خبر خبر...قرار ملاقات بچه های کرج...بشتابید!

zx1

عضو جدید
سال 1289
سلام :gol:
قرار شد من اسکنش کنم و بدم به علی رضا تغییرات لازمو بده بعد خودش بزاره :redface:

سال 1499
و ما همچنان منتظر عکسیم!!!

.

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سمیرا خانم به ما هم خیلی خوش گذشت با وجود شما دوستای خوب
ببخشید که رضا دیر کرد.:gol: :biggrin:

گفتی بچه غربی دیگه....

اصلا" هم خوش نگذشت....دروخ گو ها...:w04::w04:

انقدر گفتیم خندیدیم تو مترو خوش نگذشت؟:surprised::surprised::surprised:...خوب بود که ... مخصوصا وقتی 12 شب رسیدم خونه قیافه مامانم دیدنی بود: :w00::w06:

نه این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟
بی ادب. شما گلی.
بادمجون با رضا بودم. :smile:

نشنیدم...کدوم محل؟....(به اون اس ام اسی که بهت دادم عمل کردی؟طرف داره هنوز عرعر می کنه ها:D)

سوفي چي شدي ؟‌ انقذه نگرانت بوديم كه :دي

گيوتين و اينا چي شد ؟

نفهمیدی مگه؟سوفیا زیر گیوتین شهید شد...این سوفیا نیست که...خواهر دوقلوشه...منتظره میتینگ بعدیه که انتقام بگیره(منبع موثق:smoke:)

سال 1289

سال 1499
و ما همچنان منتظر عکسیم!!!

.

خودت بگیر یه بار دیگه اسممونو تو برگه بنویس اسکنش کن ...سال 2000 شمسی ... وzx1 همچنان منتظر برگه

:w08:

سوفیا جان مثل اینکه از جمعمون خیلی دلخوریاااااااااااااااااااا:w45:

به تو بگن بادمجون ناراحت نمی شی؟:surprised:...نه ولی جدی کارمون آخراش یکم آرتیستی بود...مترو رو دیدی ... فقط کارگرای معدن تو ایستگاه بودن:D ... واقعا دیر شد... ولی سوفیا هم داره بی انصافی می کنه... خوش گذشت:w18::w18::w18:

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتی بچه غربی دیگه....

انقدر گفتیم خندیدیم تو مترو خوش نگذشت؟:surprised::surprised::surprised:...خوب بود که ... مخصوصا وقتی 12 شب رسیدم خونه قیافه مامانم دیدنی بود: :w00::w06:

نشنیدم...کدوم محل؟....(به اون اس ام اسی که بهت دادم عمل کردی؟طرف داره هنوز عرعر می کنه ها:D)

نفهمیدی مگه؟سوفیا زیر گیوتین شهید شد...این سوفیا نیست که...خواهر دوقلوشه...منتظره میتینگ بعدیه که انتقام بگیره(منبع موثق:smoke:)

خودت بگیر یه بار دیگه اسممونو تو برگه بنویس اسکنش کن ...سال 2000 شمسی ... وzx1 همچنان منتظر برگه

به تو بگن بادمجون ناراحت نمی شی؟:surprised:...نه ولی جدی کارمون آخراش یکم آرتیستی بود...مترو رو دیدی ... فقط کارگرای معدن تو ایستگاه بودن:D ... واقعا دیر شد... ولی سوفیا هم داره بی انصافی می کنه... خوش گذشت:w18::w18::w18:

:cry::cry::(:cry::cry:

manbehtarinam

عضو جدید
منم بیام؟؟

منم بیام؟؟

خوب پس من چی؟؟ منم میخـــــــــــــــــــــــــــــام بیــــــــــــــــــــــــــــــاااااااااااام....:(

chandsale

عضو جدید
خبـــــــر جدیـد برای شهرمون کرج

خبـــــــر جدیـد برای شهرمون کرج

بچه ها یه مدتی است که خرید گروهی تو کشور راه افتاده.
کرج هم اولیش راه افتاده که خیلی هم قوی داره کار میکنه
پایه باشید همه ثبت نام کنید!
آدرس سایت:
ملی برگ

www.mellibarg.com

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با کمال شهامت و با حواسی جمع تر از بزرگترین علامت به علاوه دنیا منتظر اعلام خبرای جدیدتون هستم