خداحافظ همین حالا..............ITDeveloper

itdev

عضو جدید
[FONT=&quot]بسم الله الرحمن الرحیم [/FONT]​
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]من همون[/FONT] ITDeveloper[FONT=&quot] هستم[/FONT]
[FONT=&quot]خوب قسمت بود که با این ای دی از شما خداحافظی کنم [/FONT]​
[FONT=&quot]قبل از هر چیزی این لینک رو بزنید و نبندید(فضا رو احساسی کنیم):D[/FONT]​
[FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]به هر حال هر وصلی یه روزی به فصل می رسه و جدایی ما هم الان رسید [/FONT]​
[FONT=&quot]دوست داشتیم با همون نام کاربری این اتفاق بیافته ولی متاسفانه قسمت نبود.[/FONT]​
[FONT=&quot]تو این مدتی که تو این باشگاه عضو بودم دوستان خوبی پیدا کردم و تجربه های خوبی هم بدست اوردم :smile:[/FONT]​
[FONT=&quot]بحث های مفید و غیر مفید زیادی کردم و به دانستی های خودم هم تا اونجایی که در توان داشتم افزودم و سعی هم کردیم دوستا ن رو مستفیض کنیم از افاضات خود:D [/FONT]​
[FONT=&quot]دلیل اومدن ما به این باشگاه اول درسی بود:) و بعد از مدتی دلیل تغییر کرد و به چیزی دیگر تبدیل شد:warn:[/FONT]​
[FONT=&quot]از اونجایی که خودم رو عقل کل می دونستم:cool: تو اکثر بحثهایی که هیچ پیش زمینه و یا هیچ اطلاعاتی هم نداشتم، شما پست های منو می دید و نظری بسیار کارشناسانه می دادم :cool:همین باعث شد تا با بعضی از دوستان بیشتر دوست بشیم و ابراز علاقه از نوع خودمون رو نشون بدیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]به هرحال ادمیه:eek: دیگه و از اونجایی که نوشته های ما معمولا پردازش نمی شه و همینطور میاد بیرون ممکنه دل کسانی رو بشکونه و همین باعث شد که ما این تاپیک رو بریم و آخرین تاپیک [/FONT]ITDeveloper[FONT=&quot] شناخته بشه .[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]همین جا از تمام دوستانی که به خاطر پست های مربوط و نامربوط ما از ما رنجیده خاطر شدند حلالیت می خوام.[/FONT]​
[FONT=&quot]والا حوصله هیچ کدوم از شماها رو ندارم:D[/FONT]
[FONT=&quot] اون دنیا سر پل صراط نمی خوام هیچ کدوم از شما رو ببینم:smile:[/FONT]​
[FONT=&quot]همین جا همه رو حل می کنیم ان شاء الله :gol:[/FONT]​
[FONT=&quot]شرمنده دیگه حافظه کار نمی کنه نمی تونم اسم همه رو بیارم اگر کسی از ما رنجیده شد بفرماد که ما سعیمون رو بکنیم بابت حلالیت [/FONT]​
[FONT=&quot]ولی بعضی از دوستانی که یادمه [/FONT]​
[FONT=&quot]اقای کاپلو، کانادا، سکولار، اسی (که دیگه نیست)، کونگ(هم که دیگه نیست)،سرمد جان، بابک پی اچ پی، و دیگر دوستانی که الان یادم نیست به هر حال حلال کنید دیگه [/FONT]​
[FONT=&quot]به طور اخص از اقای ایجا که باعث رنجششون شدم و خودشون می دوند و همین طور دوست عزیز [/FONT]​
[FONT=&quot]خانم [/FONT]Saturn[FONT=&quot]که اخر کاری باعث ناراحتی ایشون هم شدیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]ان شاء الله همگی به موفقیت در درس و زندگی برسید اونطور که شایسته شماست [/FONT]​
[FONT=&quot]التماس دعا [/FONT]​
[FONT=&quot]یا حق[/FONT]​

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بجز خوبی چیزی ندیدیم، انشاا.. هرجاکه هستین سلامت باشین و همیشه منتظر باشین، یا حق

proarc

عضو جدید
خدا بگم چیکارت نکنه
این چه لینکی بود گذاشتی ولی دمت گرم دلم رو دوباره هوائی کردی و یه تکونی بهش دادی
ما که بدی از شما ندیدیم
شما مارو حلال کن
همیشه و همه جا و همه وقت موفق و پیروز و سربلند باشی

پیر بابا

عضو جدید
خداحافظی رو هیچوقت دوست نداشتم. بهتره دوستان بجای خداحافظی سعی کنند حضورشون رو کم رنگ کنند تا دلشون آروم بشه و بقیه رو تنها نذارن. تجربه نشون داده که خیلی از کاربران به احترام دوستانشون از اینکه خداحافظی میکنند پشیمون میشند. شاید شما هم به احترام دوستانتون منصرف بشید. ولی در هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم.:gol::gol::gol:

kahat

عضو جدید
کجا گرامی؟!
تازه داشتم با هم رفیق می شدیم:( حیف شد؛ در هر صورت هر جا میرید موفق و موید باشید
یا علی مدد

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر از خوبی از شما چیزی ندیدم. اگه از من بدی دیدین حلال کنید.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر صبحی باید اشک ما رو در میاوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

ای خدا من از دست این بشر باید سرمو به دیوار بکویم :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

چه خوشت بیاد چه بدت بیاد نمی تونی از دست من و کل کل هام خلاص شی :w00::w06::w13:

چهار تا خونه اونورتر هستیم در خدمت تون پس خداحافظی بی خداحافظی

:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چن باری باهات بحث کردم ..............ناراحتم شدم از دستت.............حلالت نمی کنم مجبور بشی بمونی :دی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که خدافظی نمیکنم!

مهندس! خودتون میدونین چرا!

:دی

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض میکنم خدمت برادر عزیزم

بزرگوار، باید خدمتت عرض کنم که تقریبا همه دوستانی که در این باشگاه عضو هستند و از کاربران فعال اینجا به شمار میرن، از بعضی از حرکاتی که توی این باشگاه توسط مدیران انجام میشه ناراحت هستند. بارها اخطار گرفتیم و بعضی از دوستان اخراج شدند. مصطفای بیچاره که چند بار اخراج شده! در ثانی فضای اینجا رو خیلی بسته و محدود کردند و جوری که بچه ها هر حرفی بزنند، یا حرف سیاسی محسوب میشه و اخطار میگیرند، یا توهین! ولی خدا بده اسپم. به نظر من این باشگاه بیشتر به یه اسپمکده شبیه هست تا باشگاه مهندسان. ملت توی یه تاپیک جمع میشن دور هم و از هر دری سخن میگن.
خلاصه سرت رو درد نیارم؛ ینجا فشار هست! بی عدالتی هست و مواردی از این قبیل. اما برادر بزرگوار و دوستانی که این متن رو میخونید؛ خدمتتون عرض میکنم که خالی کردن سنگر و به انزوا رفتن اصلا کار درستی نیست! باید ایستاد و ایستادگی کرد و سعی بر اصلاح اشکالات و مشکلات کرد.
شرمنده سرت رو درد آوردم!

دست علی یارت . . .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض میکنم خدمت برادر عزیزم

بزرگوار، باید خدمتت عرض کنم که تقریبا همه دوستانی که در این باشگاه عضو هستند و از کاربران فعال اینجا به شمار میرن، از بعضی از حرکاتی که توی این باشگاه توسط مدیران انجام میشه ناراحت هستند. بارها اخطار گرفتیم و بعضی از دوستان اخراج شدند. مصطفای بیچاره که چند بار اخراج شده! در ثانی فضای اینجا رو خیلی بسته و محدود کردند و جوری که بچه ها هر حرفی بزنند، یا حرف سیاسی محسوب میشه و اخطار میگیرند، یا توهین! ولی خدا بده اسپم. به نظر من این باشگاه بیشتر به یه اسپمکده شبیه هست تا باشگاه مهندسان. ملت توی یه تاپیک جمع میشن دور هم و از هر دری سخن میگن.
خلاصه سرت رو درد نیارم؛ ینجا فشار هست! بی عدالتی هست و مواردی از این قبیل. اما برادر بزرگوار و دوستانی که این متن رو میخونید؛ خدمتتون عرض میکنم که خالی کردن سنگر و به انزوا رفتن اصلا کار درستی نیست! باید ایستاد و ایستادگی کرد و سعی بر اصلاح اشکالات و مشکلات کرد.
شرمنده سرت رو درد آوردم!

دست علی یارت . . .

حاجی کی از خالی کردن سنگر و اینها صحبت کرد ؟؟؟؟ هستیم در خدمت دوستان و مدیران عزیز . اصلا ما نباشیم اون ها هم نیستند

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حاجی کی از خالی کردن سنگر و اینها صحبت کرد ؟؟؟؟ هستیم در خدمت دوستان و مدیران عزیز . اصلا ما نباشیم اون ها هم نیستند

تا خون در رگ اکانت ماست، نگران هیچی نباشین!!
مگه نه زئوس جان؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا خون در رگ اکانت ماست، نگران هیچی نباشین!!
مگه نه زئوس جان؟

اره عزیزم

نگران نباشید این براد ر مون هم در عالم مجازی به رشادت های خود کمافی السابق ادامه خواهند داد

ما ( من و اوا ) هم هستیم در خدمت دوستان و مدیران

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره عزیزم

نگران نباشید این براد ر مون هم در عالم مجازی به رشادت های خود کمافی السابق ادامه خواهند داد

ما ( من و اوا ) هم هستیم در خدمت دوستان و مدیران

دارمت!

نه بابا این دوستمون اهل خالی کردن سنگر نیست، دارن میبرنش توی سنگر واقعی

سربازی؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]بسم الله الرحمن الرحیم [/FONT]​
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]من همون[/FONT] ITDeveloper[FONT=&quot] هستم[/FONT]
[FONT=&quot]خوب قسمت بود که با این ای دی از شما خداحافظی کنم [/FONT]​
[FONT=&quot]قبل از هر چیزی این لینک رو بزنید و نبندید(فضا رو احساسی کنیم):D[/FONT]​
[FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]به هر حال هر وصلی یه روزی به فصل می رسه و جدایی ما هم الان رسید [/FONT]​
[FONT=&quot]دوست داشتیم با همون نام کاربری این اتفاق بیافته ولی متاسفانه قسمت نبود.[/FONT]​
[FONT=&quot]تو این مدتی که تو این باشگاه عضو بودم دوستان خوبی پیدا کردم و تجربه های خوبی هم بدست اوردم :smile:[/FONT]​
[FONT=&quot]بحث های مفید و غیر مفید زیادی کردم و به دانستی های خودم هم تا اونجایی که در توان داشتم افزودم و سعی هم کردیم دوستا ن رو مستفیض کنیم از افاضات خود:D [/FONT]​
[FONT=&quot]دلیل اومدن ما به این باشگاه اول درسی بود:) و بعد از مدتی دلیل تغییر کرد و به چیزی دیگر تبدیل شد:warn:[/FONT]​
[FONT=&quot]از اونجایی که خودم رو عقل کل می دونستم:cool: تو اکثر بحثهایی که هیچ پیش زمینه و یا هیچ اطلاعاتی هم نداشتم، شما پست های منو می دید و نظری بسیار کارشناسانه می دادم :cool:همین باعث شد تا با بعضی از دوستان بیشتر دوست بشیم و ابراز علاقه از نوع خودمون رو نشون بدیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]به هرحال ادمیه:eek: دیگه و از اونجایی که نوشته های ما معمولا پردازش نمی شه و همینطور میاد بیرون ممکنه دل کسانی رو بشکونه و همین باعث شد که ما این تاپیک رو بریم و آخرین تاپیک [/FONT]ITDeveloper[FONT=&quot] شناخته بشه .[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]همین جا از تمام دوستانی که به خاطر پست های مربوط و نامربوط ما از ما رنجیده خاطر شدند حلالیت می خوام.[/FONT]​
[FONT=&quot]والا حوصله هیچ کدوم از شماها رو ندارم:D[/FONT]
[FONT=&quot] اون دنیا سر پل صراط نمی خوام هیچ کدوم از شما رو ببینم:smile:[/FONT]​
[FONT=&quot]همین جا همه رو حل می کنیم ان شاء الله :gol:[/FONT]​
[FONT=&quot]شرمنده دیگه حافظه کار نمی کنه نمی تونم اسم همه رو بیارم اگر کسی از ما رنجیده شد بفرماد که ما سعیمون رو بکنیم بابت حلالیت [/FONT]​
[FONT=&quot]ولی بعضی از دوستانی که یادمه [/FONT]​
[FONT=&quot]اقای کاپلو، کانادا، سکولار، اسی (که دیگه نیست)، کونگ(هم که دیگه نیست)،سرمد جان، بابک پی اچ پی، و دیگر دوستانی که الان یادم نیست به هر حال حلال کنید دیگه [/FONT]​
[FONT=&quot]به طور اخص از اقای ایجا که باعث رنجششون شدم و خودشون می دوند و همین طور دوست عزیز [/FONT]​
[FONT=&quot]خانم [/FONT]Saturn[FONT=&quot]که اخر کاری باعث ناراحتی ایشون هم شدیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]ان شاء الله همگی به موفقیت در درس و زندگی برسید اونطور که شایسته شماست [/FONT]​
[FONT=&quot]التماس دعا [/FONT]​
[FONT=&quot]یا حق[/FONT]​

من برگشتم که بازم با هم جر و بحث کنیم و بیاموزیم که زندگی همیشه شیرین و جذاب است. پس برگرد تا بازم اشتباهامونو تکرار کنیم. به جون خودم خیلی کیف داره . منتظرم برگردی.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من برگشتم که بازم با هم جر و بحث کنیم و بیاموزیم که زندگی همیشه شیرین و جذاب است. پس برگرد تا بازم اشتباهامونو تکرار کنیم. به جون خودم خیلی کیف داره . منتظرم برگردی.

اگه دوست داری بیا پ.خ بهت بگم کجا میشه پیداش کرد!