خانمها بعد از فارغ التحصيلي موفق ترند يا آقايان؟

fariad

عضو جدید
باسلام
به نظر بنده آقايان در بحث انجام امور محوله از خانمها موفق تر هستند ؟:eek: هركس نظري دارد ماهم منتظر نظر شما هستيم (امتياز يادتون نره؟)

sharif

عضو جدید
dar ...

dar ...

omure anjame mohavale:
yani karaee ke beheshun marbut mishe khanuma movafagh taran
1:ehsase masuliate bishtar
2:ijade rahaye jadid baraye hale moshkelate i az ghabile karmandaye zirdast va...
man khodam injuriam nemidunam baghie khanuma chejurian:que: :)

زهرا99

عضو جدید
شاید اقایون موفق تر باشن که البته من به این موضوع معتقد نیستم یادتون باشه پشت هر مرد موفق دست یه زن وجود داره

rosemehr87

عضو جدید
خانوم ها چون حداقلش اینه که اگه سر کار نرند توی خونه و برای خودشون و دوستاشون می تونند کارای خوبی انجام دهند
ولی آقایون بایدبرند سربازی و بعد کاری مرتبط بارشتشون پیدا می کنند یا نه ؟ و از قبیل مشکلات
پس خانوما موفق ترند:gol:

عطیه 67

عضو جدید
شاید اقایون موفق تر باشن که البته من به این موضوع معتقد نیستم یادتون باشه پشت هر مرد موفق دست یه زن وجود داره

این خیلی حرف درستیه اما متاسفانه عکسشم درسته!:)
البته عدم موفقیت بیشتر خانمها مشغولیت بیشترشون نسبت به آقایونه! اینم پایبندی به زندگی و همسر و فرزند موجب می شه چون اولویت در خانوم ها اول از همه عشقه بعد هر کار دیگه مثل داشتن شغل و موفقیت های خارج از محیط خونه! (علی رغم انکار ظاهری توسط بعی از شما خانومای گل!)
شاید برا آقایون جالب باشه اگه بشنون یه روز پر از موفقیت و رضایت برا خانوما روزیه که بهترین از نظر همسرشون باشه نه یه روزه پول ساز و سرشار از موفقیت کاری!:smile:

xphoenix

عضو جدید
شاید برا آقایون جالب باشه اگه بشنون یه روز پر از موفقیت و رضایت برا خانوما روزیه که بهترین از نظر همسرشون باشه نه یه روزه پول ساز و سرشار از موفقیت کاری!:smile:
کی گفته؟؟؟؟؟؟یه روز موفقیت امیز از طرف هر کسی یه جوری تعریف میشه!ربطی به زن و مرد بودن نداره!!!!!:razz:من یه دخترم و اصلا هم این موردی که تو گفتی باعث ایجاد یه روز موفقیت امیز برام نمیشه!!!!:whistle:

سوال خیلی کلیه!!!!موفقیت از چه نظر؟کار پیدا کردن؟؟؟؟؟که خوب با توجه به جامعه ی مرد سالار ایران اقایون موفق ترند...:razz:چون اصولا تعداد مدیرانی که مهندسین زن رو مثلا برای شرکت یا کارخونشون استخدام میکنند اینقدر کمه که...اصلا با توجه به این امار کم قضاوت کار درستی نیست...مثلا همین دانشگاه...وقتی شرایط برابر واسه دختر پسرا ایجاد شه نه تنها خانوما کم نمیارن بلکه بسیار موفق تر از اقایون عمل میکنند...اما اگه فرصتی بهشون داده بشه!!!!!!:razz:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
به نظر بنده آقايان در بحث انجام امور محوله از خانمها موفق تر هستند ؟:eek: هركس نظري دارد ماهم منتظر نظر شما هستيم (امتياز يادتون نره؟)
میتوانم بگم که ربطی به جنسیت نداره مهم اینه که چقدر دانش کاری داره و تفکرت تا چه اندازه ای کار بکنه و چقدر نبوغ به خرج بدی تفاوتی هم نداره پسر باشی یا دختر.
شاد باشی عزیز جون.:gol:

عطیه 67

عضو جدید
کی گفته؟؟؟؟؟؟یه روز موفقیت امیز از طرف هر کسی یه جوری تعریف میشه!ربطی به زن و مرد بودن نداره!!!!!:razz:من یه دخترم و اصلا هم این موردی که تو گفتی باعث ایجاد یه روز موفقیت امیز برام نمیشه!!!!:whistle:

سوال خیلی کلیه!!!!موفقیت از چه نظر؟کار پیدا کردن؟؟؟؟؟که خوب با توجه به جامعه ی مرد سالار ایران اقایون موفق ترند...:razz:چون اصولا تعداد مدیرانی که مهندسین زن رو مثلا برای شرکت یا کارخونشون استخدام میکنند اینقدر کمه که...اصلا با توجه به این امار کم قضاوت کار درستی نیست...مثلا همین دانشگاه...وقتی شرایط برابر واسه دختر پسرا ایجاد شه نه تنها خانوما کم نمیارن بلکه بسیار موفق تر از اقایون عمل میکنند...اما اگه فرصتی بهشون داده بشه!!!!!!:razz:
من این مطلب از کتابای زوانشناسی خوندم و با تطبیقش رو زندگی افراد مجرد به درست بودنش پی بردم فکر کنم اگه به این مرحله برسی شما هم تجربش کنین شایدم نه چون هر چیزی استثنا هم داره !:)

aradan

عضو جدید
در كل آقايان ديگه;)
ولي خانم ها هم اگه بخوان مي تونن موفق باشن

بالا