خرید کتاب در خصوص کنکور کارشناسی ارشد صنایع

mr-adler

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
این اولین تاپیک منه و سوالات زیادی دارم!:redface:
اولن سوالم مربوط به اخرین منابع(و کتب تستی) کنکور کارشناسی هست.من جستجو کردم و موارد زیر رو پیدا کردم.بی زحمت هرکسی اطلاع داره از اخرین کتب مفید دریغ نکنه و نظر من رو اصلاح کنه.پیشاپیش تشکر میکنم:gol:
این اولیش:

زبان: کتاب آبی نعمتی
تحقیق: کتاب ایمن پور(تحقیق 1 و 2) و یا کتاب زاهدی (جزوه کلاسیشو بخونی جمع و جور تره
واسه تست هم یا قورت بده ایمن پور یا 2000 تست زاهدی
آمار: کتاب و جزوه ایمن پور یا دوجلدی ایوزیان(داره ویرایش جدیدش میاد عجله نکن)
واسه تست هم یا قورت بده ایمن پور یا 2000 تست ایوزیان
* پیشنهاد می کنم اگه پایت تو این دو تا درس ضعیفه یا سریع شروع کن به خوندن یا برو کلاس
طرح ریزی: اشجری- پوران پژوهش
کیفیت: امیری- نگاه دانش
موجودی: حسن پور- راهیان ارشد(یا جزوه عبدالله زاده)
پروژه: سبزه پرور- ترمه
اقتصاد مهندسی: امیری-نگاه دانش

تحقیق در عملیات 1(مختار بازارا- حمدی طه ها- برنامه ریزی خطی دکتر آریانژاد)
تئوری احتمالات و آمار(مسائل تئوری احتمال راسل- تئوری احتمال اخوان نیاکی- آمار ریاضی والپول)
طرحریزی واحدهای صنعتی(کتاب آصف وزیری- کتاب حسین جعفری)
کنترل موجودی 1(کتاب مونت گومری – کتاب فاطمی قمی)
زبان عمومی و تخصصی(کتاب گرامر زبان برای کلیه رشته های ارشد تألیف وحید عسگری انتشارات کانون فرهنگی آموزی- کتاب لغت504- زبان انگلیسی 2 انتشارات کانون فرهنگی آموزش - کتب زبان تخصصی مهندسی صنایع)

شما کدوم کتابا رو صلاح میدونید.کدوم منابع و کتابهای تستی عوض شده؟

سوال دوم:
مهندسی صنایع چند تا کنکور داره؟مثلا سال 86 دو تا کنکور برگزار شده برای دو گرایش صنایع و مدیریت مالی.اما سال 90 فقط یه کنکور داشت.نمیدونم چطوریه؟:surprised:

سوال سوم:
من ترم اولی هستم اما به ریاضیات علاقه زیادی دارم.میتونم از الان دروس تخصصی رو پیشاپیش مطالعه کنم و تست بزنم؟

شرمنده دیگه شاید بعضی از سوالاتم خنده دار باشه ولی به هر حال اطلاعاتم کمه و خیلی دوست دارم مشورت کنم....

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان
اولن سوالم مربوط به اخرین منابع(و کتب تستی) کنکور کارشناسی هست.من جستجو کردم و موارد زیر رو پیدا کردم.بی زحمت هرکسی اطلاع داره از اخرین کتب مفید دریغ نکنه و نظر من رو اصلاح کنه.پیشاپیش تشکر میکنم:gol:
این اولیش:

سوال دوم:
مهندسی صنایع چند تا کنکور داره؟مثلا سال 86 دو تا کنکور برگزار شده برای دو گرایش صنایع و مدیریت مالی.اما سال 90 فقط یه کنکور داشت.نمیدونم چطوریه؟:surprised:

سوال سوم:
من ترم اولی هستم اما به ریاضیات علاقه زیادی دارم.میتونم از الان دروس تخصصی رو پیشاپیش مطالعه کنم و تست بزنم؟

شرمنده دیگه شاید بعضی از سوالاتم خنده دار باشه ولی به هر حال اطلاعاتم کمه و خیلی دوست دارم مشورت کنم....

سلام
بر عرض شرمندگی من فقط سوال سومی رو پاسخ میدم در رابطه با بقی سوالها دوستان دیگه اطلاعاتشون 3 برابر من است
فکر کنم اگر درس های تخصصی که حسابی باشند رو الان پاس کنی در حد فقط یاد گیری پاس میکنی اما اگر به موقع پاس بشوند هم قدرت عملی و درکی شما بالا میره هم اینکه کاربردی تر میشه این درس ها البته این تجربه شخصی خودم ها من ترم اول تخقیق در عملیات رو پاس کردم و نمرم هم 13 شد اما مطمئنم که اونو در ترم 2 پاس میکردم بالای 15 میگرفتم

mr-adler

عضو جدید
ممنون که جواب دادید:gol:.من یه سال پیام نور درس خوندم ببینم تطبیق واحد میدن دیگه زبان و فارسی رو پاس نکنم....:razz:
منابع رو هم ذخیره کردم بازم مرسی....
راستی منظورم از جمله زیر این بود که:
این درس ها رو زودتر بر ندارم بلکه در کنار درس های خودم از جلوتر بخونم صرفا به خاطر علاقه به ریاضیات...
ولی حتما از تجربه تون استفاده میکنم...

mohsen_522

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
این اولیش:

سوال دوم:

سوال سوم:

سلام در مورد اول تا وقتی برسی به کنکور خییییییییییییییییییییییییلی وقت مونده و تا اون موقع منابع هزار تا تغییر کردن ....
دوم صنایع دو تا کنکور داره :1صنایع(مالی هم جزوش میشه و البته لجستیک) و سیستم (که خب با صنایع متفاوته) خود صنایعی ها اولی رو بیشتر میرن دومی بیشتر جنبه های خدماتی و اداری رو بررسی میکنه و اولی بیشتر تولید و صنعت رو
سوال سوم خیلی زوده برای مطالعه!اینجور که شما میخای بخونی ارشد باید بری جورجیاتک!!:D فعلا به فکر پاس کردن بی دغدغه دروس و لذت بردن از دانشجویی باش برادر برای ارشد وقت زیاده....

mahzad

عضو جدید
مجموعه کتاب های کنکور ارشد صنایع زیر به فروش می رسد:

1. جزوه کلاسی تحقیق در عملیات 1 زاهدی سرشت (بصورت کتاب)
2. تحقیق در عملیات 2 زاهدی سرشت
3. کنترل کیفیت اماری دکتر امیری
4. تحلیل های اقتصادی پیشرفته عباس زاده
5. جزوه زبان تخصصی صنایع و سیستم محسن شایان
6. برنامه ریزی و کنترل موجودی نیکوفر و عبداله زاده
7. طرح ریزی واحدهای صنعتی نیکوفکر و عبداله زاده
8. یرنامه ریزی و کنترل پروژه فرید ممیزی و چهار سوقی
9. نکته و سوال کارشناسی ارشد کنترل پروژه سبزه پرور (کتاب زرد)
10. 2000 تست تحقیق در عملیات 1و2 زاهدی سرشت
11. 2000 تست امار و احتمالات دکتر ایوزیان
12. مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد صنایع- مالی 85 تا 92
13. 8 مرحله ازمون پژوهش 1393
14. آزمون 7و8 پژوهش 1394
این مجموعه در کل 250 هزار تومان بوده که با 100 هزار تومان تخفیف، 150 هزار تومان به فروش می رسد. کسانیکه تمایل به خرید دارند پیغام خصوصی بگذارند.
با تشکر

آخرین ویرایش: