خاطرات تقلب دوران دانشجویی

sas1989

اخراجی موقت
دوستان لطفا بیان و از خاطرات اجتناب ناپذیر تقلب بگید

SAMIFAR

عضو جدید
یادش بخیر!
با یکی از پسر های دانشگاه از جلوی آمفی تئاتر تا ته آمفی تئاتر که شده بود سالن امتحان، کل امتحان ریاضی رو با دست و اشاره انگشت به هم می رسوندیم!
آخرشم چون استاد با همه لج کرده بود از 60 نفر 4 نفر رو پاس کرد!!!!!!!!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین تقلبم برمیگرده به درس روش های عددی ، ترم پیش
از رو برگه هم عکس میگررفتیم وبا بلوتوث به هم میرسوندیم و میفرستادیم به لبتاب وبعد ازروش مینوشتیم!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقلب از کسی

تقلب از کسی

من از کسی تا به حال تقلب نکردم چون به نوشته های دیگران اعتماد نداشتم و همیشه تقلب های من تو دانشگاه بیست بود چرا که کل جزوه رو میبردم سر جلسه، و اگر کسی از من میخواست تقلب کنه نمیزاشتم چرا که این روش یعنی اتلاف وقت و در عوض برگه او را میگرفتم و کامل براش می نوشتم.:biggrin:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده، آخرین تقلبم دو هفته پیش بود
یه دوره تخصصی کاری از طرف شرکت بود که کلا جرت و پرت بود ما هم اساسی تقلب میکردیم

elman13

عضو جدید
کیفیت و بهره وری که همین هفته پیش بود افتضاح شد من رو ورقه چهار نفری که دور و برم بودند دید کامل داشتم و گزینه ها رو چک میکردم و اتفاقا بیشترشون مورد توافق همه مون بود اما نمیدونم چرا از 14 فقط 7 گرفتم بدجور دماغم سوخت

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیفیت و بهره وری که همین هفته پیش بود افتضاح شد من رو ورقه چهار نفری که دور و برم بودند دید کامل داشتم و گزینه ها رو چک میکردم و اتفاقا بیشترشون مورد توافق همه مون بود اما نمیدونم چرا از 14 فقط 7 گرفتم بدجور دماغم سوخت
نمیدونم چرا خندم گرفت ...دییییییییییی

saber.rad

عضو جدید
دانشگاه ما که تقلب شده حسرت به دلمون مابین 2تا صنایع یه رشته ی دیگه رو می زارن از طرفی هم بچه ها همه مثبت

قوی سفید

عضو جدید
ولی واقعا بعضی ها پیدا میشن که اصلا تقلب نکنن،مثلا من یه دوستی داشتم که همیشه تقلب میداد ولی هیچ وقت تقلب نمیکرد حتی در بدترین شرایطم که چیزی بلد نبود حاضر به تقلب کردنم نبود

fm.kamkar

عضو جدید
ولی واقعا بعضی ها پیدا میشن که اصلا تقلب نکنن،مثلا من یه دوستی داشتم که همیشه تقلب میداد ولی هیچ وقت تقلب نمیکرد حتی در بدترین شرایطم که چیزی بلد نبود حاضر به تقلب کردنم نبود
سلام بهم نخندید ولی منم اهل تقلب نبودم حتی در بدترین شرایط،ولی در مورد درسهایی که زیاد مهم نیست تقلب جایز است ولی در مورد درسهایی که واقعا به درد آدم میخوره تقلب یک فعل حرام است.:w26:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
اینجا تاپیک بچه های صنایعست ولی منم میخوام خاطره بگم:دی
چند هفته پیش بود که امتحان پایان ترم آزمایشگاه هیدرولیک داشتیم،رفتم سر امتحان دیدم که دو تا سوال ازون گزارش کارهایی اومده که من پرینت گرفته بودم که بعد امتحان به استاد تحویل بدم و اتفاقا جزو سختترین سوالها هم بود...منم سر امتحان دیدم که فضا محیا و منم که پایه،برگه ها رو در اووردم و از روش نوشتم..بعد هفته قبل که استاد نمره ها رو زد دیدم از 7 شدم 5..میرم به استاد میگم آخه چرا 5؟من مطمئنم همه رو درست نوشتم،استاد برگه م رو در اوورد دیدک همون سوال ها رو که از رو نوشتم رو هم یه جاهاش رو اشتباهی نوشته بودم:biggrin:

nikoo1308

عضو جدید
کلا اهل تقلب بردن نیستم در واقع قیافم تابلو میشه!
سر میان ترم or1همه بهم کمک می کردن من بیجاره چون تو دیوار بودم مث همیشه بی نصیب !بعد از چند هفته استاد بهم گفت تو برگه ای من تقلب احساس میکرده و صحیح نکرده!!!!!!!!!
!!!شدم سوزه خنده بچه ها:))))

