خبر داغ داغ و اما تاسف بر انگیز برای داوطلبان کاردانی به کارشناسی

خبر داغ داغ و اما تاسف بر انگیز برای داوطلبان کاردانی به کارشناسی

• مجموع رای دهندگان
    133

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بیچاره بودیم بیچاره تر هم شدیم:(
آخه فقط 3تا دانشگاه دولتی کارشناسی نقشه بر میداره:wallbash:
چه خاکی تو سرمون بریزیم :cry:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
عزیزم من فرزان هستم نه برزان!

:biggrin: ببخشید اشتباه تایپی بوددددد....!!!!

مرسی از اخبار ات.
ولی فکر نمی کنم این لایحه تغییر پذیر باشه و تغییرش بدن.
رئیس جمهور هم کاری نمی کنه...

farzan001

عضو جدید
بدبخت اونایی هستن که با بودجه ما شکم خودشون رو سیر می کنن و بعد تو مدرسه به بچه ابتدایی میگن علم بهتر است یا ثروت؟
عزیزم ما بدبخت نیستیم امسال خیلی بد آوردیم.

Ho$$ein

کاربر ممتاز
خاک رس!!! .
عزیز من همینه دیگه.... همینه...

farzan001

عضو جدید
رئیس جمهور که هیچی واسه اینا خدا و جبرئیل و وحی هم بیاریم کار خودشون رو می کنن.
اگه این بودجه ها نباشه که از ما بگیرن که بیچاره ها گرسنه میمونن.

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبخت اونایی هستن که با بودجه ما شکم خودشون رو سیر می کنن و بعد تو مدرسه به بچه ابتدایی میگن علم بهتر است یا ثروت؟
عزیزم ما بدبخت نیستیم امسال خیلی بد آوردیم.
هر سال ...تر از پارسال

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم چون کنکور کاردانی به کارشناسی بچه های فنی و ریاضی با همه این اطلاغیه شامل همه میشه.

سلام دوستان
من داخل سایت کارشناسی خوندم که این طرح فقط واسه بچه های فنی و حرفه ای هستش .

و اینکه این سایت خیلی میتونه به داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی کمک کنه /

www.karshenasi.com

حتما یه سر بزنید ... دیدنش خالی از لطف نیست .

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان .

farzan001

عضو جدید
سلام دوستان
من داخل سایت کارشناسی خوندم که این طرح فقط واسه بچه های فنی و حرفه ای هستش .

و اینکه این سایت خیلی میتونه به داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی کمک کنه /

www.karshenasi.com

حتما یه سر بزنید ... دیدنش خالی از لطف نیست .

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان .
دوست گلم وقتی کاردانی به کارشناسی سهمیه دانشجو آزاد نداره و کنکور ریاضی ها با فنی ها یکیه شامل همه میشه.
حالا می خوای ریاضی باش می خوای فنی باش می خوای هرچی باشی باش سراسری نداریم.
اون سایت اطلاعاتش دیر آپدیت میشه همیشه بهش سر میزنم.

farzan001

عضو جدید
بهر حال.... خدا پشت و پناه همتون . . .:gol:
حسین جان ممنون از این که به این تاپیک سر میزدی فکر کنم امروز و فرداس که دیگه این تاپیک هم به خاطره ها بپیونده و بکشنش پایین.به هر حال خوشحال شدم یه همدرد و یه دوست واسم بودی.

