خدای کچل در خوزستان اعلام موجودیت کرد !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش جهان، در پی طرح ادعای خدایی از سوی یك شهروند خوزستانی، تعدادی جوان با گرویدن به این فرقه ساختگی، به عبادت و پرستش این شخص روی آورده‌اند.

این شخص كه «ع.غ» نام دارد و به "صائد" معروف شده است از مدتی پیش با مطرح‌كردن خود به عنوان خدا و آفریننده انسان‌ها، به فریب مردم و به‌ویژه جوانان عرب‌زبان خوزستان روی آورده و به بهانه‌های مختلف آنان را برای پرستش، گرداگرد خود جمع می‌كند.

این در حالی است كه طرح ادعای خدایی از سوی افراد مدعی تا كنون بسیار كم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی(عج) یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اكتفا می‌كردند.

در فیلمی كه اخیرا در گوشیهای تلفن همراه بلوتوث می شود فردی حدودا 40ساله كه سر و صورتی تراشیده و كاملاً بی‌مو دارد ادعای الوهیت و خالقیت و در عین حال قیافه‌ای مضحك دارد.

وی در تمام مدت حضور در جشن تولد خود، كلاهی لبه‌دار بر سر و یك پیراهن مشكی راه‌راه به تن داشته و هیچ كلامی از وی شنیده نشده است.

حاضران در مراسم كه با ده‌ها جعبه كادو، گل و شیرینی به دیدن صائد آمدند نیز با تهیه كیك تولدی كه با دو عكس كه یكی در دوره جوانی و دیگری به‌تازگی از وی گرفته شده تزئین شده است، از مقام وی تجلیل كردند! در جای‌جای خانه محل برگزاری این جشن نیز، تصاویر مختلفی از صائد با لباس عربی، عقال و دستار و لباس اسپورت، لابه‌لای گل‌ها، ریسه‌های چراغانی و روبان‌های رنگی نصب شده است.

در یكی از آخرین جلسه‌های صائد كه به مناسبت سالروز تولدش برگزار شده بود، حدود 70 نفر كه اكثر قریب به اتفاق آنها را جوانان 15 ساله تا 30 ساله تشكیل می‌دهند با ادای سجده، بوسیدن دست و پا، خواندن مناجات‌‌های عربی و رقص و پایكوبی، ارادت خود را به خدای دروغین خود نشان دادند.

در این محفل جشن كه گفته می‌شود در منزل یكی از مریدان صائد برگزار شده است، وی به محض ورود به خانه، مورد استقبال گرم حضار قرار می‌گیرد و افراد مختلف با اهدای دسته‌های گل، به دست‌بوسی وی می‌روند.

در این محفل كه چند ساعت ادامه داشته و شامل حدود 60 پسر و تعدادی زن و نوزاد بوده است،‌ عده‌ای از جوانان همزمان با خواندن مناجاتی به زبان عربی مشابه عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله "یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی!" دسته‌جمعی به سوی وی سجده می‌كنند و وی مكرراً با قرار دادن دست راست خود بر روی سینه‌اش از آنان تشكر می‌كند و سپس تك‌تك در مراسمی نمادین به مدت نیم‌ساعت، با حالتی متواضعانه پیش آمده و پس از روبوسی با صائد، دست و پای وی را می‌بوسند و به وی ابراز عشق و علاقه می‌كنند.

زنان حاضر در جلسه كه در اتاق دیگری حضور داشته‌اند،‌ نوزادان خود را برای تبرك به دست پسران جوان می‌دهند تا به دست صائد برسانند و وی آنها را نوازش كند.

در ادامه این محفل، پسران حاضر با گذاشتن نوار موزیك‌های پاپ روز و خواندن اشعار عاشقانه به زبان عربی محلی، حدود دو ساعت رقص و پایكوبی می‌كنند و پس از اینكه خسته می‌شوند دور صائد حلقه می‌زنند و تك‌تك با وی به گفت‌وگو و نجوا می‌پردازند.

جالب اینجاست كه صائد كه سعی دارد وقار و متانت دروغین خود را در حضور جمع حفظ كند بعضاً با متلك‌ها و لطیفه‌گویی‌های آنان در حالی كه دست خود را جلوی دهانش می‌گیرد، می‌خندد!

برخی از حضار هم با آوردن آب و شربت برای صائد، باقی‌مانده آب را برای تبرك برمی‌دارند.

صائدپرستان در پایان این محفل، با رسیدن به حضور صائد، شكلات‌های متبرك را از دست وی می‌گیرند و با نگاهی متواضعانه به سوی او خیره می‌شوند.

گفتنی است بسیاری ازاعمال ورفتار«ع.غ»همچون ابراهیم میرزائی است كه درخارج ازایران توهم رهبری ایران رادرسرمی پروراند.

ورزشكاری وكم حرفی ازترفندهای این فردبوده كه «ع.غ»هم مانندوی رفتارمی كند و ازترس اینكه ممكن است حرفی بزند و تهی بودنش را افراد بفهمند سعی می‌كند اصلا حرف نزند.

