خلوتی با خدا

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم . . . خدا گفت . . .

گفتم . . . خدا گفت . . .

[h=2]گفتم . . . خدا گفت . . .[/h]

گفتم : چقدر احساس تنهایی می‌کنم …!
گفت : من که نزدیکم (بقره/۱۸۶)

گفتم : تو همیشه نزدیکی؛ من دورم… کاش می‌شد به تو نزدیک شوم
گفت : هر صبح و عصر، پروردگارت را پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد کن ... (اعراف/۲۰۵)

گفتم : این هم توفیق می‌خواهد!
گفت : دوست ندارید خدا شما را ببخشد ؟! (نور/۲۲)

گفتم : معلوم است که دوست دارم من را ببخشی …!
...گفت : پس از خدا بخواهید شما را ببخشد و بعد توبه کنید. (هود/۹۰)

گفتم : با این همه گناه… آخر چه کار می‌توانم بکنم؟
گفت : مگر نمی‌دانید خداست که توبه را از بندگانش قبول می‌کند؟ (توبه/۱۰۴)

گفتم : دیگر روی توبه ندارم ...
گفت : (ولی) خدا عزیز و داناست، او آمرزنده‌ی گناه هست و پذیرنده‌ی توبه (غافر/۲-۳ )

گفتم : با این همه گناه، برای کدام گناهم توبه کنم؟
گفت : خدا همه‌ی گناه‌ها را می‌بخشد (زمر/۵۳)

گفتم : یعنی باز بیام؟ باز من را می‌بخشی؟
گفت : به جز خدا کیست که گناهان را ببخشد ؟ (آل عمران/۱۳۵)

گفتم : نمی‌دانم چرا همیشه در مقابل این کلام کم می آورم! آتشم می‌زند ذوبم می‌کند؛ عاشق می‌شم! … توبه می‌کنم
گفت : خدا هم توبه‌ کنندگان و هم آنهائی که پاک هستند را دوست دارد (بقره/۲۲۲)

ناخواسته گفتم : خدایا کسی جز تو نیست..
گفت : خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/۳۶)

گفتم : در برابر این همه مهربانیت چه کار می‌تو انم بکنم؟
گفت : خدا را زیاد یاد کنید و صبح و شب تسبیحش کنید. او کسی هست که خود و فرشته‌هایش بر شما درود و رحمت می‌فرستند تا شما را از تاریکی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیاورند. خدا نسبت به مؤمنین مهربان است.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروردگارا اینترنت مثلا پرسرعت ما را از این سرعت حلزونی با هزار با قطع شدگی خارج ساز:/
الهی آمین:/

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خدایا همین روزای معمولی رو دوست دارم
تو رو دوست دارم
کوک کوک نیستم ولی همین رو هم دوست دارم
خدایا میشه یه روز محکم بغلم کنی بگی شیما من کنارتم حتی وسط آتیشی که بنده هام واست به پا میکنن

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حواست هست خدا؟؟؟ هر وقت صدای شکستن خودمو شنیدم گفتم باشه منم خدایی دارم.... حواست هس خدا؟؟؟ از بچگی تا الان هر وقت زمین خوردم و به سختی پاشدم یه جمله شنیدم "غصه نخور خدا بزرگه" حواست هست خدا؟؟؟ حواست هس هر روز باهات درد و دل میکنم؟ حواست هس غصه هام داره سنگینی می کنه؟ حواست هس خیلی وقته چشام بارونیه؟ حواست هست نفس کم اوردم؟ خدایا نفس میخام... یه خنده از ته دل میخام... همه خنده تلخمو امروز ازم بگیر یکی از خنده های شیرین کودکی ام رو بهم پس بده... !!!✔

saba62

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا کسی را که قسمت کس دیگریست سر راه ما قرار نده تا شبهای دلتنگیش برای ما باشه و روزهای خوشش مال دیگری

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خدایا تو رو بحق خوبان درگاهت قسمت میدم...................
یا اینکه .........یا اینکه ............... اصن هر چی که خودت صلاح میدونی

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا میدونی من ایمانم ضعیفه صبرم کمه تا تقی به توقی میخوره شروع میکنم به گله کردم ...رژیم غذاییم شده مثل رژیم غذایی پیرمردا خدایا صد هزار مرتبه شکر ...خدایا ازت میخوام همه مریضا رو شفا بدی از صدقه سر اونا یه نگاه به منم بکنی:(

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا خداجونم خیلی تنها شدم چرا همه ازم فرار میکنن یعنی انقدر بدم؟:cry: منم دل دارم :cry:
باشه راضیم به رضای تو
بارالها به پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا قسم خوشبختی وعاقبت بخیریموازت میخوام الهی آمین

saba62

عضو جدید
کاربر ممتاز
از طرف خدای تو.....
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]خدای متعال به حضرت داوود (علیه السّلام) فرمود : ای داوود، اگر روی گردانان از من چگونگی انتظارم برای آنان، مدارایم با آنان و اشتیاق مرا به ترک معصیت هایشان می دانستند ، بدون شک از شوق آمدن به سوی من قالب تهي كرده و بندبند وجودشان از محبّت من از هم می گسست.
[/FONT]

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خدایا هر روز هر لحظه کنارمی ، وقتی دلگیرم منو بغل می کنی و سرمو می بوسی ، وقتی بریدم دستمو می گیری و محکم فشار میدی یعنی منو ببین من هستم
هممین که هستی ممنون

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداجونم میخوام اینو بدونی...
دلم برای کسی تنگ است که همچون کودکی معصوم
دلش برای دلم میسوخت
و
مهربانی را نثارم میکرد
*
*
*
کسی که ...بی من رفت
کسی که ...با من نیست

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا من نیز هم ....:w05:
خدایا این عَ رو دست من تخلب کرد وگرنه از این دعاهای خوب خوب بزرگونع فخط نفست بلده و لااااااااااااااااغییییییییییییییر

سلف برو عَ خودا بیترس روابط منو خداجونیمو دچار تکرار نکن ...برو برو بیترس

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خدایا این عَ رو دست من تخلب کرد وگرنه از این دعاهای خوب خوب بزرگونع فخط نفست بلده و لااااااااااااااااغییییییییییییییر

سلف برو عَ خودا بیترس روابط منو خداجونیمو دچار تکرار نکن ...برو برو بیترس

تو برو ع خدا بترس :biggrin:
دیشب کلی باش حرف زدم خودش میدونه چی میگم ، :w05:
خژالت بکش میگن اول دعا واس دوستای خیلی گلتون(من) کنید بعد واس خودتون ، برو برو :D