kind killer

عضو جدید
ظلم این حرومزاده ها داره بیداد میکنه ! نمیدونم زمانی که (وزير آموزش و پرورش بحثي را مطرح كرده مبني بر اين‌كه وظايف وزارت آموزش و پرورش در تربيت دانش‌آموزان تا مرحله ورود به دانشگاه است و دوران فوق‌ ديپلم و كارشناسي جز وظايف آموزش و پرورش نيست.) وزیر آموزش و پرورش داشت مردم رو روانه دانشگاه میکرد یکی نبود بگه این کار جزو اختیارات شما هست یا نیست؟ یا اون کسی که الان داره ما رو از ورود به دانشگاه دولتی منع میکنه تو این چند سال کدوم قبرستونی بود که تازه الان یادش اومده که آموزش و پرورش این اختیار رو نداره ! چرا ما باید جورش رو بکشیم ؟
به قرآن نمیدونید من یه مدته کارم به شهرداری افتاده پدر منو درآوردن ! به زور زمین مارو تصرف کرده در قبالش نه پولی میده و نه امتیازی ! نمیدونم دادمونو به کی بگیم ؟ ظلم اینا داره بیداد میکنه هیچکی هم جوابگو نیست .

farzan001

عضو جدید
ظلم این حرومزاده ها داره بیداد میکنه ! نمیدونم زمانی که (وزير آموزش و پرورش بحثي را مطرح كرده مبني بر اين‌كه وظايف وزارت آموزش و پرورش در تربيت دانش‌آموزان تا مرحله ورود به دانشگاه است و دوران فوق‌ ديپلم و كارشناسي جز وظايف آموزش و پرورش نيست.) وزیر آموزش و پرورش داشت مردم رو روانه دانشگاه میکرد یکی نبود بگه این کار جزو اختیارات شما هست یا نیست؟ یا اون کسی که الان داره ما رو از ورود به دانشگاه دولتی منع میکنه تو این چند سال کدوم قبرستونی بود که تازه الان یادش اومده که آموزش و پرورش این اختیار رو نداره ! چرا ما باید جورش رو بکشیم ؟
به قرآن نمیدونید من یه مدته کارم به شهرداری افتاده پدر منو درآوردن ! به زور زمین مارو تصرف کرده در قبالش نه پولی میده و نه امتیازی ! نمیدونم دادمونو به کی بگیم ؟ ظلم اینا داره بیداد میکنه هیچکی هم جوابگو نیست .
هر دم از این باغ بری میرسد.اسگول تر از اسگول تری میرسد.
آره دوست عزیز این جوریاست.

rana.7

عضو جدید
توی این مدت فقط دانشکده های تهران نبودن که اعتصاب کردن من از دانشکده های شهرستانم خبر دارم که امدن حتی ریاست دانشکده شهرستانو میدونم که امده تهران اینجا بحث رتبه نیست بالاخره تمام انایی که دولتی قبول شدن بدون زحمت نبوده.جالبه که داشتن کنکور هنرستانیارو لغو میکردن بعدشم اعلام میکنن بخاطر عدم هماهنگی این اتفاق افتاده.اخه چقدر دروغ مگه ما احمقیم که میگن و انتظار دارن ما باور کنیم.تو این مدت که فقط کلاسا لغو شد دانشگاه ما که امروز نسبتا خلوت بود.متاسفم از اینکه انقدر بی کفایتی تو مملکت میبینم.توی جهان دارن ارزش فنی و بالا میبرن تو مملکت ما دارن میزنن توسرش و راه تحصیل و براش میبندن.

Ho$$ein

کاربر ممتاز

دقیقا...!!! تا زمانی که کارت پیش اینا گیر نکنه نمی فهمی چقدر آشغالند!

farzan001

عضو جدید
این ترم سر هیچ کدوم از کلاس ها درست و حسابی نرفتم.خدا به دادم برسه.
به نظر من که دیگه کاری نمیشه کرد.اینا واسه خودشون میبرن و میدوزن.

saloma eng

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من مشکل از خود دانشجو هاست!وقتی تمام دانشجوهای این 3-4تا اموزشکده باهم هماهنگ شدن و توی یه رو برگه انصراف ازتحصیلل رو دادن دست مسئول آموزش،اونوقت این مسئولین نچندان محترم حساب کار دستشون میاد که دانشجو چند منه!!

kind killer

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من مشکل از خود دانشجو هاست!وقتی تمام دانشجوهای این 3-4تا اموزشکده باهم هماهنگ شدن و توی یه رو برگه انصراف ازتحصیلل رو دادن دست مسئول آموزش،اونوقت این مسئولین نچندان محترم حساب کار دستشون میاد که دانشجو چند منه!!