گفته می شود «ع.غ»به تازگی شاخه خارج از مرز را هم فعال نموده و با سوءاستفاده های كلان مالی ازافرادكشورهای هم حاشیه خلیج فارس سعی دارد سیطره حكومت خدایی! خود را گسترش دهد.

phalagh

مدیر بازنشسته
قبلنا فکر میکردم که چطوری مردم گذشته بت میپرستیدند.مگه عقل و شعور نداشتن؟
اما تازگیها که با اطلاع رسانی رسhنه های جمعی با مدعیhن دروغین پیامبری و ارتباط و با امام زمان و ... آشنا شدم میگم بابا صد رحمت به بت پرستا...
حالا این یکی که دیگه آخرش بود..

آخرین ویرایش:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قبلنا فکر میکردم که چطوری مردم گذشته بت میپرستیدند.مگه عقل و شعور نداشتن؟
اما تازگیها که با اطلاع رسانی رسhنه های جمعی با مدعیhن دروغین پیامبری و ارتباط و با امام زمان و ... آشنا شدم میگم بابا صد رحمت به بت پرستا...
حالا این یکی که دیگه آخرش بود..
تا جایی که من اطلاع دارم :در اصل اون بت پرستا هم به خدا اعتقاد داشتن
ولی از خودشون یه بتایی و درست می کردن به نشانه از مثلا یک شخصیت یا یک الهه ی افسانه ای
و با بت درست کردنشون به اون تقریبا وجود خارجی میدادن و اون بت نماد اون شخص یا الهه بود.
البته انواع مختلف دارن و داستانشون طولانیه
ولی تا جایی که من می دونم در کل به خدا اعتقاد داشتن و با بت پرستی به نوعی شرک می ورزیدن و چون بتی ازش می ساختن و ایمانشونم نسبت به خدا کم بود و دچار انحراف بودن ""بیشتر به سمت بت می رفتن که به عنوان نماد بهش وجود داده بودن
هر چند که نمونه هاش و امروزه خود ما داریم"مثل شیعه هایی که امامت و اشتباهی گرفتن و .......
یه برنامه هاییم خودتون دیدید که حتی تو یکیش من دیدم جمله لااله الا اله الزینب گفته میشه و چند مورد دیگه
با این حساب باید خدامون و شکر کنیم که به ما قدرت تشخیص داده و بین این همه مدلهای کفر و شرک و .....که امروزه پیدا شده "هنوز به خودش اعتقاد داریم و نگهمون داشته و هدایتمون کرده

phalagh

مدیر بازنشسته
البته خدا رو شکر...
اما کاش قدرت تشخیصمونو بیشتر کنه.
چون هنوزم خیلیامون مشرکیم.
وقتی پای پول و مقام و میز و خیلی چیزای دیگه میاد وسط.. خدامون میشه همونا...
خدامون میشه پول و ....

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
البته خدا رو شکر...
اما کاش قدرت تشخیصمونو بیشتر کنه.
چون هنوزم خیلیامون مشرکیم.
وقتی پای پول و مقام و میز و خیلی چیزای دیگه میاد وسط.. خدامون میشه همونا...
خدامون میشه پول و ....
البته به قول شما امروزه همه بت پرست شدیم
اینچای بالاتر تلویزیون
گوشی های جدید که همه به سمتش میرن و به ماه نکشیده می خوان گوشیشون و عوض کنن
مدلهای جدید اتومبیل و پی گیری خیلیا از جدیدترین مدل های اشرافیش
حتی همین امشب شنیدم یه بنده خدایی برای پسرش کت و شلواری خریده به مبلغ 3 میلیون تومن
که شاید میشه گفت هزینه ی ازدواج یه جوونه
و از این مسائل
که نشون دهنده ی بت پرستی ماست
این لوازم شدن بت و ماها پرستشش می کنیم

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تا جایی که من اطلاع دارم :در اصل اون بت پرستا هم به خدا اعتقاد داشتن
ولی از خودشون یه بتایی و درست می کردن به نشانه از مثلا یک شخصیت یا یک الهه ی افسانه ای
و با بت درست کردنشون به اون تقریبا وجود خارجی میدادن و اون بت نماد اون شخص یا الهه بود.
یه مطلب کوتاهی و هم در این زمینه دیدم
http://www.askquran.ir/showthread.php?p=86388

phalagh

مدیر بازنشسته
البته خارج از اون...
یه چیزی که هست و من همیشه بهش فکر میکنم اینه که...
شنیدید که همزمان با امام زمان کسی به نام دجال هم میاد که خیلیها میرن دنبال اون...
گاهی وقتا با خودم میگم وای یعنی من اون قد فکرم کار میکنه که اشتباه نکنم و دنبال امامن زمان برم؟
یا اینکه زمانی که فیلم امام رضا رو نشون میداد شخصیتی که از مامون تو اون فیلم نشون داده شده بود به شکلی بود که ادمو جذب مبکرد اون موقع میگفتم خدا رو شکر که من زمان امام رضا نبودم وگرنه معلوم نبود که کدوم طرفی بودم.
آدم به این چیزا و خلی چیزای دیگه که فکر میکنه میبینه که داره رو لبه‌ی تیغ راه میره که هر لحظه امکان افتادنش هست. خدا خودش باید کمک کنه که مسیر رو درست بریم.
یا همین اتفاقاتی که داره دور و برمون میفته یا حتی زمانی که داریم بین دو تا از دوستامون داوری میکنیم اینا همش میشه حق و باطل که انتخاب بینشون خیلی سخت میشه.

sh.mojtaba

عضو جدید
البته خارج از اون...
یه چیزی که هست و من همیشه بهش فکر میکنم اینه که...
شنیدید که همزمان با امام زمان کسی به نام دجال هم میاد که خیلیها میرن دنبال اون...
گاهی وقتا با خودم میگم وای یعنی من اون قد فکرم کار میکنه که اشتباه نکنم و دنبال امامن زمان برم؟
یا اینکه زمانی که فیلم امام رضا رو نشون میداد شخصیتی که از مامون تو اون فیلم نشون داده شده بود به شکلی بود که ادمو جذب مبکرد اون موقع میگفتم خدا رو شکر که من زمان امام رضا نبودم وگرنه معلوم نبود که کدوم طرفی بودم.
آدم به این چیزا و خلی چیزای دیگه که فکر میکنه میبینه که داره رو لبه‌ی تیغ راه میره که هر لحظه امکان افتادنش هست. خدا خودش باید کمک کنه که مسیر رو درست بریم.
یا همین اتفاقاتی که داره دور و برمون میفته یا حتی زمانی که داریم بین دو تا از دوستامون داوری میکنیم اینا همش میشه حق و باطل که انتخاب بینشون خیلی سخت میشه.

البته ماها عقل و شعور داریم. فکرمون هم کار میکنه.
به نظر من اگه آدم الان به امامش پشت کنه اون موقع هم همینطوره. موقع امتحانها ببینیم چیکار میکنیم.
یک روز یکی از دوستام خیلی می نالید از خدا بش میگفتم خدا بزرگه این حرف ها رو نزن و...
شب کنکور رفتم بخوابم همین که اومدم بخوابم بارون شروع کرد باریدن. چشمتون روز بد نبینه اینقدر از خدا نالیدم و چرت وپرت گفتم. بعدا که فکر کردم دیدم تو امتحان بزرگی شکست خوردم و من هم پشت به خدا کردم. باید ببینیم چقدر تو امتحان ها درست عمل میکنیم اونوقت راهمون هم پیدا میکنیم.
یاحق

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یه هندو پرسیدم چرا شما بت (اونا بهش میگن بگوان) میپرستین
گفت چون خدا دیده نمیشه اینو برای آرامش بیشتر بهش رجوع میکنیم!
میگفت اینا از آدمها پاکترن
چون خاکن و خاک و سنگ و غیره تمیزه و چیزی تو وجودشون نیست
خیلی قوانین جالبی دارن
مثلآ گوشت نمیخورن
میگن وحشیانست......
یا مثلآ وقتی هر بچه ای که دنیا میاد تعدادی ستاره داره تو آسمون (مثلآ 8 ستاره)
این پسر یا دختر فقط میتونه با هندوی 8 ستاره ازدواج کنه
البته اونا هم سنی و شیعه!! دارن:D
قوانینشون با هم فرق میکنه

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم یه مدتی تو فکر بودم که چطور حق و نا حق رو بشناسم توی یه کتابی خوندم که حفاظت از دین در آخر ازمان خیلی مشکل میشه ..

یه دعا هست که به دعای غریق معروفه ... هر کس دعای غریق رو در اخر الزمان بخونه از شبه نجات پیدا میکنه ( مطمئن نیستم ولی فکر کنم از امام صادق ع هست )

شخصی از امان صادق پرسید چه کاری باید انجام بدیم تا در اخر الزمان حق ونا حق رو بشناسیم تا دچار شبهه نشیم امام این دعا رو بخونید .
متن دعا اینه

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

آن شخص گفت یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب و الابصار ثبت قلبی علی دینک

امام در جوابش گفت حقیقتا خداوند مقلب القلوب والابصار هست ولی انچه من گفتم همان را بگوئید .

من همیشه بعد از نمازم این دعا رو میخونم .

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بارم یه خدای دیگه از خوزستان به منصه ظهور رسید!!! (البته ادعای خدایی نبودا. ادعای ارتباط بود!. و شفا گرفتن). بی بی زهرا !!!!!!!!!!!!!. من از اولم بهش اعتقاد نداشتم به خصوص وقتی بچه ها عکسشو نشون دادن. با اون قیافش!.

sohrab4

عضو جدید
سلام بايد بگم اين جناب صائد كارش درسته و خوب ميدونه چكار ميكنه. اما اون كسي كه بايد به حالش گريه كرد اون جوونهاي هستن كه تو اين دوره و با اين همه پيشرفت و عصر ارتباطات هنوز هم مثل عربهاي دوره جاهليت رفتار ميكنن وجود اين چنين افرادي هست كه زمينه رو براي بوجود اومدن صائدها فراهم ميكنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.