خريد و فروش ماشين حساب مهندسي

babri123

عضو جدید
سلام قیمت اینا چنده ؟
FX- 3950 P
FX- 5800P
FX-570ES
FX- 3950 P‎‎‎
لطفا سریع جواب بدید آخه خیلی زود لازم دارم

این یاهومه : pwutac
اینم جی میل : ibabri123@gmail.com
اگه اینجا هم چواب دادید فرقی نداره

gholaam

عضو جدید
خرید ماشین حساب کلاس پد330

خرید ماشین حساب کلاس پد330

من ماشین حساب کلاس پد مدل 330 رو میخوام اینم شمارمه واسه کادو میخوام خیلی هم عجله دارم 09163010080

Employe

عضو جدید
سلام.
اگه ماشین حساب دست دو CAsio 5800موجود هست قیمتش رو به من پی ام کنید.قیمت نو رو هم بگید.
ممنون.

hasan88

عضو جدید
سلام من یک ماشین حساب کاسیو کلاس پد 330 دارم که تا حالا فقط 2 یا 3 بار بیشتر استفاده نکردم آخه به دردم نمی خوره و میخام بفروشمش هر کی خاست به این ایمیل m_hasan_1800@yahoo.com قیمت رو ارسال کنه .

iamsoheil

عضو جدید
سلام
آقا من اين ترم فارغ التحصيل شدم اين ماشين حساب رو هم ترم پيش براي امتحان معادلات خريدم كه اصلا نگذاشتن سر جلسه ببريم چند بار بيشتر استفاده نكردم و كاملا نو هستش به هر صورت اگه منصفانه ازم بر ميداريد من مزاحمتون شم چون اصلا بهش نياز ندارم شايد يكي ازش استفاده كنه ممنون ازت اينم شمارمه ٠٩١٢١٧١١٣٩٨ و ايميلم iamsoheil@msn.com

iamsoheil

عضو جدید
سلام
آقا من اين ترم فارغ التحصيل شدم اين ماشين حساب رو هم ترم پيش براي امتحان معادلات خريدم كه اصلا نگذاشتن سر جلسه ببريم چند بار بيشتر استفاده نكردم و كاملا نو هستش به هر صورت اگه منصفانه ازم بر ميداريد من مزاحمتون شم چون اصلا بهش نياز ندارم شايد يكي ازش استفاده كنه ممنون ازت اينم شمارمه ٠٩١٢١٧١١٣٩٨ و ايميلم iamsoheil@msn.com

iamsoheil

عضو جدید
سلام
آقا من اين ترم فارغ التحصيل شدم اين ماشين حساب (fx-991ES PLUS
casio) رو هم ترم پيش براي امتحان معادلات خريدم كه اصلا نگذاشتن سر جلسه ببريم چند بار بيشتر استفاده نكردم و كاملا نو هستش به هر صورت اگه منصفانه ازم بر ميداريد من مزاحمتون شم چون اصلا بهش نياز ندارم شايد يكي ازش استفاده كنه ممنون ازت اينم شمارمه ٠٩١٢١٧١١٣٩٨ و ايميلم iamsoheil@msn.com

kian.civill

عضو جدید
to aliiranian87

سلام
خسته نباشید.
من ماشین حساب casio fx-5800p دارم که کاملا سالم و تمیزه که حدود 1 سال کار کرده است.
اگه مایل باشید می خوام با casio class pad معاوضه کنم.

با kian.aghani@gmail.com در صورت تمایل مکاتبه کنید

mo_m688

عضو جدید
سلام . خسته نباشید

من یه ماشین حساب classpad 330 دارم . ازش خیلی خیلی کم استفاده کردم هفت هشت دفعه شاید . سالم سالم و تمیز هست . با قیمت حدود 300 می دمش . ( قیمت نو 410-415 هست)
هر کسی خواست با ایمیل mojtaba.aut@gmail.com مکاتبه کنه .

gloria8651

عضو جدید
سلام
من ماشین حساب کاسیو مدل FX 570 ES میخوام. اگه کسی داره خریدارم
ممنون

mh.aramesh

عضو جدید
سلام رفقا

بنده هم دنبال یه 5800 میگردم

قیمتش حدود 60-70 باشه

شکستگی و خط و خش داشته باشه اشکالی نداره فقط فنی سالم باشه !!!!

هر کی داشت پخ بده بیزحمت

ممنونم

vahidd62

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر من یک ماشین حساب مهندسی class pad330 خیلی تمیز کل دروس مهندسی عمران هم داخلش ذخیره شده اگر کسی خواست من احتیاج به پول دارم میفروشم. با تشکر 09194360488 جعفری

jabbarimoh

عضو جدید
سلام. من یک ماشین حساب TI-89 دارم برای فروش. چند سالی برای امتحانا دستم بود. کاملا سالم و تمیز. قیمت هم دانشجویی کنار میام. محمد جباری هستم از تهران. تلفن 09113134579.
ایمیل jabbarimoh@yahoo.com.

moghaddasi93

عضو جدید
فروش ماشین حساب مهندسی کلاس پد کاسیو 300
بهمراه

• کابل اتصال به کامپیوتر
  • کابل اتصال به دستگاه مشابه
  • دفترچه راهنمای استفاده فارسی
  • CD نرم افزار

کاملا سالم
قیمت : 280
محل تحویل : مشهد - محدوده وکیل آباد