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجازه میشه منم خاطره بگم؟؟؟
اجازه من خیییلی تقلب دوست دارم ! ما معماریا کلا چون با امتحانای تئوری مشکل داریم سر جلسه معمولا اشتراکی سوالارو جواب میدیم!!بچه هامون خیییلی همگی پایه تقلب بودن.من که اگه درسم خونده بودم ولی بی تقلب نمی رفتم سر جلسه.یه امتحان بود و یه تقلبش.

مهرآذین

عضو جدید
با عرض سلام بهم نخندید ولی منم اصلا اهل تقلب نیستم آخه از یکی شنیدم آدم اگر بخواهد با مدرکش کار کند و اصطلاحا نون در بیاره اگر در دوران دانشجویی تقلب کنه نون که در میاره حرام میشه چون مثل مال دزدی میشه
و جالبیش به اینه که همه استادها بهم اعتماد دارند و خیلی بهم گیر نمیدند وخیلی مراقبم نیستند

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام، اره عزیزم هست بدش هم هست، یادمه سر جلسه امتحان یه مراقب توپی داشتیم، از روی دلسوزی اومد به یکی از بچه ها تقلب برسونه ، که همون فرد با اینکه چیزی در کاغذش ننوشته بود و بلد هم نبود چنان دادی سر کلاس زد که ما گفتیم طرف چیکارش کرد هرچی مراقب بود ریخت اونجا ، دختره هم همه ماجرا رو تعریف کرد و مراقب بیچاره رو توبیخ کردن، واقعا بعضی ها چقدر میتونن زولبا بشن......

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام بهم نخندید ولی منم اصلا اهل تقلب نیستم آخه از یکی شنیدم آدم اگر بخواهد با مدرکش کار کند و اصطلاحا نون در بیاره اگر در دوران دانشجویی تقلب کنه نون که در میاره حرام میشه چون مثل مال دزدی میشه
و جالبیش به اینه که همه استادها بهم اعتماد دارند و خیلی بهم گیر نمیدند وخیلی مراقبم نیستند

حرام و حلالی اصلا ربطی نداره، وقتی خود استاد بهت اجازه بده یا خودش برسونه مشکلی نداره ، حالا کی با مدرکش کار پیدا کرده که پولم در بیاره حالا حروم هم باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!استغفرالله.......

pegahgoshtasb

عضو جدید
خوبه که اسم تاپیک تقلبه

خوبه که اسم تاپیک تقلبه

همه اینجا پاکن مثل اینکه.
عوضش من تقلب رو به صورت حرفه ای از اول دبیرستان شروع کردم و مزش رفت زیر دندونم و به این راحتی ها هم حاضر نیستم ترکش کنم.تقلب فقط سر جلسه امتحان نیست،پیچوندن استاد سر پروژه و تحقیق هم به نوبه خود تقلب های تمیزی به حساب میایند.خلاصه اینکه از تقلب 15 نمره ای ریاضی تو کارنامم دارم تا تقلب هایی که نیازی بهشون نداشتم و فقط برای هیجان انجامشون میدادم.
حتی بعضی موقع ها که خودم نیازی به تقلب ندارم برای اینکه بی هیجان از جلسه نرم تلاش میکنم فردین بازی در بیارم برای اطرافیانم.جالبیه مسئله به اینه که تو این 8 سال یه بارم مچم رو نگرفتن

ناز معمار

عضو جدید
معماریم
اما میگم:
سر امتحان فرهنگ و تمدن بودیم
منم هیچی نخونده بودم
یکی از مراقبامون که استاد درس ادبیاتمونم بود
میرفت تو سالن گشت میزد
جواب سوالا رو از رو برگه ی بقیه میدید و
برای من توضیح میداد
البته خیلی حواسش بود بقیه مراقبا نفهمن
خدا خیرش بده 12 رو گرفتم
هههه
هیچوقت یادم نمیره که چه حال بدی داشتم و استادم (مراقبم)بهم چه حال خوبی داد