من دوستدار دلیران ام ، اما شمشیر زنی بس نیست. باید دانست ، که را به شمشیر باید زد !

farzan001

عضو جدید
ببخشيد ولي اينا ککشون هم نميگزه.انصراف ميدين به درک.
شما کجايي و ما کجا.
بچه هاي اين 4 تا دانشگاه روي هم 500 نفر واسه اعتراض ميان و بقيه بچه ها هماهنگ نيستن بعد شما حرف از انصراف ميزني؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek:این چه مسخره بازیه:eek::eek::eek:
دو روز دیگه میگن بچه های لیسانس اجازه ندارن ارشد امتحان بدن:eek::eek::eek:
واقعا ما میتوانیم همه کار کنیم:eek::eek:

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان عزیزم

من تازه همین امروز این تایپیکو دیدمو و الانم وجدان درد گرفتم که چرا زودتر ندیدم..

تمام حرفهای دوستان حقیقته و کسی هم نمیتونه اینارو انکار کنه//
تو تمام دنیا رکن اساسی آموزش رو میزارن رو بخش فنی و حرفه ای اونوقت اینایی که حتی به اندازه یک جو عقل تو کلشون نیست میان و با سرنوشت چندین هزار دانشجو اینجوری بازی میکنن..

من واقعا موندم الانم اسمم دانشجو هست یا نه؟( اگه آره پس چرا رو سر درمون نوشته آموزشکده؟؟)
الانم که زیر نظر آموزش و پرورش نیستیم .. پس یکی بیاد بگه ما این وسط چه کاره ایم؟
سر پیاز؟؟؟ ته پیاز؟؟ یا اون چند تا خال آویزون پیاز؟؟

عرضم به خدمت دوستان بنده یه نظری داشتم // مسابقات علمی و عملی نزدیکه .. ما باید این آزمونه رو تحریم کنیم.. مخصوصا تو مرحله کشوریش///

ضمنا با این تجمعاتتونم فک نکنم به جایی برسین . هیچ کس صداتونو نمیشنوه با اون تعداد محدودتون..
تا وقتی که چاشنی سیاسی بهش اضافه کنین فک نکنم به جایی برسین // انصافا اگه تهران بودم امروز اون ساختمون مجلسو میاوردم پایین....//
دلتونم به بچه های شهرستانی خوش نباشه .. 90 درصدشون حتی نمیدونن فرق کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چیه...!!!! خودتون هستین و خودتون .. البته من اگه میدونستم امروز برنامه دارین احتمالا میومدم..//

بدرود

farzan001

عضو جدید
درود بر شما دوستان عزیزم

من تازه همین امروز این تایپیکو دیدمو و الانم وجدان درد گرفتم که چرا زودتر ندیدم..

تو تمام دنیا رکن اساسی آموزش رو میزارن رو بخش فنی و حرفه ای اونوقت اینایی که حتی به اندازه یک جو عقل تو کلشون نیست میان و با سرنوشت چندین هزار دانشجو اینجوری بازی میکنن..

من واقعا موندم الانم اسمم دانشجو هست یا نه؟( اگه آره پس چرا رو سر درمون نوشته آموزشکده؟؟)
الانم که زیر نظر آموزش و پرورش نیستیم .. پس یکی بیاد بگه ما این وسط چه کاره ایم؟

عرضم به خدمت دوستان بنده یه نظری داشتم // مسابقات علمی و عملی نزدیکه .. ما باید این آزمونه رو تحریم کنیم.. مخصوصا تو مرحله کشوریش///

