابر جلو و عقبمانند سمند lxدماسنج روي داشبوردمانند سمند lxكاتاليست اگزوزمانند سمند lxنوع برف پاك كنمانند سمند lxشيشه گرم كن عقب و جلومانند سمند lxوضعيت آنتن برقيمانند سمند lxوضعيت سيستم تهويهمانند سمند lxسنسور اكسيژنمانند سمند lxسيستم تهويه هواي قابل تنظيممانند سمند lxچراغ روشنايي (داخل داشبورد)مانند سمند lxجنس بالن داشبوردروکش چرم طبیعیجنس پوشش کفموکت تافتینگ سيستم صوتي /تصويريسيستم صوتيسيستم پخش DVD به همراه 2 مانيتور 6.5 اينچچراغهاي نشانگر ودرجات وضعيت چراغ راهنمامانند سمند lxوضعيت چراغ مه شكن جلومانند سمند lxنشانگر ديجيتالمانند سمند lx

soroush2000

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما این خودرو ارزش خرید دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما این خودرو ارزش خرید دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
سرير خودروي خوبيه و امكانات خوبي داره / بـــــــگمانم قيمتش حدود 24 تا 25 ميليون باشه -من منظور شما رو درست حسابي متوجه نشدم ! سرير شفارسي يا معمولي ؟؟
صادقانه بگم ;اگه قطعات به كار رفته و مونتاژ اين خودرو هم مثل ديگر محصولات ايرانخودرو باشه اصلا نميشه روش حساب كرد يعني كيفيت توليدي خيلي پايينه
ولي اگه موارد بالا رعايت بشه و قيمت هم زياد بالا نباشه چرا كه نه ؟ خوبه و ارزش خريدن رو هم داره

امین قیاسی 1986

عضو جدید
تا تو بداد من رسي من به خدا رسيده ام :hypocrite:
انشاالله كي قراره اين تحول انجام بشه ؟؟؟؟:smile:؟؟؟:smile:

نه جدي ميگم سرير خودروي خوبيه اونم بايد تمام حواست جمع باشه كه قالب نكنن و تماما سالم باشه

virjile

عضو جدید
بعد از اینکه رسما قیمت بنزین ازاد بشه و مردم متوجه یه سری نکات بشن درست میشه... تا اخر زمستون یا بعد عید البته اگه مثل همیشه عده ای به اسم مردم چوب تو پاچه مردم نکن... دعا کنید...

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام دوست عزیز بله سفارشی است قیمتش حدودا میگن 22 میلیون است بدنه همون سمند ولی موتورش زانتیا و من هم تا همین حدود میدونم لطفا اگر اطلاعات بیشتری پیدا کردید من را در جریان بگذارید .
شخصا با اين ماشين رانندگي كردم و خوب بوده . ولي اطمينان ندارم كه قيمتش اين باشه كه نوشتيد ، احتمال ميدم بيشتر باشه البته قيمت دقيق رو براتون در ميارم كه ببينيم ارزش خريد داره يا نه

بعد از اینکه رسما قیمت بنزین ازاد بشه و مردم متوجه یه سری نکات بشن درست میشه... تا اخر زمستون یا بعد عید البته اگه مثل همیشه عده ای به اسم مردم چوب تو پاچه مردم نکن... دعا کنید...

خدا كنه همين طور بشه كه فرموديد - اي كاش مردم بدونن كه چي سوار ميشن و چي به عنوان خودرو ميخرن

meh_am

عضو جدید
قیمت 22 میلیون
کیفیت مناسب چون من کارآموزی خودم را درکارخانه ای که تولید می شه بودم کیفیت از نظر تولید مناسب

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من اگر 6 در میکردن بهتر بود .
اون وقت میشد گفت هدف چی بوده .
در مورد مصرف بنرین هم شک دارم .
کلا هدف واسه کنفراس ها و سیمینارها و مهمان هاست نه شخصی .
در مورد کیفیتش قبلا خیلی افتضاح بود این طور که دوستان می گن فکر کنم بهتر شده باشه .