f_azar1365

عضو جدید
یادمه امتحان فیزیک 2بود..هیچی نخونده بودم..
2تاسوال مهمو که احتمال اومدنشونو می دادم همراهم نوشتمو با خودم توی 2تا کاغذ کوچیک بردم سر جلسه امتحان...
5....6دقیقه از شروع امتحان نگذشته بود که کاغذارو دراوردم..آخه از شانس خوبم 2تاش آمده بود..
شروع کردم به نوشتن...
یهدفعه یه سایه سیاه بالای سرم احساس کردم همین که سرمو بالا کردم دیدم مراقبه ذول زده و داره منو با اون شرایط میبینه...
آقا منو میگی...یخ کردم...
هیچی...ورقهمو گرفتو تقلبامم گرفت..به دوستش گفت برو دفتر صورت جلسه رو بیار..منم خشکم زده بود....
یه برگه دیگه بم دادو گفت:حالا اگه بلدی بنویس...
منم از ترسم شروع کردم به نوشتن..هرچیبلد بودم مینوشتم..
تا اینکه دوستش اومدو اونوم آمد تقلبارو به من دادو گفت : امضاش کن...
منم پیش خودم گفتم این تنها مدرکیه که از من داره...آقا منم نامردی نکردمو کاغذارو گذاشتم تو دهنم .....
مراقبه باتفاق بچه ها از تعجب به همدیگه نگاه میکردن...
منم در کمال آرامش کاغذارو میجویدم....
دیدم کلاس ترکید...صدای خنده دوستام همه رو متحیر کرده بود..
مراقبه هم که دید کاری از دستش بر نمیاد برگه اولی منو با خودش برد و قسم خورد که من اون درسو می افتم..
دیگه خودمم یقین داشتم که باید این درسو دوباره بردارم..
تا اینکه نتایجو اعلام کردنو من در کمال تعجب با 11پاس کردم....

dokhtar 68

عضو جدید
منم معماری ام. کلا بچه های معماری واسه درسای حفظی خودشونو باید بکشن چون حفظ نمیشیم که. جاتون خالی امتحان وصایا داشتیم. ما هم ترمای اول بودیم. دلم میخواست همه نمره هام خوب بشه . خدا رو شکر کتاب نداشتم که بخونم. با کلی بدبختی یه وصیت امام پیدا کردم و خوندم. رفتیم سر جلسه سوالها تماما تست بود. گزینه ها هم شبیه هم. حالا موندم کدوما درسته. هی فک کردم نفهمیدم. مراقبه اومد بالا سرم. گفتم استاد نیست. گفت نه سوالی داری. کفتم یه سوالو مفهمومشو نمی فهمم. حالا تو دلم داشتم میگفتم تو اصلا بتون سوالو بخون تا مفهومش. خلاصه مراقبه کفت الان بهت میگم. رفت به بغلیم گفت تو میدونی جواب این سوال چی میشه. ازش جوابو پرسید اومد بهم گفت. من چشام راست وایساده بود . خیلی حال کردم. پررو شدم دوباره یه سوال دیگه پرسیدم. اونم دوباره رفت از بغلیم پرسیدم نمیدونست اونم. رفت از یکی دیگه پرسید. خیلی باحال بود. تازه فهمیدم سوالای منو بغلیم با هم فرق داره ترتیبشون. بعدش شرو کردم سوالارو برا بغلیم بخونم و اون تند تند جوابا رو بهم بگه. فک کنینننننننن 20 شدم. خیلیییییییی باحالا بود خدائیش. همچین مراقبهایی کم پیدا میشن. خدا حفظشون کنه ایشالا ...
ولی الان چند ساله که حسرت تقلب به دلم مونده. آخه دور تا دورمون خالیه. مراقب ها هم فورا برگه اتو میگیرن و صورت جلسه میکنن. ..

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم 2 یه درس 3واحدی رو ازم تقلب گرفتن و اون آخرین باری بود که تقلب کردم... :cry:

dokhtar 68

عضو جدید
البته بگم من همیشه شاگرد اول بودم تو مدرسه اما همیشه هم اهل تقلب. فک کنم اولین بار 4 ام دبستان بودم که من نیمکت اول بودم. دوستم نیمگت دوم. از زیر نیمکت کاغذ میدادیم به هم. ..
سابقه ام خرابه تو تقلب..

f_azar1365

عضو جدید
تقلب دیگه شده بود عضوی از زندگی دانشجوییم...قبل از اینکه شروع به خوندن کنم راههای تقلبو بررسی میکردیم....
یادش بخیر...
قدر دوران دانشجویی تونو بدونین...............

NHKARAMI

عضو جدید
ولی اون چیزی که تو تقلب کردن می نویسی تا ابد یادت میمونه و یادت نمیره

بالا