خبر خبر...قرار ملاقات بچه های کرج...بشتابید!

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم بریم دانشگاه آزاد کرج بهش سر بزنیم....:D

میشه درست نظر بدی!اونجا چه خبره؟ها؟ دلت اونجا گیره؟
بلوار جمهوری اسم قدیم نداره که.از میدون سپاه به سمت مطهری میشه!ته جهانشهر.

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها و آقایان لطف کنید اضافه شوید:
1-خودم هستم...سمانه جون
2-؟؟؟
.
.
.
.
.
.

Vendetta

عضو جدید
خانم ها و آقایان لطف کنید اضافه شوید:
1-خودم هستم...سمانه جون
2-؟؟؟
.
.
.
.
.
.

بنده از اونجایی که فدری علاف و بی کارم خیلی علاقه دارم بیام و شما دوستان عزیز رو ببینم ولی بنده یه 7 ساعتی با شما فاصله دارم... در نتیجه... :cry::cry::cry::cry:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برید بابا!با شماها اصلا نمیشه یه لحظه جدی بود.
7 ساعت،900 km !!! اصلا واسه چی توی تاپیک شرکت میکنید.

Vendetta

عضو جدید
برید بابا!با شماها اصلا نمیشه یه لحظه جدی بود.
7 ساعت،900 km !!! اصلا واسه چی توی تاپیک شرکت میکنید.

هفت ساعتش رو که خودم گفتم... ولی 900 کیلومترش رو از کجا آوردی ؟ :surprised::eek::surprised:
من خودم نمی دونستم اینقدر فاصله دارم... از اینجایی که من هستم تا کرمانشاه تازه 500 کیلومتره... بعد از اینجا تا اونجا چرا شد 900 کیلومتر ؟ :surprised::eek:

حالا چرا دعوا میکنی اصلا ؟ خوب اومدم یادی از رفتگان کنم دیگه... بد اخلاق... :razz:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفت ساعتش رو که خودم گفتم... ولی 900 کیلومترش رو از کجا آوردی ؟ :surprised::eek::surprised:
من خودم نمی دونستم اینقدر فاصله دارم... از اینجایی که من هستم تا کرمانشاه تازه 500 کیلومتره... بعد از اینجا تا اونجا چرا شد 900 کیلومتر ؟ :surprised::eek:

حالا چرا دعوا میکنی اصلا ؟ خوب اومدم یادی از رفتگان کنم دیگه... بد اخلاق... :razz:

900تاش ماله هژیره دیگه.
خب ناراحنم کردین دیه!

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا اون طرفا کار دارم باید بیام ولی بعید میدونم سعادت دیدن منو داشته باشی . . . .!:cool:

توی دنیا آرزو دارم سعادت دیدن فقط یه نفر نصیبم شه که خوشبختانه اون یه نفر تو نیستی و نخواهی بود...!:cool::cool:

Mehdi_Architect

عضو جدید
من نمیدونم چرا اینجا شده پاتوق اسپم بازهای شمالی! تازه یه چیزی بدتر از رشت!!! اونم مازندران. . . هِه !

hosein_t

عضو جدید

hosein_t

عضو جدید
من نمیدونم چرا اینجا شده پاتوق اسپم بازهای شمالی! تازه یه چیزی بدتر از رشت!!! اونم مازندران. . . هِه !
هه . . .!
جالب گفتی . . .! خصوصا اینکه کله گنده هاتون از هر فرصتی استفاده میکنن که رو سر ماها خراب شن و تو شهرامون ترافیک ایجاد کنن!!!;)