ضمنا با این تجمعاتتونم فک نکنم به جایی برسین . هیچ کس صداتونو نمیشنوه با اون تعداد محدودتون..
تا وقتی که چاشنی سیاسی بهش اضافه کنین فک نکنم به جایی برسین // انصافا اگه تهران بودم امروز اون ساختمون مجلسو میاوردم پایین....//
دلتونم به بچه های شهرستانی خوش نباشه .. 90 درصدشون حتی نمیدونن فرق کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چیه...!!!! خودتون هستین و خودتون .. البته من اگه میدونستم امروز برنامه دارین احتمالا میومدم..//

بدرود
سلام دوست گلم من خيلي سعي کردم تاپيکو بالا نگه دارم که همه بچه هاي فني ببينن. حتي تو امضاهام هم اين تاپيکو زدم .ولي متاسفانه بچه ها خيلي کم لطف بودن و پست نمي دادن.تا بالا بمونه.
ديروز که تموم شد مي مونه تجمع 4 شنبه. ولي به قول شما با اين تعداد کم کار به جايي نميرسه. من خودم تو همه جريانات بودم اين مسئولين غير محترم فقط ما رو سر کار گذشتن.

Ho$$ein

کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان عزیزم

بدرود

درود بر تو دوست عزیز .منظورت از تحریم مسابقات علمی عملی چیه؟
آخه من به این مسابقات اعزامم.میگی نریم؟! آخه ین دیگه تنها امیدمونه واسه دانشگاه دولتی!!!!!!!

farzan001

عضو جدید
آخه من به این مسابقات اعزامم.میگی نریم؟! آخه ین دیگه تنها امیدمونه واسه دانشگاه دولتی!!!!!!!
حسین جان وقتی دانشگاه سراسری ای وجود نداره شما تو مسابقاتم مقام بیاری اصلا واسشون مهم نیست فوقش تو غیر انتفاعی می ذارنت.
البته من پیشنهاد نمیکنم آزمون ندی.

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز

این راه بهترین و البته تنهاترین راهه..///
بالفرض شدی جزو سه نفر اول شما میخوای بری تو کدوم دانشگاه؟؟؟
تازه تو هر استانی باشه که 2 تا از همون استان سهمیه حق آب و گل دارن بفیه هم فرزند شهید و جانباز و یه عده هم با پارتی بازی میان بالا...///

حالا شما رشتت چیه؟؟ تو کدوم دانشگاه درس میخونی؟؟

Ho$$ein

کاربر ممتاز

این راه بهترین و البته تنهاترین راهه..///
بالفرض شدی جزو سه نفر اول شما میخوای بری تو کدوم دانشگاه؟؟؟
تازه تو هر استانی باشه که 2 تا از همون استان سهمیه حق آب و گل دارن بفیه هم فرزند شهید و جانباز و یه عده هم با پارتی بازی میان بالا...///

حالا شما رشتت چیه؟؟ تو کدوم دانشگاه درس میخونی؟؟

رشته ام که متالورژیه دانشکده فنی نیشابورم درس می خوندم که فعلا فارغ التحصیل ام.
فکر نمی کنم اینطوری که شما میگی باشه!!!
خدمت فرزاد آقا بگم که ما غیر انتفاعی هم نداریم!!!
فقط 3 تا کلاس کارشناسی داریم(داشتیم!!!) تهران و اصفهان و یزد.
تازه تحریم کردن این مسابقات هیچ نتیجه ای نداره...!!!
اونا به چندین بار تجمع پاسخی ندادن!!!!فکر میکنین این کار نتیجه میده؟؟؟!!!
البته بهتون قول میدم که هیچکدوم از بچه ها پای عمل که برسه حاضر نیستن به مسابقات نرن.... مطمئنم
فکر نمیکنم حساب کردن رو این یکی فایده ای داشته باشه....
ولی خب در هر صورت اگه من واقعا بدونم بچه ها همه هماهنگن و می خوان تحریم کنن پایه ام.;)

بالا